Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Pahuljice, lijepo… sve bu se poslozilo 😁 nek sam beba raste 😁
    6xmama i pametno da ne cackaju! 
    Confused, drzi se…sretno!

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    tinanema00

    baarbaraa29

    Mamica1985 pa vi ste pravo veliki ljudici! Mislim na bebana ne tebe! 😁
    Confused ceeeekamo i vibramo da sve prodje cim prije! 🤗
    Hvala na mantranju za ispit 😚 Bio peace of cake! 😎
    Idem sad u rikverc citat, vidim ima dosta!
    Mislim da 6xmama sutra ima okrsaj sa Mr. C!
    Tinanema00terminuso br. 2 sretno!! 🤗

    Dođem danas naručena na pregled i ona me moli da dođem ipak ujutro da imaju radove!! Pa strašno…de nemogu dočekat da mi kaže kako i što jer mi to zadnji pregled kod nje a onda idem i TA.. 😉
    Sretno svima …u iščekivanju smo novih ljetnih bebica 😍😍


    Sva sreća da ne živimo u doba kada postoje telefoni i mobiteli. Puno košta nazvati trudnicu i zamoliti je da dode drugi dan.   Ah 😱 prestrašno!

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Confused

    Kuci sam jos,trudovi svakih 6-7 minuta,ali prodisem ih junacki i ne dam se haha


    Joooj bravo ti… Puham s tobom samo da ti bude lakše 😄… Još malo 💕

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    confused draga daj idi do bolnice mene trema hvata da ne cekas predugo 😂😂😂


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Tinanema00 trebala si reci i moje djete ima radove, a ja sam narucitelj! Rok se priblizava i hocu vidjet kak naoreduje😆 Kad ides sutra?
    Ami25 🤩 divni!
    Franova zaboravila sam ti reci da parkiras kod mene pa pjehe samo preko ceste! ☺️ Jel guzvara opet?
    Joj kako volim tamo otic, ali sad mogu samo zamisljat! 😒
    6xmama 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 za sutra!
    Confused danas je bas lijep datum i dan.. Imate jos jedno cijelo radno vrijeme do ponoci😊
    Fala curicice za ispit!
    Iako onaj prvi dio koji sam propustila mi je bitniji jer bez njega ne mogu dobit certifikat, ali i to cemo rjesit naknadno misa mu njegovog!
    Nema skretanja s puta..samo kratka promjena smjera 🔄🤨

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    barbara e a jos nije bila prevelika guzva valjds zbog vremena a i ljudi rade pa znas da pravi kaos bde predvecer…e a bio jos jedan parking ko narucen za mene cim predes s mosta lijevo heheheeh…tal da nisam morala puno hodati 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Confused - samo hrabro i jako 😗😗😗
    Pahuljice - bravo za pupak! 😃

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Confused sretnooo 🤞🤞
    Ja danas napokon uspjela malo malo rashladit kuću jer je neka kišurina pala i onda su mi došli opet ovi za centralno jer jedan radijator nije radio i upalili peć na najjače. Jeiiiii i sad je opet pakao

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Confused sretno 💪🏻💪🏻
    Ja sam danas postenu generalku napravila 😂😂 , sad evo lezim i osjecam se kao tenkic ..al dobro u mj dana sam dobila 5 kg , tako da smo sada na +13 i mislim da je to to ..jos cu se vagnut ako cu moc u bolnici nakon klistira prije poroda 🤣 ako se sjetim 🙈 

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Confused sretno 💪🏻💪🏻
    Ja sam danas postenu generalku napravila 😂😂 , sad evo lezim i osjecam se kao tenkic ..al dobro u mj dana sam dobila 5 kg , tako da smo sada na +13 i mislim da je to to ..jos cu se vagnut ako cu moc u bolnici nakon klistira prije poroda 🤣 ako se sjetim 🙈


    a je ti fora nakon klistira kad buš 5kila lakša agahahahahahahahahahaahah 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.