Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Da, nek danas stignu bebuske, pa onda ostanemo mi-Cokica, Ami, 6xmama i ja…
    Ami, sretno na pregledu i javi sto ce ti reci! Cokica, Nivami i ja cemo sutra cuti 🤔 da bi bar danas krenulo samo od sebe.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Nadam se da Necemo docekati sutra pregled plodne vode, ja sam jutros uspijela muza nagovoriti za jedan keks, toliko sam se nervozna probudila i rekla mu ako danas dobijem koji poruku jesi li rodila da mobitel leti u zid, ne znam kako je kod vas Al svaki dan poruke i pozivi od istih ljudi 🔫 🔫 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Ja bila na još jednom ctgu, ne očitava ništa, mene tu i tamo zaboli i uhvati koja kontrakcija Al mislim da Neće ništa danas biti, Valjd će me pustiti poslje popodnevne vizite kući ako ništa ne krene


    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Kaj ste sve utihnule, sve cekamo neke novosti 😁… 
    Ja vec nervozna za popi_dit radi sutrasnjeg pregleda 🙄. 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar losah

    losah

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Cekalice rijetko se javljam ali vas često čitam. znam kako vam je. Ne znam kako ću uopće izdržati ako predam termin. Bila sam u petak u ta. ajme meni. 7 sati sam bila u vinogradskoj. Ono tamo je strašno. nadam se da neću dočekat ponovno ovaj petak istu priču. Na pregledu otvorena 3cm. ali nema kontrakcija ništa ništa. Bebac ima super otkucaje, školski..i pustili me doma. do sljedećeg petka kaže doktorica.
    Kako se nosite sa tim cekanjima u TA? Ide tko roditi u vinogradsku?

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    6xmama

    Kaj ste sve utihnule, sve cekamo neke novosti 😁…
    Ja vec nervozna za popi_dit radi sutrasnjeg pregleda 🙄.


    Ma sve bu to za 5. Ja mislim da ti je stamje isto a Beata je sve veća i veća. Držim fige za još koji tjedan ubushi.
    Di su nam bebice??? 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Baš baš neko zatišje
    Ami kako prošao pregled?
    Nadam se da se Natar, Sunce i Arizona naveliko druže sa svojim bebačima ❤️❤️❤️❤️
    6xmama znam kako ti je, mene isto neka nervoza. I 99% sigurna da će opet reći vidimo se za 2 dana 😭😭
    Losah kako si tako dugo bila? Ja sam mislila da je puno što sam ja jučer bila 3 i pol sata. 

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Losah, ja cu evo sesti put rodit u Vinogradskoj. Sutra idem u TA, zanji put sam bila 3 sata al ssmo zbog ultrazvuka, a posto idem sutra samo na pregled, nadam se kracem boravku. Kak si ti tak dugo bila? Ko je bio od doktora? 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Ja očekivala vec ce bit sve bebe ovdje, al nistaa! 🙄🙄 Meni ovako pise cerviks smeksan skracen, jos malo SP. Ne znam sta znaci ovo jos malo SP🤔 Prohodna za vrsak prsta do ovoja i glavice koja je priljubljena na ulazu u Mz. Ne znam ni taj Mz sta bi bio? Procjena oko 3700,bila je jedna divna nova doktorica svijet bi bio ljepši kad bi svi takvi bili i dve cure na učenju. Ona ih je učila, pa sam i ja nesto zapamtila. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    losah

    Cekalice rijetko se javljam ali vas često čitam. znam kako vam je. Ne znam kako ću uopće izdržati ako predam termin. Bila sam u petak u ta. ajme meni. 7 sati sam bila u vinogradskoj. Ono tamo je strašno. nadam se da neću dočekat ponovno ovaj petak istu priču. Na pregledu otvorena 3cm. ali nema kontrakcija ništa ništa. Bebac ima super otkucaje, školski..i pustili me doma. do sljedećeg petka kaže doktorica.
    Kako se nosite sa tim cekanjima u TA? Ide tko roditi u vinogradsku?


    Idem ti i ja roditi u Vinogradsku i totalno te kužim za to čekanje… zadnja 2 utorka mi je bila dr. Djaković i čekala sam bome od 8 i bila gotova oko cca pol 2..
    A danas mi je bila dr. Gall i došla sam u 7, bila sa svim gotova prije 9.. 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.