Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Busice su vam prekrasne 😍😍😍😍 Moja se jos uvijek javi smo u vecernjim satima 😂
    S obzirom da mi jos nista nije iskocilo nisam si ni trazila trudnicku odjecu. ☺

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila  dvoje trudnicke tajice u H&M,trudnicki hulahop u Lidla i dobila nesto trudnickih traperica,hlaca,haljinu,majicu,kosulju-sve H&M :)

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • nikolina219

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    bejb23

    Busice su vam prekrasne 😍😍😍😍 Moja se jos uvijek javi smo u vecernjim satima 😂
    S obzirom da mi jos nista nije iskocilo nisam si ni trazila trudnicku odjecu. ☺


    isti slucaj i kod mene

    [lilypie.com]

  • baby123

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    M.lady

    baby123

    Dobro jutro cure!!!!!evo nije me bilo nekoliko dana,pa vas ne mogu sve pohvatat…10.01 sam bila na prvom pregledu.ajme uzbuđenja.točkica i srce titra u točkici ka zvjezdica…trudna sam mjesec dana.vadila sam jučer krvnu sliku,urin i tsh..sve je odlično jedino sam malo anemična i dala mi je željezo(heferol),i folnu kiselinu(folacin).radit ću do kraja prvog i onda idem na bolovanje….eto….mučnine su povremene,ali sam totalno iscrpljena,usporena i spava mi se za poludit

    Heej pa ti si sa trudilica, nez jel me se sjecas. Cestitam ti 😍


    dada sječam te se hvala na čestitkama..evo nakon godine dana uspilo i nama!!!!!kako si ti???
    Honey za sad heferol dobro podnosim,ali mi je čudno da mi nije dala i vitamin C uz njega!!!vidim da mnoge stavljate slike pupica…ma super su vam,ja još moram čekat na moju

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    nikolina219

    bejb23

    Busice su vam prekrasne 😍😍😍😍 Moja se jos uvijek javi smo u vecernjim satima 😂
    S obzirom da mi jos nista nije iskocilo nisam si ni trazila trudnicku odjecu. ☺

    isti slucaj i kod mene


    Kad ti je termin? :) 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Woooow koje bušice!! Moje nema jos pa jos uvijek nosim hlace koje sam i inace nosila. Kako je krenulo, sumnjam da cu kupovati nesto “trudnicko”. Ako bas zagusti, nosit cu haljine.
    TeaC, samo sam zapamtila kako imas mladu mamu!! 😱😱
    Moja je vise od 20 godina starija od tvoje!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • nikolina219

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    20.7. bit ce vruce  
    tebi?

    [lilypie.com]

  • Avatar Blackíe

    Blackíe

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Ne treba ni meni jos nista trudnicko pa ne kupujem. Trebat ce mi hlace vjerojatno, za ljeto ce bit super haljine.

    Puno nas je u 7. mj, bit ce napeto 😁

    17.7. 💝💝
    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    27.7. 🤗
    Bas ce biti napeto 😉

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Biti ce vam napeto i vruceeeeee

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.