Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    mamica1985

    Mladamamica1911

    Bok zenskee puno mi nedostaje tipkanje s vama po cjele dane kako ste mi ?
    Sad smo se ja i Noah malo vec ufurali pa cu se potrudit vise vas citat i tipkat 😊😊😊
    6xmama kako si ti ??
    Nisam stigla nis citat zato pitam nemojte zamjerit
    A utakmica je po meni bil super samo je falila pobjeda ali decki su super odradili svaka im cast 👌👌

    Hej mamice, samo laganini, bitno da ste dobro 😘😘


    Kako se ti drzis 😊 ma odlicno smo sad 👌👌

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Gagi, čestitam!!! 🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉
    Ivane, dobro nam došao! 💙
    Mladamamica, kod mene svasta, 2 tjedna bolnice, trudovi, tokoliza, u srijedu me pustili doma lezat na Cordipinu kao tokolitiku,otvorena 2 cm, grlica vise skoro i nema(u nestajanju)… Relacija krevet-wc doslovno i molit Boga da cim dulje ostanemo ovako ili bar do 34 tjedna… 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Gagi, ma cestitam 😁😁 brz oporavak zelim, a Ivanu sretno i zdravo djetinjstvo! Kad stignes, opisi!
    Mladamamica, odma sam pogledala tiker, pa vec ste mjesec dana zajedno 😁 jesi se oporavila od carskog? Kako je Noah? 

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    6xmama

    Gagi, čestitam!!! 🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉
    Ivane, dobro nam došao! 💙
    Mladamamica, kod mene svasta, 2 tjedna bolnice, trudovi, tokoliza, u srijedu me pustili doma lezat na Cordipinu kao tokolitiku,otvorena 2 cm, grlica vise skoro i nema(u nestajanju)… Relacija krevet-wc doslovno i molit Boga da cim dulje ostanemo ovako ili bar do 34 tjedna…


    Bit ce sve uredu samo pozitivne misli pa vec za par dana ulazis u 33 tjedan 👌👌👌😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Marijaa30

    Gagi, ma cestitam 😁😁 brz oporavak zelim, a Ivanu sretno i zdravo djetinjstvo! Kad stignes, opisi!
    Mladamamica, odma sam pogledala tiker, pa vec ste mjesec dana zajedno 😁 jesi se oporavila od carskog? Kako je Noah?


    5 tjedana nam je danas 😊😊
    Jesam odlicno sam…krvarim jos i rez i to je super i odlicno se osjecam..Noah je odlicno imamo 4950gr i 54 cm u 30 dana dobili 1250gr tako da sam ja zadovoljna 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Gagi čestitam 🎉🎉
    Ami i cokica lijepe buše 😍😍


    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Gagi cestitke, Ivane dobro dosao, mami brz oporavak a bebi dug i sretan zivot 😍😍😘😘💐💐
    Mladamamica1911 pozdrav tebi i Noahu, kako vrijeme prolazi vec 5 tjedana😘😘
    Ami i Cokica prekrasne buse i mame, moje terminuse napunise 35 tjedana😘😘
    Mene za vrijeme utakmice uhvatila bh kontrakcije po prvi put 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    mamica1985

    Mladamamica1911

    Bok zenskee puno mi nedostaje tipkanje s vama po cjele dane kako ste mi ?
    Sad smo se ja i Noah malo vec ufurali pa cu se potrudit vise vas citat i tipkat 😊😊😊
    6xmama kako si ti ??
    Nisam stigla nis citat zato pitam nemojte zamjerit
    A utakmica je po meni bil super samo je falila pobjeda ali decki su super odradili svaka im cast 👌👌

    Hej mamice, samo laganini, bitno da ste dobro 😘😘

    Kako se ti drzis 😊 ma odlicno smo sad 👌👌


    Ja sam dobro, ali vec pri kraju sa strpljenjem, voljela bih da mala krene prema izlazu 😂 jos mi izbio neki gadni osip samo po trbuhu, svrbi kao ludo, mazem se valjda 10x na dan - mislim da je zbog onih traka od ctg-a jer to svima stavljaju po trbusima zaredom, nikaj se ne sterilizira 😠

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Gagi chestitke 🎉🎉🎉! Dobrodošao Ivan!!!! Želim vam sve najbolje i nadam se da nije bilomstrašno 
    Trbušaste navijačice divne, eto srebro ste nam iznavijali 🎉🎉🎉.
    Mladamamica supwr da ste dobro i da je Noah prsvi veliki frajer. Bravo za kilice!!! 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Gagi cestitam od srca! Brzi oporavak ti zelim 😘
    Ena i Mladamamica 😘😘😘
    Ami i Cokica prekrasne busice 🤗

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.