Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Confused, jos cete se znaci vi danas druziti 😁😁 samo nek prođe sto brze i bezbolnije!
    Barbara, bravo za ispit 😁
    Mamica, velika beba! Super, sam nek rastu 😁😁
    Ami, prekrasna busika i ti 😉
    6xmama, drzimo fige sutra za cerviks!
    Kolko vidim, vama su vecini napravili cervikometriju. Meni nikad nije izmjerila, samo napise 1cl… to je valjda znak da je stalno isti! Jedino kaj sam uloziva za vrsak/jagodicu prsta.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Bome je velika beba, muz je bio prek 4kg, a ja sam bila u terminu rodjena s 2900g i 49cm  😂 nema veze, samo nek je meni ona ziva i zdrava, izaci ce iz mene ovako ili onako 😂
    Confused - kakva je situacija?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Confused sretno, drzim fige da bude sto lakse😊 
    Ami divna trudnica☺
    Mamica izgleda velika bebica, al i te njihove mjere znaju dosta fulat pogotovo ako je beba nisko dole
    Barbara super za ispit! 😄

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    ami25

    curkee evo nas nepocesljani za 30 tt slikica. Jucer i u pon bili u guzvi pa nismo stigli popratit sve nadam se da su bile samo dobre vijesti.Nama na pregledu sve super.Ja dobila pola kile kao iako mislim da ta vaga kod sestre ne valja prosli mjesec dobila 5 vise a sad kad beba najvise raste i ja puuuuno jedem samo pola kg. Ko je tu lud. Poslali me vadit krv da vide kg od bebe ja negativna! Barbara čestitke za ispit!!! 🎉😘 6xmama drzim fige za cervix da ne radi probleme🤞🤞Confused vidim je sljedeca 😁😌sretnooo!!!
    Nasdva kakav lijepi buso!! Je sigurno 1 beba? 🤣 PUSE SVIMA

    Ami totalno ste che che. Ma pusti vagu bitno da je beba dobro.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Update nama je danas otpao pupak😁 tak da sutra zovemo opet patronaznu pa nadam se da ce izvagat malog da vidim kako napreduje😊 stalno je na cici pa nadam se da ce sve bit okej, meni su bradavice jos bolne al eto valjda je najveca kriza prosla i nadam se da ce bit i jos lakse kroz koji dan kad se sve to prilagodi 

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Amy, zgodniceeee ❤️😍
    Marija, ovaj moj ti mene uopce ne gleda vaginalno i to mi se svidja, cemu kopat po tom ionak zmrdanom cerviksu… Nego mi svaki put samo napravi cervikometriju i to je to, nema cackanja. 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Pahuljice, fino da ste se pupceka rijesili… Drzim fihe za dobar dobitak na tezini 😉
    Confused? 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Pahuljica

    Update nama je danas otpao pupak😁 tak da sutra zovemo opet patronaznu pa nadam se da ce izvagat malog da vidim kako napreduje😊 stalno je na cici pa nadam se da ce sve bit okej, meni su bradavice jos bolne al eto valjda je najveca kriza prosla i nadam se da ce bit i jos lakse kroz koji dan kad se sve to prilagodi


    Odlično za pupak… Bidete se vagali i kupali. Javi nam update 😊

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Mamica1985 pa vi ste pravo veliki ljudici! Mislim na bebana ne tebe! 😁
    Confused ceeeekamo i vibramo da sve prodje cim prije! 🤗
    Hvala na mantranju za ispit 😚 Bio peace of cake! 😎
    Idem sad u rikverc citat, vidim ima dosta!
    Mislim da 6xmama sutra ima okrsaj sa Mr. C!
    Tinanema00terminuso br. 2 sretno!! 🤗


    Dođem danas naručena na pregled i ona me moli da dođem ipak ujutro da imaju radove!! Pa strašno…de nemogu dočekat da mi kaže kako i što jer mi to zadnji pregled kod nje a onda idem i TA.. 😉 
    Sretno svima …u iščekivanju smo novih ljetnih bebica 😍😍

    [lilypie.com]

    💕💕💜💜👶😍

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Kuci sam jos,trudovi svakih 6-7 minuta,ali prodisem ih junacki i ne dam se haha

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.