Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Natar čestitam 🎉🎉💙💙
    Ja sam i dalje na odijelu, bolovi si stali samo me tamo dolje probada nešto, nisu me gledali od kad sam primljena ali mislim da se nisam otvarala ništa, vjerojatno će me sutra ujutro poslati kući 


    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Joj mladamama tebe isto ta beba dobro zeza 🙄🙄 ne znam sta bi mi bilo gore, stalno neke bolove imat a nikako da se pokrene ili ovo moje kad nema niti jedne naznake nista ☹️

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Natar čestitke na malim dečkičima. Ajme 😍😍😍 koji lijep osječaj imati ih dvoje pored sebe. Jako lijepe kilaže za dupliće 🎉.
    Ostale dupličke 😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    natar

    Samo da se brzinski javim
    Jucer su na svijet stigli:
    David 10.20h, 46cm, 2620g i Anton 10.21h, 48 cm, 2610g
    Dobri su, uglavnom mirni, nose ih na hranjenje, poceli su danas i cicati 👌, rez od carskog boli, al uspjela sam se jutros dici i prohodati s intenzivne do odjela.
    Kad uhvatim vremena vas procitam i javim se.. Ako je dosla jos koja bebica dns ili jucer cestitam 😘😘


    Čestitam draga na dečkićima,brz oporavak ti želim,mazite se i pazite 😘😘😘🤗🤗🤗😍😍😍

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Natar cestitam 🎉🎉 dupla sreca 😀😀 
    Mladamama mene si bili ostavili na odjel jer sam imala neredovite trudove, bolilo me ali ctg je pokazivao najvise 40, da bi za par dana postali jos jaci a ctg nije nista pokazivao. Cijeli dan sam plakala i setala po hodniku jer sam se bojala kako tek trudovi bole ako ovo boli toliko da moram stati u pola hodanja od bolova. Tad me zaustavila doktorica i odvela na pregled, bila 4 prsta otvorena i odveli me u radaonu. Mozda je takva situacija kod tebe?? Mozda se otvaras? Ugl., svakako ti drzim fige, i ostalim terminusama 😘😘😘

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Natar cestitam na deckima, lijepa imena 😊😊
    Uzivajte i mazite se!! 👼
    Ami, super za pregled, znaci malac je na poziciji! 
    Kaj bi ja dala da me sutra ostave 😊 nadam se bar malom pomaku…
    Sunce i Arizona, di ste?

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Meni da sutra kaže barem prst otvorena mislim da bi skakala od sreće 
    Ja sam si sad išla reorganizirati torbu za rodilište, jer moj neseser više nema smisla jer ovo čudo očito neće iznenada krenut, nego će me vjerojatno ili sutra ili petak zadržati. Izbacila sam samo cijeli paket chicco uložaka i one jastučiće za dojenje i skoro ostao prazan koferić. Pa sam stavila 8 uložaka, a ako bude trebalo, će muž donest. A jel mi trebaju uopće u bolnici jastučići za dojenje? I ponukana jednim člankom neki dan, išla sam isprobat spavaćice, ako još stanem u njih  dobre su mi još  samo sam ostala bez bočice vode, jučer rekao muž da ju je uzeo iz nesesera jer mu je trebalo za teretanu. Zadavit sam ga htjela 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Hahahaha Cokica umirem, meni je kofer vec prasnjav koliko stoji 😂😂😂 najbolje da idem oprat sve nanovo sutra.. Ma i to za otvorenost prst ovo ono na kraju nis ne znaci, Nivami danima hoda vec 4 cm. Sta bi bilo da slazem ljudima da sam rodila da me bar na miru ostave 😂😂😂 Koliko slusam te nalaze i svasta sanjat cu danima nakon poroda članke, prste, centimetre… 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Marija mislis da bi te vec mogli zadrzati? 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Natar cestiam na duploj sreci, super imena u super veliki decki😍😍😍😘😘😘
    Mami brz oporavak a bebicama dug i sretan život 😍 

    Jadna Nivami opet mi hemoroid izade, umjesto da pocnu trudovi ja se s njim opet borim, nadam se da ce ujutro bar koja od nas ostati, a znam da cu se i nacekati od 7.30-10. sam zadnji put a ctg mi nisu radili 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.