Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu
    Eto i nas na polovici puta
    Eto i nas na polovici puta
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ivy i ti nam se ljepo oblikuješ, 😍😍

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Busee!
    Ja kupila 2 para traperica u hmu, ali ih nisam toliko platila…ruku na srce, toliko su ove jedne cool da cu ih nosit ako cu moc i kad rodim 😂😂😂  

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Jeste vi kupile što od trudničke odjeće. Ja sam išla u trudnički shopping i nisam ništa trudničko kupila. Trapke u H&M 350 kn (to im nedam za zadnjih 5 mj trudnoće). Na kraju kupila baggy hlače i trenirku te jedne tajice hlače visokog struka ali sve ne trudničko.

    Hlace i majice..nosim jos uvijek traperice samo ne kopcam gumbom nego lastikom..ne mislim nista vise,trenirke,tunike za negdje,cim zatopli haljine 

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Hlace u h&m-u sam po 199..lijepo vam se vide buse

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    sve curke se polako zaokruzuju bas lijepo
    ivymicek ja sam u h&m u kupila prekjucer rifle za 199 bilo je i tih za 350 al mi bilo puno to i jedne tajice po 70kn i imam crne iz lidla sad cekam da bude tamo opet pa cu si jos koji komad kupiti i to je to ko sto Jama kaze cim zatopli haljine


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Svima su divne buše a netko ima i fora tajice (ili pidjamu) rozu na neka srčeka ili tako nešto. Nisam zapamtila niš osim da mi je fira i da je rozo 😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Meni jedne trudničke trapke dala sestra, jedne šogorica, imam hrpu tajica i tunika tako da sam mirna, a kad zatopli još će lakše biti

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Na kraju sam našla jedne rabljene za 80 kn preko mojekrpice.hr pa mislim njih naručiti.. super Tea ako ih možeš oskoristiti i nakon trudnoće. Iskreno, htjela sam “poderane” trudničke ali to nisam našla. 
    No, nema veze kako je krenulo uskoro će proljeće pa ćemo brzo uskočiti u tajice i tunike 😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Na kraju sam našla jedne rabljene za 80 kn preko mojekrpice.hr pa mislim njih naručiti.. super Tea ako ih možeš oskoristiti i nakon trudnoće. Iskreno, htjela sam “poderane” trudničke ali to nisam našla.
    No, nema veze kako je krenulo uskoro će proljeće pa ćemo brzo uskočiti u tajice i tunike 😂


    Mislim da sam poderane vidla u Mamanova ali tamo mi je sve preskupo😑

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.