Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Cure koje cekate i vec debelo u terminu pitanje je trenutka!
    I upravo kak je 6xmama meni rekla da indu.i nije nis drugacije vjerujem da nije. Ja ne znam kakav sam ja imala 😂 Ok, puko vodenjak, ali otvaranje su satima inducirali. Svi kazu ajme koji porod..ali zaista naassjiskrenije ja sam mislila da je gorje!
    Kazu disi duboko…ja npr.nisam drugacije ni mogla. Ssmo hrabro! 💪🏻
    Mi smo jos u bol. Svasta nas je popratillo, ali na kraju ostsjemo jos zbog mog jako niskog zeljeza. 8 minimum za kuci, a ja 5 imam. 
    Sestra med.kaze da si trevsm reci svaka čast jer smo usojeli sa sisanjem, a ja u takvom stanju i da mi tijelo uopce proizvodi mlijeko obzirom da mi je prije 3 dana tlak bio..a ono, skoro ga i nije bilo😁
    Sad je “odlican” 101/57!😂
    Joj jesam se raspisala! I meni vec falite ko sto Mladamamica kaze, al uskoro se vracamo na scenu! 
    Gagi cestitke!! Cekamo izvjesce! 
    Bejb23 sta ima novo?? 
    Ena divni ste 😍😍😍😍😍🤗🤗🤗 i sve slike duplicaka! 
    Volimo vas i ljubimo sve💗😘😘😘😘

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar WinniethePooh

    WinniethePooh

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Javljam se iz bolnice, naša princeza je odlučila ipak doći ranije na svijet. Jučer u 14 mi je pukao vodenjak, a u 20:20 se ona rodila. Porod je prošao odlično, ona je sada u inkubatoru dok još malo ne ojača. Ima 2350 g i 46 cm je duga. Malo su me zarezali pa mi je šivanje zapravo bilo najgore jer se doktorica žurila zato što mi je neka žila pukla, još se na kraju i piknula s iglom. Eto toliko od nas za sada.

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Gagi cestitam na princu Ivanu ❤️
    Winnie cestitam na princezi ❤️ Bitno da je svw ok , mi smo u 36 tj rodeni sa 2000 i 44cm 😊 i sad je to vec prava cura od uskoro 5 godina 😊

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    WinnieThePooh, čestitke na curki, nek je zdrava i vesela cijeli život !! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤️
    A tebi brzi oporavak! Ma to su super tjedni,da mi izdrzimo do tad bilo bi prva liga! Javi kako malecka napreduje! 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Cestitam Winnie!!!
    Dobro jutro svima i sretno na pregledima! Ja danas u trudnicku i vadjenje krvi.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Winnie - ISKRENE CESTITKE na rodjenju male princeze!!! 🎉🎉🎉 Zelim ti brz oporavak, a malenoj dug i sretan zivot! 😘
    Barbara - drz'se lavice! 😘
    Evo ja opet hospitalizirana, sinoc oko pol 1 me probudili trudovi, mjerila ih i dosli na 4-5 min razmaka, otisli u bolnicu, trudovi se smirili 😠, a oni me ostavili na odjelu za svaki slucaj da prate do jutarnje vizite. Sad cemo vidjeti kaj kazu, od onda bilo samo par jacih, nisam se nista vise otvorila nego kaj sam bila u petak. Nadam se da ce me pustit doma da cekam. 🙏

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Jutro
    Winnie čestitam 🎉❤️
    Mamica 🤞🏻 Da se pokrene nešto
    Sve koje imaju preglede danas sretnoo


    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Jutro curke 😊😊
    Winnie Čestitam 🎉🎊🎉🎊
    Meni moj noah od 6 prica i pjeva 😂 a u 1 se tek uspavao gospodin 😶

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    mamica1985

    Winnie - ISKRENE CESTITKE na rodjenju male princeze!!! 🎉🎉🎉 Zelim ti brz oporavak, a malenoj dug i sretan zivot! 😘
    Barbara - drz'se lavice! 😘
    Evo ja opet hospitalizirana, sinoc oko pol 1 me probudili trudovi, mjerila ih i dosli na 4-5 min razmaka, otisli u bolnicu, trudovi se smirili 😠, a oni me ostavili na odjelu za svaki slucaj da prate do jutarnje vizite. Sad cemo vidjeti kaj kazu, od onda bilo samo par jacih, nisam se nista vise otvorila nego kaj sam bila u petak. Nadam se da ce me pustit doma da cekam. 🙏


    Jos sitno brojiiiis 👌😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Gagi i Winnie cesitke na rodenju vasih bebica ❤

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.