Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ma daj smijesno mi je to sta rade s djecom…al bas me briga njihov zivot…
    proud zar nemas na blogu slike od sina?


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ma daj smijesno mi je to sta rade s djecom…al bas me briga njihov zivot…
    proud zar nemas na blogu slike od 

    Rekla sam da nemam na drustvenim mrezama. 
    Blog i kolumna su bile druga stvar,  clanci za ciljanu publiku. Ali na face,  instagram ga ne stavljam,  nikad nisam.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ja svoje baš ne stavljam svugdje na sva zvona. Ima pokoja slička na faceu ali to kad su bili mali. Ne stavljam ni svoje baš. No isto tako nemam ništa protiv, njihova beba njihov život. Živimo u digitalnom dobu i kad tad će im biti dostupno. Jednako tako mi je ok ako netko ne stavlja i ne otvara profile jer su eto tako odlučili. 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Dan curee 😊😊
    Kako ste mi? Kako se nosite s ovim vremenom vani 😴😴
    Vidim da se borite s utricima ja sam isto na 2X2 i magnezij ..ali meni to isto iscuri bez obzira na lezanje..bas smeta al dobro izdrzat cemo 😊
    Drzim fige za mono i curkicu…malo me plasi to svakih par dana neka palcicaa ili palcic 🤔 al dobro jaki su onii i njihove mamice sve ce to bit super 

    [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Pa ne znam, meni je bas bezveze to da novorodjence ima profil jer i oni imaju pravo na svoju intimu.

    Tek sad sam skuzila da nam je Proud blogerica i da je bila Klokanica mjeseca!

    Palcice ne mogu koemntirati. Drzim fige i njima i mamama, ali pretuzno je to. A bas se zaredalo. :(

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Pa ne znam, meni je bas bezveze to da novorodjence ima profil jer i oni imaju pravo na svoju intimu.

    Tek sad sam skuzila da nam je Proud blogerica i da je bila Klokanica mjeseca!

    Palcice ne mogu koemntirati. Drzim fige i njima i mamama, ali pretuzno je to. A bas se zaredalo. :(


    Davno je to bilo Happy 😂 
    Od kad sam pocela radit poslije prvog djeteta osim poruka nista nisam napisala 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    uh cure znate da sam vam rekla da sam danims u kurcu 
    eto razlog tome je odlazak dragog u svedsku tamo bih radio 2,3,4 mjeseca ide za nase dobro i da nam zaradi da si sredimo kucu do kraja a meni srce puca neopisivo,knedla u grlu i samo kad pomislim suza suzu goni…dajte neku pametnu recite


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ajoj draga,jedina utjeha je sta ce vam vise moci omoguciti i pruziti vasoj djeci..vjerujem da je teško

  • cuvita13

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    WinniethePooh

    cuvita13

    mamite jeli isao tko na kombinirani test? koliko se cekaju nalazi?

    Ako mislis na onaj kombinirani probir između 11. i 13. tjedna bila sam ja nedavno u Petrovoj. Nalaz UZV ti daju odmah, a od krvi sam trazila da pošalju na mail i došao je u roku od tjedan dana iako su rekli 2 tjedna.


    winnie jel se dobiju slikice na ultrazvuku?  😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    uh cure znate da sam vam rekla da sam danims u kurcu
    eto razlog tome je odlazak dragog u svedsku tamo bih radio 2,3,4 mjeseca ide za nase dobro i da nam zaradi da si sredimo kucu do kraja a meni srce puca neopisivo,knedla u grlu i samo kad pomislim suza suzu goni…dajte neku pametnu recite


    Ajoj draga..nema tih riječi koje te u ovom trenutku mogu razvedriti, teško je to..pokušaj gledati baš s te strane, ide da bi vam omogućio lakšu i bolju zajedničku budućnost..i vratit će se😘😘😘😘vjerujem da ti je teško i da ti srce puca na pomisao ali pokušaj se ne stresirati dodatno i nađi nešto pozitivno u svemu tome zbog dječice, tvojih srečica, što Frana što bebice u bušici😘😘…i m je sigurno teško zbog odvajanja, još ak će gledat tebe tako slomljenu…budi jaka zbog svih vas😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.