Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Baš htjedoh napisati kako se Mia i ja pratimo u stopu 😂😂😂. Kak je moj malac aktivan nekak se ne vidim u rađaoni tak skoro ali nikad ne znaš.
    Hvala vam curke na divnim komentarima i baš ste mi super.
    Ja se rasplačem na svaku bebicu 😍😍😍.
    Confused ma proći će i bolovi stiskanja maternice. Bit će lakše ćim dodete doma.
    Idem malo staviti nogice u zrak jer sveki je odlučila skuhati ručak 😊.
    Tipkamo se poslje 😘


    Ivymicek nema to veze nikakve,mene je Veronika do samog izgona u radaoni bubala…Hajdi isto tako.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    Ja se vratila sa pregleda. Otvorena sam 1 prst. Tlak 90/60 standardno. Bebica super. Uzela je bris na streptokok. Ponovni pregled za 2 tjedna. 😊
    Confused drago mi je za Veroniku da lijepo papa i spava 😊
    Netko je napisao da mu krenu suze na svaku bebicu u grupi.
    Tak i ja. Razniježim se ko da sam ja rodila kad vidim tak malu bebicu 🤗


    Tinchyca super nalaz. Taman aman polako si i ti krenula našim stopama.
    Tinanema super za bebicu i za uživanciju na uzv-u. Valjda te neće zadržati ali pazi kaj papaš prije pregleda u TA i nemoj puno stajati pa ćeš možda i manje oticati.
    Confused fakat?!?! Pa kaj se nebi kao trebali smiriti? Ja sam danas na CTG u bila ravno 10 min jer je došla dokica i rekla predobar CTG malac super živahan ne treba više 😊.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu
    Super za sve odlicne preglede i 🤞🏻🙂 za buduce cimerice.
    Ne mogu vise onak s kompa slikat. Ne vidi se, zafrkava me dok naredim.. Evo novo izdanje.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu
    dan cure
    osla ujutro ma previjanje onda zuri kuci,soremaj dorucak za majstore,kave sokovi ovo ono…posto nam spavaca jos nije do kraja gotova odlucih krevetic staviti dolje u prizemlje tu cemo biti koji tjedan…evo i slikica 

    krevetic sam sama bojala i ljepila leptirice decupage tehnikom prosle godine kada sam bila trudna i uvjerena da nosim djevojcicu…posto smo nju izgubili ovo je mali spomen na nju ❤


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Barbara popis je još bolji, svaka čast na trudu! 🤗❤️
    Jama, naša curica je Katja 😍❤️❤️❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Franova predivno je ❤️ 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    franovamamita

    dan cure
    osla ujutro ma previjanje onda zuri kuci,soremaj dorucak za majstore,kave sokovi ovo ono…posto nam spavaca jos nije do kraja gotova odlucih krevetic staviti dolje u prizemlje tu cemo biti koji tjedan…evo i slikica
    krevetic sam sama bojala i ljepila leptirice decupage tehnikom prosle godine kada sam bila trudna i uvjerena da nosim djevojcicu…posto smo nju izgubili ovo je mali spomen na nju ❤


    Franova prekrasno i baš emotivno. Kad smo kod toga 💕❤️😘
    😘😘😘😘
    Barbara svaka čast!!!!

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Franova,kindić je prekrasan .
    Ivy i Mia,vi se sad natječete koja bu prva …možda bute i skupa,box do boxa .
    Confused,uživaj u malenoj srećici…te kontrakcije posle i ja imam užasne,pogotovo prva dva dana.
    Pošto ste sve došle sa nekim finim vijestima,čemu kvarit -moj gospon cervix je danas cijelih 2 mm veći,sad je 24,5 mm,al je unutarnje ušće danas T oblika .Za 2 tjedna ponovo cervikometrija i onda će mi ponovo uzet bris cervixa i moram donest urin bakteriološki za kontrolu,pošto sam sad još par dana na antibiotiku.Eto 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Franova prekrasno izgleda, jako si to lijepo slozila 💞💕
    Barbara svaka cast za tablicu/popis, jako je medeno ovako 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    6xmama

    Franova,kindić je prekrasan.
    Ivy i Mia,vi se sad natječete koja bu prva…možda bute i skupa,box do boxa.
    Confused,uživaj u malenoj srećici…te kontrakcije posle i ja imam užasne,pogotovo prva dva dana.
    Pošto ste sve došle sa nekim finim vijestima,čemu kvarit-moj gospon cervix je danas cijelih 2 mm veći,sad je 24,5 mm,al je unutarnje ušće danas T oblika.Za 2 tjedna ponovo cervikometrija i onda će mi ponovo uzet bris cervixa i moram donest urin bakteriološki za kontrolu,pošto sam sad još par dana na antibiotiku.Eto


    Odlicne vijesti!! Krenula ti njega i uzgajati!! Odlicno!! 👏👏👏😃😃😃

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.