Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pharmamma cestitam od ❤

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Pharmamma čestitam na princezi ❤️❤️❤️🎉🎉🎉 brz oporavak želim 😘😘 dobrodošla Anastazia ❤️❤️
    Mamica ne mogu vjerovati da još i usporavaju trudove. Nadam se da će se to što prije završit 😘😘🤞🤞
    Ja još ležim, baš nekako loše spavala, budila se, bolilo me sve kad bi se okretala. I sad mi se ne da dignut, al moram, gladna sam 😂 😘😘 svima

  • aknes

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Cokica

    Pharmamma čestitam na princezi ❤️❤️❤️🎉🎉🎉 brz oporavak želim 😘😘 dobrodošla Anastazia ❤️❤️
    Mamica ne mogu vjerovati da još i usporavaju trudove. Nadam se da će se to što prije završit 😘😘🤞🤞
    Ja još ležim, baš nekako loše spavala, budila se, bolilo me sve kad bi se okretala. I sad mi se ne da dignut, al moram, gladna sam 😂 😘😘 svima


    ja baš loše spavam zadnja 2 dana. :( 
    sjela porodiljna, lakse se dise. nisam znala jesam sve dobro napravila s tim prijavama. a i ugovor mi je bio do 30.6. a porodiljni sam otvorila 29.6. pa sam bila sva u strahu. :)

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Pharmama, cestitke i brz oporavak želim 😘❤️
    Mamice, Nevjerojatno.. gdje radjas pa su ti zaustavili trudove 2 dana prije punog termina? 
    I ja loše spavam.. zadnja 2 dana.. puno dogadjanja u kratko vrijeme.. 
    sretno cure tko ide na preglede! Mi smo opet danas na ctgu. 
    😘🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Pharma cestitam, napokon mozes drzati svoju malu princezu u rukama, sad uzivaj s bebom pa javi dojmove 😘😘😘 
    Mamice meni su takoder dali spazmex ali u radaoni jer sam imala nagon za tiskanjem a nisam bila dovoljno otvorene, zato je bebac dobio hematom na glavi 😖 ali je prosao za 2 dana. Ugl drzim ti fige 😘😘 
    Meni su jako dobre violeta pelene, mi smo u bolnici dobili njihov poklon paket pa sam mogla iz prve ruke usporediti s pampers koje sam ponijela od kuce. Pampers su mi nekako laganije pa propisa i prokaka, a bas cesto mjenjam pelena da ne dobije osip, mozda je to samo kod nas slucaj 🙈 

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    aknes

    Cokica

    Pharmamma čestitam na princezi ❤️❤️❤️🎉🎉🎉 brz oporavak želim 😘😘 dobrodošla Anastazia ❤️❤️
    Mamica ne mogu vjerovati da još i usporavaju trudove. Nadam se da će se to što prije završit 😘😘🤞🤞
    Ja još ležim, baš nekako loše spavala, budila se, bolilo me sve kad bi se okretala. I sad mi se ne da dignut, al moram, gladna sam 😂 😘😘 svima

    ja baš loše spavam zadnja 2 dana. :(
    sjela porodiljna, lakse se dise. nisam znala jesam sve dobro napravila s tim prijavama. a i ugovor mi je bio do 30.6. a porodiljni sam otvorila 29.6. pa sam bila sva u strahu. :)


    Draga i ja sam u slicnoj situaciji. Sad na kraju 7 mj mi istice ugovor a porodiljni ću otvoriti prije toga. Neće mi dalje produživati. Znaš li možda gdje se trebam sve javiti zbog toga što ću biti nezaposlena? Trebam li neke papire prikupiti? Znam da imamo prvih 6 mj punu plaću, a kako funkcionira za drugih 6 mj?

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    PHARMAMMA čestitam ti od ❤

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    wanttobemom

    aknes

    Cokica

    Pharmamma čestitam na princezi ❤️❤️❤️🎉🎉🎉 brz oporavak želim 😘😘 dobrodošla Anastazia ❤️❤️
    Mamica ne mogu vjerovati da još i usporavaju trudove. Nadam se da će se to što prije završit 😘😘🤞🤞
    Ja još ležim, baš nekako loše spavala, budila se, bolilo me sve kad bi se okretala. I sad mi se ne da dignut, al moram, gladna sam 😂 😘😘 svima

    ja baš loše spavam zadnja 2 dana. :(
    sjela porodiljna, lakse se dise. nisam znala jesam sve dobro napravila s tim prijavama. a i ugovor mi je bio do 30.6. a porodiljni sam otvorila 29.6. pa sam bila sva u strahu. :)

    Draga i ja sam u slicnoj situaciji. Sad na kraju 7 mj mi istice ugovor a porodiljni ću otvoriti prije toga. Neće mi dalje produživati. Znaš li možda gdje se trebam sve javiti zbog toga što ću biti nezaposlena? Trebam li neke papire prikupiti? Znam da imamo prvih 6 mj punu plaću, a kako funkcionira za drugih 6 mj?


    Pharma cestitam od srca!! 🤗 brzi oporavak ti zelim 😘
    Mamice nadam se da ce uskoro se nesto pokrenuti.
    Wanttobemom kad ti istekne ugovor probaj se javit na burzu mozda ces imati neka prava. Inace se javljas na hzzo pa vidis s njim sta dalje moras. Pretpostavljam samo kad rodis onda se moras prijavit za rodiljni. Meni je ugovor istekao u 2 mj, i sad su mi istekle komplikacije. Na porodiljni nemam pravo dok ne rodim,al imam pravo s burze primati naknadu. 

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    mina04

    wanttobemom

    aknes

    Cokica

    Pharmamma čestitam na princezi ❤️❤️❤️🎉🎉🎉 brz oporavak želim 😘😘 dobrodošla Anastazia ❤️❤️
    Mamica ne mogu vjerovati da još i usporavaju trudove. Nadam se da će se to što prije završit 😘😘🤞🤞
    Ja još ležim, baš nekako loše spavala, budila se, bolilo me sve kad bi se okretala. I sad mi se ne da dignut, al moram, gladna sam 😂 😘😘 svima

    ja baš loše spavam zadnja 2 dana. :(
    sjela porodiljna, lakse se dise. nisam znala jesam sve dobro napravila s tim prijavama. a i ugovor mi je bio do 30.6. a porodiljni sam otvorila 29.6. pa sam bila sva u strahu. :)

    Draga i ja sam u slicnoj situaciji. Sad na kraju 7 mj mi istice ugovor a porodiljni ću otvoriti prije toga. Neće mi dalje produživati. Znaš li možda gdje se trebam sve javiti zbog toga što ću biti nezaposlena? Trebam li neke papire prikupiti? Znam da imamo prvih 6 mj punu plaću, a kako funkcionira za drugih 6 mj?

    Pharma cestitam od srca!! 🤗 brzi oporavak ti zelim 😘
    Mamice nadam se da ce uskoro se nesto pokrenuti.
    Wanttobemom kad ti istekne ugovor probaj se javit na burzu mozda ces imati neka prava. Inace se javljas na hzzo pa vidis s njim sta dalje moras. Pretpostavljam samo kad rodis onda se moras prijavit za rodiljni. Meni je ugovor istekao u 2 mj, i sad su mi istekle komplikacije. Na porodiljni nemam pravo dok ne rodim,al imam pravo s burze primati naknadu.


    Ne mogu vjerovati kako su nam poslodavci bez i malo❤ prestrašno. Kao da imaju neke troškove prema nama 🤨

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu
    Ivanalora meni je od proslog tj nekako taman krenulo bit tesko.. i radi vrucine i pubicna kost me jako boli, ali i trbuh - jedva se okrecem kad lezim.. kao da su mi kontrakcije duze i jace me boli. I umorim se brze, nemrem hodat vise od 1-1.5 sat, i to polako i gegavo 😁
    Sto se pelena tice uzela sam Pampers premium care 1(2-5) i mislim dry baby 2(3-6kg). To imaju oni kuponi u DM  za trudnice pa sam te i iskoristila, a dalje cu vidjet.

    Evo nas za 38 tj! Na +10kg.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.