Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    ma nek pise sta hoce ja doma svoju dogitalku na taste pratim 😂😅

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ma najbolje se vidim kad se skinem gola tada mi ne treba vaga😂😂😂😂nego jucer jedva obavils depilaciju cucice i nogu pa uzas 😂😂😂 i jos lakirala nokte na nogama boze umorila se…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ma najbolje se vidim kad se skinem gola tada mi ne treba vaga😂😂😂😂nego jucer jedva obavils depilaciju cucice i nogu pa uzas 😂😂😂 i jos lakirala nokte na nogama boze umorila se…


    Ja to više nemogu😰😱😱…em zbog trbuha, (ni ne vidim di mi je čučica), em se bojim naprezati sad…prije mjesec sam jedva, ovaj pregled nisam a idući ću morat, tj zamoliti dragog…

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    Ena31

    franovamamita

    ma najbolje se vidim kad se skinem gola tada mi ne treba vaga😂😂😂😂nego jucer jedva obavils depilaciju cucice i nogu pa uzas 😂😂😂 i jos lakirala nokte na nogama boze umorila se…

    Ja to više nemogu😰😱😱…em zbog trbuha, (ni ne vidim di mi je čučica), em se bojim naprezati sad…prije mjesec sam jedva, ovaj pregled nisam a idući ću morat, tj zamoliti dragog…


    e pa ni ja ju ne vidim nego onako na opip…  a strah me da mi po njoj neko mase britvicom mada cak mi je teze noge srediti…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    Ena31

    franovamamita

    ma najbolje se vidim kad se skinem gola tada mi ne treba vaga😂😂😂😂nego jucer jedva obavils depilaciju cucice i nogu pa uzas 😂😂😂 i jos lakirala nokte na nogama boze umorila se…

    Ja to više nemogu😰😱😱…em zbog trbuha, (ni ne vidim di mi je čučica), em se bojim naprezati sad…prije mjesec sam jedva, ovaj pregled nisam a idući ću morat, tj zamoliti dragog…

    e pa ni ja ju ne vidim nego onako na opip…a strah me da mi po njoj neko mase britvicom mada cak mi je teze noge srediti…


    😂😂😂😂koje mi muke imamo🤣🤣🤣

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Bojana prekrasna si. Cestitam na princezi. 
    Nadam se da ste saznale sto za rucak i rucale 😂
    Mi smo papali slozenac red tikvica, piletine, gljiva, sira  i tako jos jedan red i salatu. 
    Inace danas je svjetski dan palacinki, barem mi je tako mm rekao, i indirektno mi porucio da ih napravim. Mozda poslije. Umorih se jutros. 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu
    Pojela beba 😂😂🤣🤣
    Pojela beba 😂😂🤣🤣
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    I juha s noklicama , desert snenokle i davim se u njima cijeli dan ahahahh 🤣🤣 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Bojana27

    I juha s noklicama , desert snenokle i davim se u njima cijeli dan ahahahh 🤣🤣


    Njamiiii😋😋😋😋😍😍😍

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Samo sta odem na klokanicu ogladnim 😂😂😂😂 
    Ili tekstualne ideje za papicu ili slike 🙈

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.