Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    sto se tice krevetica on ce biti na katu u spavacoj tako da mi i treba neko cudo za dnevnu dolje al jos nisam skontala sta…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • riri5

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Drage pitanje za vas ,neku znaju a neke ne znaci prošla sam peti tjedan,i grudi me bole stalno ujutro manje što se večer blizi sve vise,a imam i veliki bijeli iscjedak,jeli to sve normalno,?? Pregled mi je tek drugi utorak i stalno sam zabrinuta jel sve ok🤔🤔izludi sama sebe,ja bi najradije svaki dan na pregled

  • Avatar Minniee

    Minniee

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Jutro cure..
    Bojana imam ja sličnu priču samo što sam nakon koma trudnoće imala stvarno prekrasan porod.Neka ti ovaj porod bude tako lijep da si poželiš još kojeg kikača 
    Lijepi su vam trbuščići,ja nemam što priložiti jer sam upala ovdje kao padobranac,tek sam 15tt i trbuščić je još mali osim kad se najedem i napuhnem 
    I meni je Vigo bilo na popisu u prvoj trudnoći, ja sam htjela nešto neobično i to mi je baš fora ime za dečka.
    Za curke mi se sviđaju sve neka imena koja završavaju na “i” Emili,Natali…

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    riri5

    Drage pitanje za vas ,neku znaju a neke ne znaci prošla sam peti tjedan,i grudi me bole stalno ujutro manje što se večer blizi sve vise,a imam i veliki bijeli iscjedak,jeli to sve normalno,?? Pregled mi je tek drugi utorak i stalno sam zabrinuta jel sve ok🤔🤔izludi sama sebe,ja bi najradije svaki dan na pregled


    Ne brini draga, sve od navedenog je skroz normalno, vjerujem ti da bi svaki dan na pregled, sve mi bi…pogotovo ak ti veli da miruješ 4 tjedna do idućeg pregleda😱…zato ne sikiraj se sad i uživaj 😘

  • Avatar Minniee

    Minniee

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Riri sve je to normalno u trudnoći,opusti se i pokušaj ne brinuti. Ja sam prvi pregled imala tek sa 8tt i isto su me tako grudi bolile i bile napete pa se skroz opustile i tako u krug..i pojačan iscjedak je normalan ako te ništa ne svrbi ili pecka. 

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Naš ce biti Luka, to smo znali godinama vec 😂 za curku je htio Lukrecija, meni se ne svida ali dobro, decec je 😂😂
    Franova hahah a svugdje pomalo ocito 😂 cice su mi nagrabusile, dobila sam male strijice iako se mackam, ne smetaju mi, ali evo brijem da u njima ima 2 kg, inace nemam cica…pa valjda tjelesne tekućine i tako 😂 i meni je to enigma jer stanem i dalje u 36, ne skupljam vodu, nisam nis puno iz vana dobila osim trbuha…imala sam prije 2 godine 3 kile manje nego sad i tad sam grozno izgledala, a sad sam si slatka, pa me prestalo bit briga jer znam da jedem relativno zdravo 🤷

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Jutro curee😊
    Kako vam tece valentinovo ? 💗
    Divne su vaam busice svaki tjedan smo sve vece 😍😍
    Imam pitanjce imam vec 2 dana problema s curenjem iz prsa …velika fleka se stvorila tokom noci a tek sam 21 tjedan sad neznam dali je to normalno ili je jos pre ranoo? 
    Ii nase ideje za ime su bile za decke Matej,Mateo i Noah koje smo na kraju i zadrzali 🤗 a za cure Tia,Tara i Nora ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Btw kinderbet pored kreveta, kad je budan onda na kauč ili njihalicu, a kasnije di nam bude zgodnije ☝🏻🤸

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    Jutro curee😊
    Kako vam tece valentinovo ? 💗
    Divne su vaam busice svaki tjedan smo sve vece 😍😍
    Imam pitanjce imam vec 2 dana problema s curenjem iz prsa …velika fleka se stvorila tokom noci a tek sam 21 tjedan sad neznam dali je to normalno ili je jos pre ranoo?
    Ii nase ideje za ime su bile za decke Matej,Mateo i Noah koje smo na kraju i zadrzali 🤗 a za cure Tia,Tara 

    Normalno je 😊 to ti je kolostrum 🖐️

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tea👶

    Mladamamica1911

    Jutro curee😊
    Kako vam tece valentinovo ? 💗
    Divne su vaam busice svaki tjedan smo sve vece 😍😍
    Imam pitanjce imam vec 2 dana problema s curenjem iz prsa …velika fleka se stvorila tokom noci a tek sam 21 tjedan sad neznam dali je to normalno ili je jos pre ranoo?
    Ii nase ideje za ime su bile za decke Matej,Mateo i Noah koje smo na kraju i zadrzali 🤗 a za cure Tia,Tara
    Normalno je 😊 to ti je kolostrum 🖐️


    Ja to nemam još🤔…jedino mi sad po sisama jogurt iscurio😂😂😂😂, teško jest u krevetu a bit šeprtlja ko ja😂😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.