Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Arizona to je i mene opralo jedan dan, doduse ja sam sama sebi postavila to pitanje. Koliko god jedva cekam strah me sad tog okreta u zivotu, al jedva sam cekala to i sve mi moze bit po strani tako da to sta kazes nikad ne mozes bit 100% siguran, bit ce to sve super, vidi se kako se sve ovdje brinemo i pitamo i raspitujemo i stalo nam je, to je zapravo najvaznije a ovo ostalo nas bebice budu sve naucile 🤗🤗😍

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Bas sam ponosna na nas 😄idemo cure dok se se nismo uspanicarile opet oko kakve gluposti…  ja “biram” 18.08. ..par sati poslije datuma termina.. taman iza ponoci.. nek bude nocna ptica kao i mama.. 😆😉 
    Koji cete vi datum? 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Ajmo se nac negdje za vikend sad i opit se s bezalkoholnim koktelima i casom somerbia😂😂😂😂 da slavimo dok smo jos u komadu

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    18.08.2018 je predivan datum! 😍 Ili 28.08 al to mi nekako daleko 😂 Ja bi 15.08 na gospu da mu bude praznik za roćkas da ne mora u skolu i kasnije na posao 😂😂😂 (o čem ja mislim) A 24.08 mu je imendan pa bi bilo fora 😊Evo dala sam 4 datuma da bira, da jedan upikne barem! 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Meni je po ultrazvuku termin 18.8. I rekla sam da bi tada, kad već nisam 8.8. To su mi lijepi datumi 😁
    Uff sad sam se i ja zaželjela somersbya. A i ledenih koktela 🍹🍹🍹🍹

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Nema škole 15.8. Nemoj ni prizivati da je ikada bude na taj datum 😂 prerano mi to za počet radit 😂
    Meni se od početka kad je rekla termin 18.8. svidio datum. 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Cokica u lijepoj nasoj nikad ne znas 😂😂😂 Valjda bude koja bebica na 18.08 bio bi red 😍

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Znaci cekamo do 18.08. negdje 😉deal .. bilo bi fora da se pogodimo pa onda jednom i stvarno nadjemo kasnije proslavit rockase zajedno🤗🤗 naravno mi bi  se opile ko prasice dok tate paze na klince,a mi se prisjecamo prica s poroda.. hahahahah… 
    A bilo bi i cool da se nadjemo sad prije na bezalkoholnim koktelicima za potporu i moralnu podrsku uzivo😆..da smo bar blize..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Moj svekar je rekao da ce se mali rodit 18.8., a tada je i mojem bratu rođendan! Ja bi drugi tjedan jedan dan 😁 cetvrtak il petak, al da dođem doma radnim danom da odma dođe patronazna.
    A kaj se tice spremnosti… jedva cekam da ga vidim, cuvam, mazim i to sve, al spremna nisam, tj strah me hocu li ja to sve nauciti. Al opet si mislim, nitko nije znao sve i uspjeli su! Tak cu i ja i sve mi skupa! Bit ce u redu p😁

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Ja biram 15.08. ❤😊 a vidim sve ste nekak za 18.08. A meni tad muz ima rockas 😊 

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.