Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Haha Marija bas smo skromne  Ma samo nekoliko uvijeta imamo  Arizona da bas steta sta si nekako nismo blize, al tko zna sta bude u buducnosti kad nas put negdje donese pa se mozda sretnemo  AnaM evo ja da moram birat bi također 15.8 taj mi je najljepsi, iako se mislim jedina pozitivna stvar sta bude sve kasnije je da cu se i kasnije morat vratit na posao tako da prakticki cu cijelo ljeto biti doma. To je isto ok,pa nema panike 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Marija tako i ja razmišljam za patronažnu 😂😂 samo da izađem tako da mi ona može doći odmah idući dan 😁
    15.8 ne, jer izlazim onda petak ili subotu, to mi ne paše 😂 dakle srijedu i četvrtak ne smije! Kakve sam sreće, taman će tada negdje 😂 ni utorak ne 😂
    Da, baš imamo samo par uvjeta, šta im je problem to poslušati

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu
    Vecer
    Mateya1993 buso je spreman da beba ide vani 😘😘😘
    Natar drzi se, neka tebe pod njihovim nadzorom, znam da je tesko, Al brzo dani lete 😘😘😘
    I meni se sviđa 18.8😂😂
    Ja cijeli dan u pogonu, noge mi malo natecene, cijelo vrijeme me bolucka dole kao da cu dobiti, taman se otusirala, a vec preznojena
    Evo vam jedna prigodna slika 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    nivami

    Vecer
    Mateya1993 buso je spreman da beba ide vani 😘😘😘
    Natar drzi se, neka tebe pod njihovim nadzorom, znam da je tesko, Al brzo dani lete 😘😘😘
    I meni se sviđa 18.8😂😂
    Ja cijeli dan u pogonu, noge mi malo natecene, cijelo vrijeme me bolucka dole kao da cu dobiti, taman se otusirala, a vec preznojena
    Evo vam jedna prigodna slika


    😂😂😂😂😂 Predobra slika 

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Nivami 😂😂😂😂😂 bas tak
    To za patronaznu imate pravo al ak dodem doma u subotu brzo ce proc i nedjelja i eto nje u pon kod nas…bas smo smijesne…ma samo neka se oni nama rode i da sve bude dobro…ja jos nisam svjesna ..gledam u krevetic i mislim si za par dana tu ce biti nasa curica❤ i onda pocnem cmoljit…pa pricam s njom pa opet pocnem cmoljit i tak 

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro 😁
    Ja sam opet imala grceve ovu noc, al slabije nego u srijedu i cetvrtak. Padala je kisa pa je malo rashladilo. Idem probati zaspati natrag!

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    nivami

    Vecer
    Mateya1993 buso je spreman da beba ide vani 😘😘😘
    Natar drzi se, neka tebe pod njihovim nadzorom, znam da je tesko, Al brzo dani lete 😘😘😘
    I meni se sviđa 18.8😂😂
    Ja cijeli dan u pogonu, noge mi malo natecene, cijelo vrijeme me bolucka dole kao da cu dobiti, taman se otusirala, a vec preznojena
    Evo vam jedna prigodna slika


    😂😂😂😂 Prezakon.
    Ja idalje navijam i čekam 😘😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Jutro
    Ivymicek 😘 😘 😘 
    Ostatak jos spava 
    Ja se jutros probudila s bolovima u leđima, naprijed nista, samo leđa bole

    Sta ima kod vas

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sunce25

    Sunce25

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jutrrrrooooo..
    .
    Evo nas termin tocno danas  zove mama moja i pita, i opet nista ?opet ćorak?? Hehehehe
    A ja sam danaas sanjala da sam isla na pregled i pitala sam dobro kad cu ja vise roditi jel sve ok?? Idu oni meni napraviti ultrazvuk i vele mi ,ali pa vi opce niste trudni.ja sva u soku gledam,pa pitam pa kako ne? Pa pogledajte mi trbuh??? A doktor meni na to, neeeee…to ste vi samo debeli
    Uglavnom,sretnih 40 tj mojoj maloj bebi , nadam se ds joj je bilo lijepo u mojem trbuhu ali bebo vrijeme je da izadeeees vannnn!!!!  

    [lilypie.com]
    21.08.💞🎀

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro jos jedanput 😁
    Natrag su me grcevi probudili, al opet, puno slabiji.
    Inace, danas smo se mi trebali vjencati, sve je bilo zakapareno 😋 i onda smo 27.12. saznali da cemo dobiti bebaca pa smo odgodili 🤣🤣😋
    Sunce, cestitke na punih 40 tjedana! Zna curka da ce biti tak vruce jos par dana pa joj se neda, a cujem da su jos uvijek guzve po rađaonama (barem kod nas), pucaju vodenjaci 😊
    Kaj bu dok mi sve navalimo 😋😋
    Nivami, mozda se kaj siri il si se krivo zalezala… 
    Mozete li jos spavati na boku? Ja vise nebrem, trbuh me boli. Mislim, legnem se na bok, al se zbudim na leđima.
    Ivy, puse za tebe i Vida 😘😘 cesto citam sto pisete na vasoj temi sad, pa vidim i slike, klinci su preslatki 😍😍

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.