Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Hvala curke  Pahuljica, super za pupak lijepo sve ide svojim tokom. Marija ovo za cerviks, kod nas mjere u 20 i 30 tt, meni u 20 bio 42 mm, a sad je isto tu negdje,napisao mi u knjizici. Confused drzim fige!!! 6xmama kako ide to sa serklazom, da u tvom slucaju to nisu radili? Jer vidim da je od pocetka bilo muke s tim  sorry ako je bilo teme o tom da sam preskocila

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    ami25

    Hvala curkePahuljica, super za pupak lijepo sve ide svojim tokom. Marija ovo za cerviks, kod nas mjere u 20 i 30 tt, meni u 20 bio 42 mm, a sad je isto tu negdje,napisao mi u knjizici. Confused drzim fige!!! 6xmama kako ide to sa serklazom, da u tvom slucaju to nisu radili? Jer vidim da je od pocetka bilo muke s timsorry ako je bilo teme o tom da sam preskocila


    Serklaza se radi ako imas povijest gubitaka trudnoce u drugom tromjesecju. A ja sam sesterotka, sva djeca terminski rodjena i zadnje dvije trudnoce su bile isto takve… 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Mene ce ovo izludit stvarno…uspila sam cak i ubit oko po ure.Trudovi dolaze svakih 5-6 min,ali su znatno slabiji,a slaba sam i ja,bas me izmorilo.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Confused, ti se zahebavas umjesto da odes u bolnicu, daj odi zeno Bozja, moze se i iskomplicirat nekaj ti sjedis doma… Pa kaj indukcija, fala Bogu da  su ju izmislili, pa daj stvarno nije za zezanciju. Mislim tu doma sad bez nadzora i icega cekat ne znam kaj mislim da ti i nije neka pametna ideja. 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    6xmama

    ami25

    Hvala curkePahuljica, super za pupak lijepo sve ide svojim tokom. Marija ovo za cerviks, kod nas mjere u 20 i 30 tt, meni u 20 bio 42 mm, a sad je isto tu negdje,napisao mi u knjizici. Confused drzim fige!!! 6xmama kako ide to sa serklazom, da u tvom slucaju to nisu radili? Jer vidim da je od pocetka bilo muke s timsorry ako je bilo teme o tom da sam preskocila

    Serklaza se radi ako imas povijest gubitaka trudnoce u drugom tromjesecju. A ja sam sesterotka, sva djeca terminski rodjena i zadnje dvije trudnoce su bile isto takve…


    da, nazalost kumi se to dogodilo prvi put i za drugu t joj napravili i hvala bogu sve ok. Super da je sve proslo ok s prethodnim bebacima, bit ce i sad!! cekamo izvjestaj sutra, figice

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ami lijepaaa 😍😍 
    Pahuljice super za pupak 😁
    Tina stvarno su te mogle bar nazvati kad si već bila naručena 😕
    Confused a da ti stvarno odeš u bolnicu?ovo sad već dosta dugo traje,već te i iscrpilo,a trebat će ti snaga i za sam porod…sad si se već vjerojatno dosta otvorila,ako ti i daju drip to će biti kratko i brže gotovo..bolje nego da se nešto zakomplicira 

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Da, vele da serklaza ima smisla samo u takvim slucajevima, da inace vise stete nego koristi od nje. A mislim da su i htjeli ne bi mi ju mogli radit posto od 16 tt muku mucim sa eserihijom-evo i sad pijem antibiotik jer je na cervixu sad 😠, do sad je bila u urinu 😑

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    A nemam pojma,znam samo da ovo nisu trudovi za porod…Bebu osjecam normalno.Dr.je sama rekla da idem kad bolovi budu jaki i redoviti,a meni su trudovi do sad vec dvaput prestajali skroz…

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Confused - ajde ti radije u bolnicu

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu
    Sve lijepo napisem i slucajno stisnem nazad 😠
    Ami i nasdva lijepe buse 😘😘 
    6xmama drzim fige za sutra 😘 
    Mamica lijepe vijesti s pregleda, beba fino napreduje 😊 
    Pahuljice bravo za pupak 🎉🎉
    Confused ja se slazem s curama. Mozda bolje da odes u bolnicu .
    Meni mali stvara toliki pritisak dolje pa me strah da zeli van 🙆 rano je jos, nisam psihicki spremna 😂 a do tad uzivam u palacinkama s eurokremom i casi mlijeka, vraca me u djetinjstvo 😁 i evo slika za 37 tjedana
    Zanemarite wc solju 😂😂
    Zanemarite wc solju 😂😂

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.