Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila da to sta mi se trbuh spustio to je to,ali ne,jos je..danas mi trbuh tako tvrd,napet i neki pritisak dolje..ne znam kaj je ili se nesto polako sprema

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Confused, sretno 😁😁😁

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Confused sretno, nestrpljivo cekamo lijepe vijesti😘😘😘🤞🤞🤞🤞
    Za sve lijepe mame i buše😘😘😍😍😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Confused sretno. Držim fige da se trudovi pojačaju i da se nećeš još puno mučiti. Vjerujem da si strgana jer te cijeli dan nešto šora… Šaljem pozitivne vibre. Ostalo sam zaboravila.. nemojte se ljutiti 😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Nisam uspjela nis popratit, danas bas lud dan.. Al vidim da ideš u bolnicu Confused, meni isto drago da ideš da provjere situaciju, i mislim na tebe danas bas bas 🙏🏻Sretno!❤️ 😊😘
    Cure nadam se da ste sve ostale dobro 😘😘😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Confused sretno 🤞🤞😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Nis nisam popamtila, bile su lijepe buse, ne znam vise cije 🙄🙈
    Barbara bravo za ispit!! 👏
    Mamica bebica raste 🖒
    Proud i Pahuljica,  nase mamice koje uzivaju sa bebicama 😘😘
    6xmama drzim fige i mantram sutra za mr.C 🤞🤞🤞 To uvijek ides kod istog doktora ili? Kad kazes da ne prcka rukama nego samo mjeri i radi cervikometriju.. Ako sam dobro zapamtila 🙈
    Confused neka si otisla, sretno i cekamo lijepe vijesti i novu ljetnu bebicu 😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Natar,da kod ovog socijalca svog…pametan čovjek pa ne čačka.Zadnji put su me vag.gledali u Vinogradskoj sa 16 tt kad sam došla na hitnu jer sam imala urinarac,i onda sam 3 dana krvarila od njihovog pregleda i silom guranja prsta u cervix -neka specijalizantica je ugurala taj prst,oči mi skoro ispale i onda veli pa ja mogu tu uć skroz-pa naravno da možeš glupačo.pa rodila sam 5x,nije to cervix ko u prvo-drugorotke.
    Zato ovaj sad niš ne dira jer sam mu se žalila posle kak su me zmasakrirali tam.

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Curke vidim živahno je jako! Lijepe trudnice, bušice, odjećica sve ne za 5 nego 10 😀!!! Barbara čestitam za ispit! Confused 👍 😘 Želim ti sto ljepši i lakši porod. Moj sinči ima temperaturu i doma je, a ja danas sva strgana, pa sve hoću sastavit rečenicu i pročitat i nikkkkakkkoooo 😀 Puse vam svima saljem😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Curke jer koja radila 4D? Ako mi možete reći u kojem ste tjednu išle, u kojem se najbolje vidi…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.