Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Jutro, curke! 
    Ja nocas nikak nisam spavala, tolko sam se svicala da mi je sav jastuk bil mokar, kosa skeljena, badava klime, pa se vrtim sim tam, na kraju sam se isla tusirat i kosu prat u pol 6 kolko me zivcirala ta sljepljena kosa… Zaspala posle do sad. Stavila rucnik na jastuk jer su mi jastucnice u mojoj sobi di malac spava pa bi ga zbudila da sam usla, moram cekat da se zbudi da si presvucem. 
    Jedva cekam da prodje jos tih tjedan dana, da prestanem i s tim Cordipinom jer od njega znam imat te nalete vrucine i znojenja. 
    Jucer navecer sam i ja imala bh kontrakcije, od 8-10 negdje otprilike, bilo ih je jedno 7,8.A ja se odma userem, nece valjda sad krenut, ajd jos koji dan, al danas ujutro stavljam Utrice, osjetim isto stanje dole ko i do sad… A sad je vec i normalno da ih bude, pa usli smo u 36.tj.
    Ivymicek, i ja vas skicam tam na bebama i gledam buhtlice kak su svi slatki 😍

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Jutro curke, vidim svih neki simptomi love, sad ce koja bebica jos malo! 6xmama joj mogu mislit kak je tebi jos od tih tableta,evo bas jucer citala neki clanak da je ljeti trudnicama duplo toplije jer im se vise pumpa krv i jos + tablete  Ja sam fino spavala sinoc, treba mi da se malo preko dana umorim, da radim nesto ili kako odem vani na sunce pa me ubije vrucina kako sam bila na pregledu to me bas dobro izmorilo. Jedva cekam da nestanu vise te vrucine, svi spominju neku kisu al ovdje przi ko ludo i ja sam ocekivala neko rashladenje al nista!  

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Samo nas škicajte još malo i sve bumo bile mame i bebe… Ja vas stalno čitam da nekaj ne propustim 🤣

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar mateya1993

    mateya1993

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Dan  kod nas je palo nešto kiše i napokon je osvježilo. Od jutra sam aktivna čistim i pospremam, sad evo kuham. Trudim se da se pokrene nešto napokon. Pošto je meni rođendan 16.08. mislim da moja mala čeka taj datum 

    [lilypie.com]

    💖 Nikol -12.08.2018💖

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Jutroo ili već i dobar dan 😁
    Ja lijepo ležala/spavala od kad je muž ujutro otišao na posao, pustio mi sve otvoreno i tako je lijepo puhalo da mi se nije dalo dizati. Al opet je glad prevladala 😂
    Vidim da smo sve u komadu još 😁
    Ja isto škicnem na temu bebe. I onda si mislim ma ne bi ja još, pa tako lijepo spavam 😂 a onda kad vidim slike, istog trenutka bi ❤️ to već sve prave velike bebe, a mi se ovdje još nedamo
    6xmama još malo malo 🤞🤞 vidiš kako je Beata dobra i neda se van 😁❤️

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Jutro/dan.. meni je jos jutro jer pijem kavu i nisam dosla k sebi.. vidim noc je bila nemirna i vruca.. ja sam samo jednom isla piskit ali sam se zato zaznojila cijela..ne znam di je to osvjezenje.. meni na mobitelu stoje te vrucine do daljnjega… o.O
    E jeste cule za stranicu/aplikaciju super goldy? Tata😂 mi je poslao link za neku peglu za kosu.. navodno dobra..a jako jeftina..sve je u biti jeftino tamo.. vidjela sam i parnu postaju..al ja sam tak skepticna kad je nekaj tak jeftino.. on kaze da su njegovi devki narucivali i da su zadovoljni.. pretpostavljam da su oni uzimali alat..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar petrakk

    petrakk

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pizza,imam jedno pitanje vezano za porodiljni za nezaposlene.Rodila sam 3.7 a zahtjev za porodiljni predala 20.7 i dobila sam rješenje da mi je odobren porodiljni.E sad mene zanima dali netko zna dali ću u 8.mj dobiti i te zaostatke od 3.7?Hvalaa😊😊😊

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Mi bili sad u kupnji, i otisli do dm-a za onaj baby love sprej al kaze teta da nemaju to,da to drze samo dm apoteke kao  A bas sam tuzna,sva sam natecena, ovdje je toplo jedva se dise,uzas!!! Arizona ja nikad cula za tu app,inace volim provjereno kupit jer se znalo desit da kupim nes jeftino i onda novacbačen u vjetar  Bolje cekat negdje provjerene akcije i slično.

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Ja isto takve stvari, pegle, depilatore i sl rađe kupim u trgovini, jos pogotovo ak je akcija.
    Kad sam bila kod frizerke prije 2 tjedna je bas rekla kak mi se sad kosa oporavila. Jer nisam opce peglala ju, stalno sam doma bila. Pregled mi je bio jedini izlazak 😋
    Eh, ja mislim da sam ja dosla do perioda di fkt mogu reci da jedva cekam da rodim. Isto sam natecena, debela, zivciraju me puno iscjedaka na dan… dota uglavnom 😋😋
    Jedva cekam to svoje malo klupko srece! 😍🤗

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Joj da evo ja sad kupila one dnevne uloske i gledam pakiranja,mislim se koliko mi ih jos treba a koliko ih mjenjam na dan i tko zna kad cu rodit opet uzela ono najvece pakiranje, bas iscjedak neda mira! Ja sam valjda sam u nekom chill fazi,proslo me ono kad cu rodit pomirila sam se kad dođe dođe, za 2 tjedna 3 najkasnije je tu, valjda dulje od toga neće  Mislim se samo da bude sve ok i to je to. A ove otekline ce valjda proc i s ovim toplim vremenom i nakon sta rodimo sta je također brzo jako. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.