Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Daaa Ivy bas to i onda nakon 5-10 min prestalo,ali nije se poslije nista vracalo, samo ujutro znaci, bas budem pratila malo.  I ta 6xmama kaze,to su sad tjedni kad postaje sve bolnije.. Marija famozna haljina na prugice postala mala, buso je vec veliki veliki 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Vecer zene! 
    Ja sam danas obavila soping za bolnicu, iznenadilo me cijena tih gacica, 47 kn za 5 kom. Kaze mi seka kako ona je platila 15. Znam da su cure i tu pisale. A i cula sam da su bolje te iz ljekarne nego iz dm. I da, majke koje su rodile, opet pitam za uloske koje najbolje uzeti. Uzela sam jedan paket vira, al cujem da puno hvale chicoo, al su dosta i skupe 🤔
    Mislim da Neli nisam cestitala!! 😘😘😘

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    mina04

    Vecer zene!
    Ja sam danas obavila soping za bolnicu, iznenadilo me cijena tih gacica, 47 kn za 5 kom. Kaze mi seka kako ona je platila 15. Znam da su cure i tu pisale. A i cula sam da su bolje te iz ljekarne nego iz dm. I da, majke koje su rodile, opet pitam za uloske koje najbolje uzeti. Uzela sam jedan paket vira, al cujem da puno hvale chicoo, al su dosta i skupe 🤔
    Mislim da Neli nisam cestitala!! 😘😘😘


    Meni su chicco bili super ali i lola lady jer nemaju mrežicu. 
    Moje iskustco je ovak chicco ce ti trebati po jedan uložak a lola ili vir ćeš stavljati po dva. Ma koje god da uzmeš nećeš fulati 😊. 
    Ove gaćice koje si kupila su skupe. Ja sam kupila u kauflandu mislim da je 5 komada biko oko 20 kn.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Ja sam i za prvi i sad za drugi porod uzela Vir i super su mi bili prvi put, budu i sad. Gacice su bile 5kom 25kn u Bipi i isto mi se cine dobre 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    6xmama drzim fige da izdrzite i vise od tih 2 tjedna 😊
    Bojana mene malo skemba pati ali ovako mi ne smeta nista, jedino sto mi je guzica manja nego prije trudnoce, barem mi tako kazu i vratila sam se na staru kilazu 😱
    Nella cestitam, bome veliki decko, sad uzivaj draga 😘
    Mladamama i Marija lijepi buseki 😘
    Pharma nadam se da te ti bolovi nece izmoriti kao i mene, drzimo fige i sretnooo. Tina takoder i tebi drzimo fige i sretno 😘😘

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Kome je ovako u grupi??? 😂😂😂🤣🤣🤣

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Mina ja sam svoje mrezaste toto po preporuci ovdje uzela u bipi za 17 kn isto 5 kom kakve su te od 47😥😥

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Ami meni su ti nekakvi bolovi sad predvečer.  I malo me kao iza leđa bole, tu negdje oko bubrega recimo. Pa nisam sigurna jel od ležanja ili ne. I kao da me probode desni jajnik tj negdje dolje 😂 a ovaj se miče po trbuhu pa me i to boli
    Jao kakve su to gaće od skoro 50kn 😯😯 ja sam uh u bubamari uzela, one toto. 
    Marijaa30 lijepa 😍😍
    I netko je pitao kad spakirat torbu, ja sam evo prošli tjedan, 34 tt sam bila.
    I Ami slika je vrh 😂😂😂

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Marija super je buso i haljina jos uvijek dobro stoji😘😘😘😍😍😍
    Mina jesi Mozda u ljekarni kupila večicinu 
    Xl njima je cijena 47 jer imaju pdv 25%, S, M, L imaju pdv od 5% jer ih lezeci pacijenti dobivaju na doznake sa uloscima
    Ja sam danas 18 kn platila pakiranje 5 kom velicina L

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Evo ih, ma nisam odmah ni skuzila nego poslije vidim nekako velik racun. Pa sam si mislila da nije vece pakiranje il nesto, kad ono 5 kom. A sta je tu je..uzet cu sad jos neke jeftinije 😅 
    Pharma sretno i da nam se cim prije javis sa lijepim vijestima 😘

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.