Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ja sam se danas odlucila malo pokrenuti i pocet konacno polako s reorganizacijom ormara. Moram polako jer mi to nema tko, pa bolje da krenem pomalo svaki dan. Danas sam sredila nas u spavacoj sobi. Imam jednu vrecu smeca, i 7 vrecica za recuklazu za h&m. Sutra cu sredit onaj u Maksovoj sobi.
    I onda mozemo viskove dic na tavan, a stvari za bebu spustiti dolje… Vrijeme je za pripreme. 😁


    Samo lagano draga, nemoj se forsati😘, nama jučer stigla kolica, danas krevetić(sve kod mame pa nisam vidjela još), 20.3.imam uzv abdomena pa ću lagano svaki put kad idem na pregled kupovati, pripremati torbu i malo robice za bebu, osnovno samo.

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Meni je sve skoro spremno samo treba prat ::D , planiram u 5 mj nakon pregleda obavit soping i to je to , a muza isto tad upregnut da slozi kimbic , spustit sa tavana kolica i oprat sve za njih :D torbu sam si narucila na alliju 😍😍 , koferic mali od mame donjela jer mama ode na sezonu , i to me jako jako muci 😏 , a ljetna roba je u ormaru , ja sam na pocetku bolovanja s tavana su mi donjeli stvari i sve sam spalila bilo je toga hrpetina i ljetnu izvadila u ormar , jedan dan cu aamo isto zimsku svu potrpat u kutiju i muzic neka nosi , ali kod nas su jos drugi tjedan opet rekli -9 i snijeg pa cemo malo pricekat 🤮

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena31

    ProudMomy

    Ja sam se danas odlucila malo pokrenuti i pocet konacno polako s reorganizacijom ormara. Moram polako jer mi to nema tko, pa bolje da krenem pomalo svaki dan. Danas sam sredila nas u spavacoj sobi. Imam jednu vrecu smeca, i 7 vrecica za recuklazu za h&m. Sutra cu sredit onaj u Maksovoj sobi.
    I onda mozemo viskove dic na tavan, a stvari za bebu spustiti dolje… Vrijeme je za pripreme. 😁

    Samo lagano draga, nemoj se forsati😘, nama jučer stigla kolica, danas krevetić(sve kod mame pa nisam vidjela još), 20.3.imam uzv abdomena pa ću lagano svaki put kad idem na pregled kupovati, pripremati torbu i malo robice za bebu, osnovno samo.


    Fakat bi si htjela to sama napraviti,  a tko zna kaj ce do kraja biti,  pa si kontam bolje da ja vec sad pomalo svaki dan to pripremam,  pa dok udjem u termin sam taman gotova.
    Kaj cu s kolicima na kraju,  ne znam,  sve si kontam,  mozda mi ni ne trebaju nova. Vidjet cu jos.
    I moram mu kupiti nesto za obuci za izlazak iz bolnice,  al cekam proljetne kolekcije po ducanima,  ne znam jesu vec dosle.
    Drugo sve imam.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    i jedva cekam taj soping da kupim i dude i flasicu i sve te sitnice pelene , ma sve 😍😍 , bas mi teta dolazi uskoro iz Srbije pa sam si pavlovicevu narucila :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bojana27

    i jedva cekam taj soping da kupim i dude i flasicu i sve te sitnice pelene , ma sve 😍😍 , bas mi teta dolazi uskoro iz Srbije pa sam si pavlovicevu narucila :D


    E da,  ti cu i ja morati jos,  bocice,  kozmetiku,  pelene,  uloske i sl.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

     Ja sam ovo narucila za izlazak , ali cekam da stigne pa da procijenim kakvo je :) veliko/malo itd :) i jedino jaje moram kupit , a to me ceka kod frendice to cu dr mj od nje kupit :D i kadicu moramo kupit :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Meni je ovo slatko jako! 😍😍😍

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Awww, curke, slatko je oboje😍😍

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Daan cure 🙂
    Malo sam mirnija valjda je to sve okeej 🙂
    Super svima na odlicnim vjestima ii kilicama 🤗
    Proudy mozemo skupa ic sopingirat 😂 
    Meni su kolica spremna kinderbed je kupljen(jos nije sastavljen) robice imam dosta al treba oprat i peglat to sve 😫 a kozmetiku za mene i njega i robica za izlazak i njihaljka nam jos fale 🤗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    Daan cure 🙂
    Malo sam mirnija valjda je to sve okeej 🙂
    Super svima na odlicnim vjestima ii kilicama 🤗
    Proudy mozemo skupa ic sopingirat 😂
    Meni su kolica spremna kinderbed je kupljen(jos nije sastavljen) robice imam dosta al treba oprat i peglat to sve 😫 a kozmetiku za mene i njega i robica za izlazak i njihaljka nam jos fale 🤗


    Ma sve je ok,  mila!
    Ja imam filing nekad da su mi stalno mokre gace 😂😂😂
    Fakat cu jos vidjeti za kolica,  sad kad spustim stara sa tavana,  mozda odlucim i da mi ne trebaju nova.
    Mozemo,  Mladamamica! E kad si rekla da se selis? Moramo na kavu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.