Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Marijaa30

    Arizona, lijepa buskica 😊
    Ivy, puse za tebe i Vida 😊 vidjela sam slikicu od jucer, pravi je to vec decko 😊🤗🤗


    Je je . Rastu na očigled a i vrijeme brzo prolazi 🤣.
    😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Arizona bas si slatkaaa  a 6xmama dobro da te imamo!!! Ja tek sad dosla kuci s pregleda jutrosnjeg,prosetala pola grada uzduz i poprijeko,umirem.. Kako je rekla Cokica dobit cu prije upalu misica nego rodit 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ami nisi normalna..kuda hodocastis po toj vrucini😎😅.. i to jos pjeske.. ja samo s autom svuda.. kak uopce mozes hodati toliko?? P.S. jesi se malo oraspolozila bar☺?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Ja ne vozim vise,ne smijem, luda sam  Frendica mi je na GO pa me odvela malo djir danas u grad, pa smo bili do nje doma na sladoledu i onda obavit za nju jos neke stvari za vjencanje pa mi je bas super doslo. Sad sjedim i gledam ovaj nalaz od dr i onda se sjetila da mi je ctg ocitavao i kontrakcije maternice do 50??? Vidim i na papiru sad jako velike linije, od 20 do 50 su bile i bas se primjeti razlika, da li to sta moze znacit? Ja nisam nista osjecala,doslovno nista,mozda i taj ctg nije bas validan  A i mozda malo glupo pitanje ili zakljucak  al kako ti doktori racunaju tu otvorenost s prstima,kad je od bivse doktorice prst duplo tanji od ovog dr danas,on me jos odmah krenuo s 2 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Jedan prst=1,5 cm

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    A oni svi idu sa dva prsta unutra… E sad na kakve prstice se namjeris 😂

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Moram priznat da ovi muski ginici u Vinogradskoj svi imaju lijepe duge, tanke prstice 😊

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Arizona jako lijepi trbuscic, ne bi se reklo da je 40 tj u pitanju 👌
    Ami bome svaka cast za setnju uzduz i poprijeko.. 👏👏
    A sto bi mi bez 6xmame.. Izvor svih informacija, sto iz osobnog sto iz poslovnog iskustva 😊😊😊
    Da, cure moje, ja jos sitno brojim.. Jos vikend i dejt s malcima.. Bas ne mogu vjerovati da to tu, iza ugla.. 😀 Al moram priznat da mi je svakim danom sve teze vec i kretati se.. Sve me zulja, pritisce, steze i boli, doduse ovi kreveti u bolnici ne pmozu, nisu bas najudobniji..

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    😂😂😂😂 Blago se vama onda, morat cemo se u Vinogradsku prebacit 😂😂😂 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Natar ma tebi od starta spomenik dizem, ja ne znam kak bi s twinsima po ovim vrucinama, ne mislim da je u kojem drugom god dobu lakse, al mislim da je sve bolje od ovih tjedana i ovih temperatura 😂😂 Jos maloooo i decki su tuuu 🤗🤗😍😍😍

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.