Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Issa slazem se s curama..svaka bebica je drugacija…a i eto vidis po pricama koliko znaju fulat u tezini…samo smireno biti ce sve dobro…ima stvarno doktora koji nepotrebno paniku sire..
    E da..nasao mi muz onaj sprej u dm-u 😀 
    Meni su sad neke malo jace kontrakcije pocele..sutra nam je termin i idemo na kontrolu pa si vrtim svasta u glavi..ah.standardno za mene 🙄

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Isssa

    Pozdrav kloke😀, nisam se dugo javljala ali sam čitala, kod mene se svašta događalo, naprosto nisam stizala pisati. Uglavnom svi mi se igraju sa živcima, od doktora pa na dalje 😥
    Nego da vas pitam, koliko su vam bebe bile teške u 36 tjednu, meni je procjena 2300 i sumnjaju na zastoj u razvoju, plodne vode imam puno a posteljica je počela sazrijevati. Navodno tokoliza i cordipin utječu na sazrijevanje prijevremeno.
    2 dana sam bila po doktorima po cijele dane, 3 uzv su radili, ctg….ma baš su me izmučili 😥, danas nemrem k sebi doć od svega.
    Drago mi je vidjeti da ste sve dobro, 6xmama i mladamama samo naprijed, još malo i možete biti na miru😀
    Veliki zagrljaj svima 😘

    Pozz curke nakon dugog vremena..isssa da te utjesim,slicno i meni bilo,sa 35tjedana po uzv beba 2100,kao sumnje na zastoj,odmah raden dopler,protoci u redu,na ctg koji isto u redu..poslao.me u TA,kod njih nije bila 2100 nego 2700,zadnji uzv mi radili tri tjedna prije poroda,njihova procjena s obzirom na onaj u 37-om tjednu je bila da ce se rodit sa 3700,3800 na kraju rodila se moja curka sa 3200..eto toliko o njihovim procjenama i to sta oni fulaju,nikom ništa,a ma na iglama i u strahu,sta je najgore bebice osjete..ignoriraj ih i uzivaj u trudnoći dok ne dode taj dan susreta..držite se i cekamo vas na drugoj temi,sretno svima😊☺

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊
    Noc je bila mirna, al od pola 7  ne spavam. 
    Issa, bit ce sve u redu.. doktori pred kraj samo podizu tlak 😐

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Jutro. 
    Kod nas opet sparno, tako da sam se znojila ajme, pa sam jucer jela lubenice i non stop sam se dizala na wc
    Jutros je mirno, malo leđa bole, evo se mislimo odvesti djecu na more bar dva sata do rucka 
    Kako su nam ostale mame

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Jutro, curke! 
    Ja se u 6 istusirala, stavila Utrice, nazad legla i evo spavala jos do sad 😊. 
    Danas ja cekam svoju sister iz Njemacke 😉, vec je vjerojatno na putu, sam da joj ne bu guzve(ide autom, iz Berlina)… 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Jutro cure😀
    Hvala na lijepim riječima, odmah mi je dan ljepši 😀
    Jel koja zna koje su normalne vrijednosti protoka? Googlala sam ali ne mogu naći, kod mene su kao smanjeni. 
    RI AU od 0.42-0.51

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Isssa, meni je na sadnjem uzv RI AU bio 0.54 i dr je rekla da je uredan 😯

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    6xmama

    Isssa, meni je na sadnjem uzv RI AU bio 0.54 i dr je rekla da je uredan 😯


    Kad sam neki dan bila u predrađaoni na CTG-u nešto je dr spominjao da je sve manje od 0.72 dobro, ali neznam koja je doljnja granica, kad mi je bilo 0.42 dr je rekla da su niži, ali i da ovisi o tome dal' smo gladne, žedne….

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Jutroo 😁
    Nadam se da ste mi ok spavale. Ja se probudila u 3 i pol bez zraka, sva mokra. Dignem se na wc i vidim da je muž zatvorio vrata od kupaone. Htjela sam ga ugušit jastukom 😂😂 sjedila malo u dnevnom dok nisam došla na sebe. A onda spavala odlično 😁 eto, morala sam se pojadati 😂 i još si skuhala jutros kavu i zaboravila šećer stavit, a prelijena za dignut se. Naopako krenuo dan.
    I da, rekla sam da ne mogu još ni danas ić rodit, gužva je u rodilištu 😁 malo ću pričekati da se to raščisti 😁😂

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Cokica, ajde nije najbolje pocela nedjelja, al nek dalje bude kako treba 😊
    Ja cu sad ici skuhati nest, mama radi cijeli dan pa je red na meni 😋 bit ce juha, pohana piletina i salata. Neda mi se priloge raditi. A za desert, ako ce ko htjeti, sladoled je u skrinji 😋
    Ja nemam pojma o protocima, plodnoj vodi i sl, uvijek vele da je dobro. Sutra ce mi raditi uzv pa cu cuti ima li kakve promjene.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.