Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Ja cu sve slozit od 33 do 36 tjedna i cekat ak bude prije jebiga bude sveki 😇😇 Nego , kolko su vam bile teske bebice cca u 20 tom tjednu ?


    329g u 20tjednu, sad 4 t nakon 879 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja ti ne znam za 20tt koliko je bio tezak,  sada je bio oko 600g. S tim da je od pocetka malo manji cca tj dana manji.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    350g u 20-om

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Moja je 360 bila jucer :) isto je 2 tjedna od termina manja od pocetka :)

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    20 tjedan maleni je imao 300 g 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Cure hocete vi imati kinderbet za spavacu i neku malu kolijevku za boravak za preko dana gdje ce vam beba bit ili kak to ide?!
    Ne mogu ju stavljat da cijeli dan bude na kutnoj..
    Bojana moja seka ceka 5.i dok je bila okrenuta na zadak pitala je za opciju carskog + podvezivanje pa joj je dr.rekao da to ne ide bas tako. Da mora biti nekakav opravdan medicinski razlog koji isto mora proci komisiju. E sad..mozda ovisi i od bolnice.
    bejb23 dodat vise zahvalnosti u svaki dan, skrusenije molitve, definitivno vise strpljenja prema svima i svemu…i tako 😊💟
    Mi cemo za rucak paniranu ribicu sa senfom i salatu od krumpira i jaja.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Cure hocete vi imati kinderbet za spavacu i neku malu kolijevku za boravak za preko dana gdje ce vam beba bit ili kak to ide?!
    Ne mogu ju stavljat da cijeli dan bude na kutnoj..
    Bojana moja seka ceka 5.i dok je bila okrenuta na zadak pitala je za opciju carskog + podvezivanje pa joj je dr.rekao da to ne ide bas tako. Da mora biti nekakav opravdan medicinski razlog koji isto mora proci komisiju. E sad..mozda ovisi i od bolnice.
    bejb23 dodat vise zahvalnosti u svaki dan, skrusenije molitve, definitivno vise strpljenja prema svima i svemu…i tako 😊💟
    Mi cemo za rucak paniranu ribicu sa senfom i salatu od krumpira i jaja.


    Ja necu imat nista za boravak,  nisam imala ni s prvim. Kad je spavao bio je u sobi. Dok je bio budan bio je sa mnom na kaucu. Kroz koji mjesec nije vise,  kad se poceo okretat bio na u baby gymu ili na puzzlama na podu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Bejb Emanuela mi je jako lijepo, a muska verzija cak puno lijepsa..upravo zbog znacenja! Vjerujem da cete se slozit oko jednako lijepog imena bila cura ili decko!
    Nasa su Sara i Sebastian samo da jos saznamo ciji izbor nosim, muzev ili moj😊

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Cure hocete vi imati kinderbet za spavacu i neku malu kolijevku za boravak za preko dana gdje ce vam beba bit ili kak to ide?!
    Ne mogu ju stavljat da cijeli dan bude na kutnoj..
    Bojana moja seka ceka 5.i dok je bila okrenuta na zadak pitala je za opciju carskog + podvezivanje pa joj je dr.rekao da to ne ide bas tako. Da mora biti nekakav opravdan medicinski razlog koji isto mora proci komisiju. E sad..mozda ovisi i od bolnice.
    bejb23 dodat vise zahvalnosti u svaki dan, skrusenije molitve, definitivno vise strpljenja prema svima i svemu…i tako 😊💟
    Mi cemo za rucak paniranu ribicu sa senfom i salatu od krumpira i jaja.

    Moja koljevka je prijenosna pa će biti po potrebi i u boravku i u spavacoj sobi

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    dan cure 
    dorucak obavljen sad razmisljam sta kuhati uh pun mi klinac toga
    tea lijepa busica  i djelujes mi bas vitko gdje si sakrila tih 8kg?? 
    bejb i ti si jucer imala puni tjedan sliku na sunce 
    jos je netko imao a ne mogu se sjetiti…
    sto se tice imena sva su lijepa…
    moj prvi sin je Fran a ovaj bebac ce biti Filip,da je curica ja bih ju nazvala vjerojatno Aurora mada se nikome ne sviđa 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.