Ljetne bebe 2018

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

bejb23

Broj poruka: 386

Prijavi adminu

Dobro jutro raspisane cure 😂
    Evo ja procitam i zaboravim sto sam uopce procitala i htjela komentirati. I onda vracanje gore 😂 Stvarno se brinem za sebe 🙄
    Barbara, sto dodajes? 
    Tea lijepa busica 😍
    Moja je sinoc bila velika od prejedanja. Jutros je pola nema 😂
    Cure lijepa su vam imena. I Vigo mi je bas lijepo. Meni se jedinoj u familiji svida Emanuela sto bi znacilo ona koja donosi radost ali se nikom ne svida. Samo meni. 😔 Sad sam u potrazi za drugim zenskim. Od muskih imamo par u vidu pa cemo jos vidjeti. Sa zenskima smo kratki. 
    Rucak, nemam pojma sto cu 🙄
    Lijep dan! 

😍Mrvica💖27.7.2018.💖
    [lilypie.com]

Ena31

Broj poruka: 880

Prijavi adminu

Bojana27

Ja cu sve slozit od 33 do 36 tjedna i cekat ak bude prije jebiga bude sveki 😇😇 Nego , kolko su vam bile teske bebice cca u 20 tom tjednu ?

329g u 20tjednu, sad 4 t nakon 879 😂

💙01.06.2018.💙

URL = https: //lilypie.com]

ProudMomy

Broj poruka: 3087

Prijavi adminu

Ja ti ne znam za 20tt koliko je bio tezak,  sada je bio oko 600g. S tim da je od pocetka malo manji cca tj dana manji.

http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

J@m@

Broj poruka: 503

Prijavi adminu

350g u 20-om

URL = https: //lilypie.com]

Bojana27

Broj poruka: 161

Prijavi adminu

Moja je 360 bila jucer :) isto je 2 tjedna od termina manja od pocetka :)

[lilypie.com]

ivymicek

Broj poruka: 495

Prijavi adminu

20 tjedan maleni je imao 300 g 

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[thebump.com]

👣08.06.2018👣

baarbaraa29

Broj poruka: 402

Prijavi adminu

Cure hocete vi imati kinderbet za spavacu i neku malu kolijevku za boravak za preko dana gdje ce vam beba bit ili kak to ide?!
    Ne mogu ju stavljat da cijeli dan bude na kutnoj..
    Bojana moja seka ceka 5.i dok je bila okrenuta na zadak pitala je za opciju carskog + podvezivanje pa joj je dr.rekao da to ne ide bas tako. Da mora biti nekakav opravdan medicinski razlog koji isto mora proci komisiju. E sad..mozda ovisi i od bolnice.
    bejb23 dodat vise zahvalnosti u svaki dan, skrusenije molitve, definitivno vise strpljenja prema svima i svemu…i tako 😊💟
    Mi cemo za rucak paniranu ribicu sa senfom i salatu od krumpira i jaja.

Prvi Spoj: 06.07.2018.💞

[lilypie.com]

ProudMomy

Broj poruka: 3087

Prijavi adminu

baarbaraa29

Cure hocete vi imati kinderbet za spavacu i neku malu kolijevku za boravak za preko dana gdje ce vam beba bit ili kak to ide?!
    Bojana moja seka ceka 5.i dok je bila okrenuta na zadak pitala je za opciju carskog + podvezivanje pa joj je dr.rekao da to ne ide bas tako. Da mora biti nekakav opravdan medicinski razlog koji isto mora proci komisiju. E sad..mozda ovisi i od bolnice.
    bejb23 dodat vise zahvalnosti u svaki dan, skrusenije molitve, definitivno vise strpljenja prema svima i svemu…i tako 😊💟

Ja necu imat nista za boravak,  nisam imala ni s prvim. Kad je spavao bio je u sobi. Dok je bio budan bio je sa mnom na kaucu. Kroz koji mjesec nije vise,  kad se poceo okretat bio na u baby gymu ili na puzzlama na podu.

http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

baarbaraa29

Broj poruka: 402

Prijavi adminu

Bejb Emanuela mi je jako lijepo, a muska verzija cak puno lijepsa..upravo zbog znacenja! Vjerujem da cete se slozit oko jednako lijepog imena bila cura ili decko!
    Nasa su Sara i Sebastian samo da jos saznamo ciji izbor nosim, muzev ili moj😊

Prvi Spoj: 06.07.2018.💞

[lilypie.com]

ivymicek

Broj poruka: 495

Prijavi adminu

baarbaraa29

Moja koljevka je prijenosna pa će biti po potrebi i u boravku i u spavacoj sobi

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[thebump.com]

👣08.06.2018👣

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.