Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Pharma, cestitam 💕💕 brz oporavak zelim, a malenoj sretnon i zdravo djetinjstvo 😁🙏❤
    Mamica, ovo pa jos nisam cula… umjesto da puste da se trudovi jacaju, oni ih zaustavljaju. Da bar mozes doma 😊
    Ja sam pitala u ljekarni za te gacice i rekle su mi nek uzmem L velicinu. Slusala sam ih, a tocnu cijenu ne znam jer sam bacila racun, a na sve sam imala rođendanski popust od 20%.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Jutro cure!!! Evo lovim priliku za post. Nama je lijepo i živahno😀 Tata na godišnjem pa koristimo najbolje zajedničko vrijeme. Čestitke na novim ljetnim bebicama 💓💓💓💓💓 Pharma zao mi je sto si se namučila, ali kako kažeš vrijedilo je. I eto tvoja manekenka je bas lijepo skupila kilice😀Tinanema drzim fige da krene! Mamica, vjerujem da ti je teško, ali izguraj jos malo. Nek sve loše bude u tom čekanju. Marija, bas je netko dobro rekao da je slavna haljina na prugice postala mala😀Preslatki ste!!! Puno sam jos tog izostavila, previše sam u zaostatku. Ali mislim na sve vas! Barbra nadam se da se uz svoje zlato dobro oporavljaš😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Jutro 
    Pharmamama cestitam ,tebi brz oporavak, a malenoj princezi dug i sretan život 😍 😍 😘😘💐💐
    Mamica drzi se, nadam se da ce te jutros pustiti kuci, prestrašno za zaustavljanje trudova

    Sretno svima danas na pregledima 😘 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Puse vam svima 😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Yvone

    Puse vam svima 😘😘😘😘😘


    Yvone 😘😘😘😘 tebi i tvojoj ekipi, uzivajte dok je tata na go

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mamice, curka se jos premislja jel bi il ne bi 😂
    WinnieThePooh, kak vi napredujete? Mozda sam dosadna kaj stalno ispitujem, al posto i meni visi prijevremeni nad glavom, da cujem malo iz prve ruke… 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Yvone uzivajteeee😘😘😘

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Pharma čestitke na princezi 🎉🎉🎉. Lijepe kilice 💕💕💕. Vjerujem da je bilo bolno no prošlo je, sada uživajte. Vid i ja šaljemo 😘😘😘.
    Mamica 😘😘😘 držim 🤞🤞🤞 da te puste 😘.
    Ostalim curkama, mamama i bebicama ❤️😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Pharma cestitam!! 🎊🎊🎊 Dobrodosla Anastazia 😍😍, manekenka je skupila fine kilice 😊 Zelim ti sto brzi oporavak
    Mamica  nevjetojatno.. Al nadam se da cete brzo ili pustit doma ili poroditi..
    Marija 😍 i u knap prugicama ☺😀
    Yvone uzivajte svi skupa!!
    Svima 😘😘😘 i 🤗🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Winnie a zasto curica je u inkubatoru ? Pitam je moja nije bila , rodena 35+5 , bila je taj dan kad se rodila samo i drugi dan su je dopeljali k meni ..jedino sta smo 16 dana bile u bolnici da bi dobile na kilazi i to nam nije bilo dosta pa smo potpisale i isle doma sa 2100 i vratile se za 2 tj na kontrolu i vaganje i cjepljenje :/ 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.