Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Rossa.. oprosti mob me izludjuje 😊😏

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    E pa da,ja ne znam za te priče, al vidim da se nazalost susrećemo s time sve,ja radim u firmi gdje je rekao sef kao ajde kad zatrudni pa jedno al one bi jos, ono no comment! Al da pogodi pogodi, ne mozes bas bit ravnodusan na to. I onda se ljudi cude kako nema djece u lijepoj nasoj, a vama mame svaka čast, Rossa i 6xmama - iskreno meni su takve zene idoli, a ne neke sa karijerom. Ja zavrsila dobar fax 5 god,al mi nije bas neka karijera na kraj pameti, dala otkaz u prvoj firmi s vecom placom da se mogu posvetit djeci vise, a i muz se slozio s tim, oboje smo vise orjentirani na obitelj nego na karijeru novac, al ne kazem da je to lose, svatko zivi i radi kako zeli.Kao sta ja ne bi nikom govorila da je lud da samo gleda posao tako je i ruzno kad bacaju komentare za djecu! Drago mi ja da ste podjelile svoje price, i uzivajte s njima jer to je najvece bogatstvo  Evo hormoni  Marija, da nek nam sad ova dođu ziva i zdrava pa kasnije kako zivot da 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    A ti Noemi odmah onda po planu na drugo tj kad vi osjetite 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Meni je bivša ravnateljica u Puli rekla kao molim te ako možeš barem 2/3 godine raditi, da se uhodaju jer je u Istri teško naći prof matematike. Ja sam se samo nasmijala. Šta da joj na to kažem. I onda sam došla u Opatiju i sad kad sam ostala trudna mislim si kako ću reći ravnateljici, jer je ista stvar sa zamjenama. A i ja sam im tamo na zamjeni. Kad sam joj rekla, žena sva sretna i kaže pa kad ćeš ako nećeš sad. 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Cokica u kojoj si skoli ovdje radila, ja sam bila slala molbe za matisu jer sam zavrsila info s matematikom al nisam bila strucna pa me nisu primali, ipak im je trebalo jednopredmetna. Tj, uzeli bi oni mene al svaki 6 mj bi izlazio natjecaj za strucnu osobu dok ne nadju tako da mi je to bilo riskantno.

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Ja sam bila u oš Centar. Kad sam ja bila, nestručna je bila u Medulinu. I mene je mijenjala nestručna na početku kad sam otišla, inžinjer građevine a onda inžinjer matematike je došla cura i ostala. A ja sam matematika s informatikom 😂

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Ma katastrofa je kako nas gledaju kad ostanemo trudne uzas..ja sam i s prvom trudnocom i sad s ovom dobila otkaz ugovora. Zalosno, a to nam je tak..
    Seka mi je sad saznala da je trudna s trecim, mislim planirano je a ima malu od 3 i malca od 2 godine. I bas kaze ajme sad ce joj dati otkaz. Da moramo tako mislit uzas 😤😓

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Cokica znam za Medulin da tamo je neki decko vec dosta dal su sta nasli ne znam, a mi smo prije zivjeli u centru do oš tako da smo si bile blizu 
    Mina da koma je to zaista,nisam osjetila na vlastitoj kozi, al mogu mislit. Iako meni nije bilo jasno zasto poslodavci to rade s obzirom da im nismo uopce na teret ni s komplikacijama ni s porodiljnim? 
    Jednom je covjek bio objasnio koji ima firmu kao da ima 4 zene zaposlene i da 2 su na komplikacijama, treca je s djetetom stalno doma jer je dijete bolesno a 4 planira trudnocu i da kako njemu posao da ide dalje dok je to tak? Mislim slazem se s njim u neku ruku, al opet da se to nekako nesto regulira bilo bi svima lakse, uff ne znam sto reci.

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Prezalosno je to, jadni su ti ljudi koji tako gledaju na novi zivot ne shvacaju da je dijete najveci blagoslov. Tako je lijepo cuti da postoje sefovi koji reagiraju pozitivno na trudnocu ali to je tako rijetko 🙁

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Tko zna Ami, možda smo se i vidjele 😁 ja sam obavezno svako jutro počinjala kavom u City-u 😁 joj ne znam kako si uspjela u centru živjet, hrpa turista 😫 ja sam bila u Šijani pa na Verudi Porat. I tamo mi je bilo divnooo
    Kod mene na poslu smo sad dvije na porodiljnom, a ovi stariji kolege komentiraju kako im je to super i da im treba što mlađa zbornica 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.