Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Helga1905

    Moram primjetiti da u zadnje vrijeme skoro svaka piše o hrani i šta će jesti i kako ima apetit, a ja baš ništa posebno nemam apetita. Sve mi je isto kao i prije trudnoće…a udebljala se kilo. Al' eto dr.kaže da je sve normala..ugl danas smo bili na pregledu i saznali smo spol. Bebica nas dočekala raširenih nogu. Upišite tamo još jednog pišonju. 😚


    Čestitke na pišonji ☺️☺️ Bez brige,glad bi te mogla ubrzo uhvatiti hehehe meni taman oko 15-og tjedna počelo 😂 prije tog mi je bilo bitno samo da doručkujem brzo nakon buđenja 

    [lilypie.com]

  • nikolina219

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 
    Dobrodosle nove cure .čestitke na pišulincu 
    Ja još uvijek ujutro ako me ulovi mučnina brzo čaj od šipka s limunom i odma mi smiri i ostatak dana klopa 

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Helga1905

    Moram primjetiti da u zadnje vrijeme skoro svaka piše o hrani i šta će jesti i kako ima apetit, a ja baš ništa posebno nemam apetita. Sve mi je isto kao i prije trudnoće…a udebljala se kilo. Al' eto dr.kaže da je sve normala..ugl danas smo bili na pregledu i saznali smo spol. Bebica nas dočekala raširenih nogu. Upišite tamo još jednog pišonju. 😚


    He he super još jedan pišulinac! Čestitke!

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Helga1905

    Moram primjetiti da u zadnje vrijeme skoro svaka piše o hrani i šta će jesti i kako ima apetit, a ja baš ništa posebno nemam apetita. Sve mi je isto kao i prije trudnoće…a udebljala se kilo. Al' eto dr.kaže da je sve normala..ugl danas smo bili na pregledu i saznali smo spol. Bebica nas dočekala raširenih nogu. Upišite tamo još jednog pišonju. 😚


    Cestitke na pisonji! 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Darth Vader mi je u vrticu,  a M i ja u krevetu. Lijepi je kad ne moras nikud po ovakvom vremenu. Puse svima 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mandarina

    mandarina

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudnicama i bebama, 
    pridružuje vam se još jedna trudničica na ljetnim bebama. 
    Imam 31. god., prva trudnoća. spol još ne znamo.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    mandarina

    Pozdrav svim trudnicama i bebama,
    pridružuje vam se još jedna trudničica na ljetnim bebama.
    Imam 31. god., prva trudnoća.spol još ne znamo.


    Dobrodoslaaa 🤗

    Proudy kako ste danas? 
    Helga cestitke na pisulincu! 
    Zelimo vam lijep dan 😘 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Helga čestitam na pišolincu! 💙🤗
    Mandarina Dobrodošla! 😊
    Muž i ja kupili jučer kutiju krafna i već je pola fali. Mislim da sam blizu Jami po pojedenim krafnama 😂

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    dan curke
    i tako se ja ustanem u 8 na pipi, vani snijeg pada s kisom kazem sama sebi ma lezi martina jos malo…trgnem se ono 11 sati 
    doruckovali(sva sreca pa i klinac voli dugo spavati) sad smisljam sta za rucak…e da mama pece krofne pa ce i nama donjeti (zivimo kuca do kuce)…jeeeeee
    jama jesi skinula ono cudo sta kazu doktori?
    ivy ja skuhala zgance prelila vrhnjem narezala sitno slanine i stavila u mikrovalnu da slanina pusto mast nije mi se dalo ovak prziti ju ahahahahahahahahah
    helga cestitam na malenom princu


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jesam jutros,odmah s nalazom ginekologu..visok i dobila tablete da se unormali pa u ponedjeljak na mjerenje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.