Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunce25

    Sunce25

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Morala sam isprobati , nisam mogla odoliti 💞💞💞💞

    [lilypie.com]
    21.08.💞🎀

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Honey sretno…. mozda je do sada vec i gotovo 😍😍😍😍 
    Bojana drzimo fige za sutra 🤞😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Sunce25 preeemedena su kolica!!! Znam da si nestrpljiva, tako nekak i ja 😀 Ali za čas ce to. Rubia slažem se, nadam se da je Honey gotova.Mislim da je kod prsnuca vodenjaka porod i brzi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Sunce25

    Morala sam isprobati , nisam mogla odoliti 💞💞💞💞


    Prekrasna kolica 😁 nasa dolaze najkasnije za mjesec dana, al zato imam u sobi ljuljacku, posteljinu, medeka na navijanje i mobil i isto tak jedva cekam 😁 a kad kolica stignu, znat cu da smo jos blize druzenju 😁😍
    Andrija, pa ti si isto pri kraju! Sretno!

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    sunce preslatko je 😍😍😍
    andrija dobro dosla natrag 😀 taman dosla na kraj 😂😙
    ja se okupala sredila noge i cucicu nemam pojma ni sama kako sam uspijela 😂😂😂😂
    sredila malo kucu,slozila ormar svoju robu i od klinca…sutra idem prvi put u TA a nemam pojma kak cemo proci pa za svaki slucaj nosim i torbu…ipak sam bila prije tj dana otvorena 2prsta pa nikad se ne zna… ☺


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Honey i Bojana sretno!
    Natar izgledas super i fala Bogu da malci lijepo rastu, bit ce sve super.
    Tinchyca super je i haljina i busko 😁 Slazem se nekako s tobom, zasad moram priznat ni ne razmisljam o porodu.. nemam bas nikakav strah. Vise jedva cekam da to prodje i nadam se najboljem.
    Mi danas bili na pregledu, sve ok, mala ima oko 2200 😍

    [lilypie.com]

  • AndrijaPandrija89

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hahaha, da… stigla sam na sami kraj… jel ima koja mama koja ce roditi na svetom duhu?
    Ja sam vec lagano luda od ovog iscekivanja… da je bar jos par hladnih dana da mi bude lakse bar po tom pitanju… 

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    AndrijaPandrija89

    Hahaha, da… stigla sam na sami kraj… jel ima koja mama koja ce roditi na svetom duhu?
    Ja sam vec lagano luda od ovog iscekivanja… da je bar jos par hladnih dana da mi bude lakse bar po tom pitanju…


    Dobrodošla
    Ivy i Mia su trenutno tamo sa svojim bebicama. Yvone i ja planiramo rodit na Sv. Duhu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Bojana i Honey sretnoooo  Natar super izgledas za twinsiće!  

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Nesto mi niste aktivne 😱😱 
    Mare dobrodosla 😊 i meni je Doris bilo jedno od imena za curicu 
    Andrija dobrodosla natrag 😘
    Maja82 super za pregled 😊 
    Franova sretno sutra, i ja sam danas ponijela torbu jer sam sanjala da su me ostavili poslije, sta psiha radi 😂😂 
    Bojana jos jednom sretno sutra 😘😘 
    Honey???

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.