Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    NellaM

    Pozdrav mame 😊 Evo i mene, prvi puta na forumu Al bas ste mi super pa reko da se pridružim 😃
    Druga trudnoća, termin 10.07., spol ne znamo Al možda ovaj četvrtak na pregledu 🤗


    Dobro doslaaa :) 
    I ja sam u cetvrtak na pregledu 🎉🎉 Nikako docekat 😂

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Hello zene 🙂 
    Nove trudnice dobro nam dosle 😘
    Barbara sretno na pregledu.
    Vidim vec se naveliko kupuje,priprema,ja nisan jos nista.Imam puno robice od prve kceri koju ce bebica naslijediti,jer su obje ljetne bebe.Ne znan jesam vec pisala,meni je termin tocno na rodendan moje prve kceri ❤

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    NellaM

    Pozdrav mame 😊 Evo i mene, prvi puta na forumu Al bas ste mi super pa reko da se pridružim 😃
    Druga trudnoća, termin 10.07., spol ne znamo Al možda ovaj četvrtak na pregledu 🤗


    Dobrodošla! Nama je termin isti dan! 🤗🤗🤗♥️

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    NellaM

    Pozdrav mame 😊 Evo i mene, prvi puta na forumu Al bas ste mi super pa reko da se pridružim 😃
    Druga trudnoća, termin 10.07., spol ne znamo Al možda ovaj četvrtak na pregledu 🤗


    Pozdrav Nella, dobrodošla nam, sretan i miran ostatak trudnoće ti želim i ugodno druženje ovdje s nama😁

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Dobrodosle nove suborke 😆 Sto nas je vise to je veselije!
    Jama meni bude cudno nekad kad sjedam kao da, da izvines, sjednem na nesta! Al samo taj tren dok sjednem pa sam pocela ko kad imam stomacinu 😄 sjest prvo malo na stranu pa onda normalno. Uglavnom dr.kaze da je sve u redu i da je to normalno.
    Nas misic je sramezljiv i moramo cekat novi pregled da vidimo sta je, ali je sve odlicno, 11.8cm, 140g.. Imamo cak i snimku jer sam pitala jel smije muz snimat 💞 i prvi put nam je pustila zvuk pa smo culi i srceko 😊😍❤

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    NellaM

    Pozdrav mame 😊 Evo i mene, prvi puta na forumu Al bas ste mi super pa reko da se pridružim 😃
    Druga trudnoća, termin 10.07., spol ne znamo Al možda ovaj četvrtak na pregledu 🤗


    Dobrodošla i sretno,da ti ovo bude najljepši period života..barbara jesi gotova??

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jos jedan srameci,sad znas kako je meni😁 zbilja lijepe vijesti i da napreduje,srceko kuca

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    barbara  bitno da je sve ok saznat cete i spol kad tad 
    nella dobro nam dosla 
    jama ne kuzim kak mislis cudno daj malo detaljnije za mene plavusu 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Idem sjesti i osjecaj kao da vodu osjecam u donjem dijelu

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Dobrodosle nove suborke 😆 Sto nas je vise to je veselije!
    Jamameni bude cudno nekad kad sjedam kao da, da izvines, sjednem na nesta! Al samo taj tren dok sjednem pa sam pocela ko kad imam stomacinu 😄 sjest prvo malo na stranu pa onda normalno. Uglavnom dr.kaze da je sve u redu i da je to normalno.
    Nas misic je sramezljiv i moramo cekat novi pregled da vidimo sta je, ali je sve odlicno, 11.8cm, 140g.. Imamo cak i snimku jer sam pitala jel smije muz snimat 💞 i prvi put nam je pustila zvuk pa smo culi i srceko 😊😍❤


    Jeeeeeei!!!! Super! Bas mi je drago. 😘😘😘😘😘 Aaaaa i snimka 😍
    Kad vam je iduci pregled? 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.