Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ja za sebe od kozmetike za bolnicu isto spakirala samo par tih testera,imam hipp i adrialab pa da ne nosim velika pakiranja..a za bebu za kupanje za početak bademovo,a za kasnije isto imam Mustelu..ja ju upiknula još na poslu kad smo imali akcije 1+1 😁

    Uloške sam uzela Vir,nisu Chicco imali u dm-u tad pa ako mi neće odgovarati,uvijek mi može netko skoknuti i kupiti..uspjela sam začas natrpati cijeli manji kofer jer su samo ulošci i mali paket pelena zauzeli bar pola 😂😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu
    Super za spavaćice. I ovo za podlogu mi je korisno 🙂
    A od mustele sam uzela neki paket iz ljekarne, preko neta. 
    Ovo je u torbi
    Ovo je u torbi

    Činila mi se ok cijena. 
    A što se tiče moje higijene, nisam mislila ništa mijenjati, još da i sebi kupujem neki posebni gel za tuširanje ili nešto. Isto kao i do sada

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Wow super za ovu torbu, ako bude jos negdje akcija Cokica samo javi  Kaze moj muz da kako su nase babe radile i radale djecu bez ovih sad stvari  Tako da bit ce to sve ok  

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena dečkić je baš pravi 😍😍😍. 
    6xmama super za nalaz i odlazak kući!!! Wooohoooo  još ćeš Beatu moliti da izađe!
    Ja sam vam u torbu stavila pola pakiranja uložaka i pola pakiranja pelena, male maramice i malu kremu. Iako na Sv.duhu dolaze sestre za bebu 3 outa pitati jel treba pomoć oko prematanja bebe. Nekad su imale pelene sa sobom nekad ne ali znam da nisu imale vlažne marsmice i kremicu tako da to svakak treba imati.
    Ja uzbuđena zbog vas, još malo.
    Barbara oreusmjeri ga na ispravan izlaz jer bebe ne idu van kroz nos 😂.
    Pharma 40 tt 🎉🎉🎉🎉…  Btw predivna.
    Cokica odličan ulov jer dobiješ i torbu i kozmetiku i podlogu za previjanje… 
    Ja čekam svoje kikache da dodu s mora a malo čudovište spava na meni.
    Ajmo ljetne bebice… 💕💕💕

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Cure, pozdrav od doma, iz udobnog kreveta 😎… Idemo dalje polako, ne mrdam iz kreveta ova 3 tjedna! 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Pharma - bravo za 40tt i super si 😍
    6xmama - pozz i drago mi je da si doma, cuvaj se 😘
    Barbara - ajde delozacija malog podstanara 🎉
    Joj, ja pala na jednoznamenskaste dane odbrojavanja, samo da zavrsi ovaj tjedan i navijam za sebe i malu 🎈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu
    Ovo je moj spisak i tako imam spakirano hehe
    Ovo je moj spisak i tako imam spakirano hehe

    A što se tiče pregleda sve je u redu..i rekao mi dokt da su vj fulali termin.. i da ako do idućeg tjedna ništa ne bude da će me naručiti… Ma lijeno je njoj izaći van…hehehe

    [lilypie.com]

    💕💕💜💜👶😍

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu
    Pozdrav cure, evo nalaz, dali je to sve uredu sada? Ne razumijem se u citanje nalaza iskreno.. 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Možda ni ne treba sve jer uvijek muž može donijeti pa neka se nađe 😂 krenula sam se pakirati od 30 tj pa se zato spisak toliko povećao 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    💕💕💜💜👶😍

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    6xmama supeeerr za domeka!!! 3 tj prolete kao niš. 
    Tinanema svaka cast za popis,meni pola toga nebi palo na pamet  

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.