Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Laku noć mamicama i bebicama😘😘

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!

    Krenulo je s baby brains u mene.

    Upravo sam 10 minuta pizdila na toster koji ne grije i koji nikako da ispece dve tanke kriskice tosta. Bila sam ljuta na toster koji nisam ukljucila u struju. Da stvar bude bolja, bio je topao - topao od proslog koristenja i mislila sam da sta se desava, pa nisam luda.

    Nisam luda, samo trudna.

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Kolačić

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Dobro jutro!

    Krenulo je s baby brains u mene.

    Upravo sam 10 minuta pizdila na toster koji ne grije i koji nikako da ispece dve tanke kriskice tosta. Bila sam ljuta na toster koji nisam ukljucila u struju. Da stvar bude bolja, bio je topao - topao od proslog koristenja i mislila sam da sta se desava, pa nisam luda.

    Nisam luda, samo trudna.


    Hahaha kako si me lijepo nasmijala za dobro jutro. :D i ja imam pileći mozak još od prije trudnoće, sad se samo pojačao. Totalno te kužim! 😂 ali počni si pisati stvari, vjeruj mi. Sad kad je počelo to ne zna stat

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😉😁

  • Avatar Romana33

    Romana33

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Jutro… evo me malo… dani dugi ko godine u bolnici.. danasnja vizita me nije razveselila.. ostajem u bolnici do daljnega. Imam pritisak ko menstrualne grceve.  Krvarenje je stalo. Jedino smedi iscjedak.  Sutra kontrolni pregled i uvz pa cu cuti  kako je

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    My life

    Jutro… evo me malo… dani dugi ko godine u bolnici.. danasnja vizita me nije razveselila.. ostajem u bolnici do daljnega. Imam pritisak ko menstrualne grceve. Krvarenje je stalo. Jedino smedi iscjedak. Sutra kontrolni pregled i uvz pa cu cuti kako je


    Dobro jutro draga. Drži se i samo hrabro😘 i pozitivno, bi t će sve ok.😘

  • Avatar K6789

    K6789

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Jutro mamice, ja evo tek sad ustajeem. Opet sam pocela puno spavat, prosla me ta faza i sad opet. Kakvi su planovi za danas?
    My life vjerujem sa ce bit sve ok. Sigurno da te nije lako..

    [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    My life, cuvaj nam se.

    Ja cu sad odvjezbat, pa rucak (orada i peceni krumpir plus zelena salata) i onda imam nekih sitnica za obaviti - preuzeti neko cvijece, kava, otici kod sveki po juhu.

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Dobro jutro!

    Krenulo je s baby brains u mene.

    Upravo sam 10 minuta pizdila na toster koji ne grije i koji nikako da ispece dve tanke kriskice tosta. Bila sam ljuta na toster koji nisam ukljucila u struju. Da stvar bude bolja, bio je topao - topao od proslog koristenja i mislila sam da sta se desava, pa nisam luda.

    Nisam luda, samo trudna.


    Hahahahah😂😂😂😂 bas si me nasmijala. Dogada se 😉 
    My life cuvaj se. Vjerujem da ce sve biti u redu. Saljem pozitivne vibrice 😚😚

    Inace moja faza nespavanja jos traje…i traje… morat cu si nac zabavu kad se tako probudim pa 3h blesim u jednu tocku 🙄

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    HappySeal nek si se ti izvikala na rano jutro pa si sad mirna cijeli dan osim ako ti kuhalo, pecnica ili nesto slicno opet ne stanu na zulj, al nedaj se! Reci ti njima! 😉😉😙
    My lifevec si me malo zabrinula sto se ne javljas! Vjerujem da ti je tesko lezati i da ti je tesko palo sto jos ne ides kuci, al na ljeto ces vidjeti, a znas vec i sama, da ce se sva muka isplatiti! Samo hrabro i strpljivo draga! Javljaj nam novosti! 😙 obojma!
    bejb23 u srednjoj sam cesto vikendom znala spavat kod legice i njena baka je valjda uvijek bila ne budna nego u punom pogonu kad dodjemo iz izlaska (citaj 3,4..ujutro 😆) pa je to bilo peglanje, svjeze, tople kiflice…opcija je puno! 😉
    Minnie nikako ti odgovorit. Ja sam ti jos jedno 250km gore iznad M! Ali hvala ti kao da si mi ih vec donjela 😙😙
    Ja se vratila s mise, oddoruckovala (jel to uopce rijec? 😄) s muzem, otpratila ga na posao.. Sad cu zavrsit kolac, ispec kruh i popodne idemo kod susjeda na klopu, slavimo kao svoj neki Bozic sad kad smo na okupu. Malo nas je, al nas ima!🤗

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.