Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ma sve ću ja za njega izdržati, nije mi to problem, samo me brine sad to s proteinima, bubrezima…nezz kak se to može na bebu odraziti.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    mamica1985

    Evo i nas danas 😀


    Divni ko i uvjek😍😍😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Hvala cure na podršci i lijepim riječima, nadam se da će biti sve ok.

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    Ma sve ću ja za njega izdržati, nije mi to problem, samo me brine sad to s proteinima, bubrezima…nezz kak se to može na bebu odraziti.


    Ena bitno da je sve ok. Mislim da je dobro da te šalje i na pregled bubrega i na uk i kks jer proteini u mokraći mogu biti znak urinarne infekcije. Ako je tako budeš dobila neki ljekić. Ako nije znaju da te moraju bolje pratiti kao i sa povišenim krvnim tlakom. 
    Ajme Ena već su na 1500 g. Divota mala normalno da se sve osjetimo kad su tako veliki.
    Miruj, znam da si htjela u šetnje ali još malo i biti češ jako blizu cilju.
    Kada dolaze kolica, krevetić?
    Mamica divni 💕

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    J@m@

    Jucer dobila nalaz od oggta,dobar je,kao i tlak,štitnjača i urin..uzimam samo zeljezo kao dodatak.izdrzi jos tih sest tjedana da beba bude sigurna,sve ostalo ces polako rjesavat


    Odlično Jama…
    Tinchyca super za bodeke i vreće.. polako kreće opskrba 😊

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Ena31

    Ma sve ću ja za njega izdržati, nije mi to problem, samo me brine sad to s proteinima, bubrezima…nezz kak se to može na bebu odraziti.

    Ena bitno da je sve ok. Mislim da je dobro da te šalje i na pregled bubrega i na uk i kks jer proteini u mokraći mogu biti znak urinarne infekcije. Ako je tako budeš dobila neki ljekić. Ako nije znaju da te moraju bolje pratiti kao i sa povišenim krvnim tlakom.
    Ajme Ena već su na 1500 g. Divota mala normalno da se sve osjetimo kad su tako veliki.
    Miruj, znam da si htjela u šetnje ali još malo i biti češ jako blizu cilju.
    Kada dolaze kolica, krevetić?
    Mamica divni 💕


    😘😘, da, sad moram te sve pretrage napraviti pa mi i nebude baš mirovanje, al bitno da je s bebom sve ok, da da, 1.5kg buco moj😍.
    Kolica su stigla danas ali na maminu adresu, da lakše dostava nađe, krevetić još nije, do petka bi trebao.

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Ena drzi se, to je jos malo vremena. Znam da je koma opet mirovati al sve ces ti za svoju mrvicu izdrzati 🤗
    Divne su vam svima buse 😍

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ena drzim fige da sve bude dobro 😊 
    Curke kaj ste do sada nabavile za bebace? Koja ste kolica izabrale ili koja gledate? Mene ta kolica toliko muce stvarno vise ne znam sto je potrebno, a sto prakticno ili zapravo korisno :( 

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Pahuljica

    Ena drzim fige da sve bude dobro 😊
    Curke kaj ste do sada nabavile za bebace? Koja ste kolica izabrale ili koja gledate? Mene ta kolica toliko muce stvarno vise ne znam sto je potrebno, a sto prakticno ili zapravo korisno :(

    Hvala. 
    Lorelli,  3u1,  preko e kupi, 1999kn
    Lorelli,  3u1,  preko e kupi, 1999kn
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Pahuljica

    Ena drzim fige da sve bude dobro 😊
    Curke kaj ste do sada nabavile za bebace? Koja ste kolica izabrale ili koja gledate? Mene ta kolica toliko muce stvarno vise ne znam sto je potrebno, a sto prakticno ili zapravo korisno :(


    😂😂😂 Mislim da sve nas muče kolica. Moj savjet što lakša i veći kotači ali to sam ja i moja neka iskustva. 3 u 1 ili 2 u 1 teško je reći to je stvar tvog razmišljanja. Sada smo kupili Mothercare Orb (rabljena). Prva i druga beba su imale Mutsy 4 rider (isto rabljena)
    Što god da odabereš nećeš puno pogriješiti jer sva voze kikache 😊 pa ćete se nekako već snaći 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.