Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    proudy jedna ovakva 😁😁


    😂😂😂😂
    Obavezno veeeeelika kavica 😍

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    dokopala se kauca…ajme raspadam se….danas ujutro sam se nesto sagnula zapravo cucnila i naglo se ustala i zakoracila tako me presjeklo da vam nemogu opisati i evo cijeli dan me od onda rastura stidna kost i prepone….imali vas jos s tom boljkom?😕


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Cure,  a koje velicine odjece cete kupiti za pocetak? Citam vas,a meni ce to biti prva beba pa ne znam. U bolnici dobim popis kaj trebam imati I znam da trebam kupiti nesto odjece… Koje velicine najcesce imaju novorodena djeca?

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    dokopala se kauca…ajme raspadam se….danas ujutro sam se nesto sagnula zapravo cucnila i naglo se ustala i zakoracila tako me presjeklo da vam nemogu opisati i evo cijeli dan me od onda rastura stidna kost i prepone….imali vas jos s tom boljkom?😕


    Ajoj draga..polako, odmaraj…mene prepone bole iako ležim stalno tak da mislim da bi se i ja raspala da nisam u krevetu. 
    Macica to je dobro pitanje..i meni prvi bebo pa neznam…mislim da sam ja uzela 56 majčicu i hlačice ak se ne varam🤔,

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    Mladamamica, sutra ce mi mali ostat doma pa ne mogu, al mozemo recimo u petak ujutro, negdje u Sesvetama ako imas kak doci?

    Bojana, moja je slicna, s tim da moj Maks u njoj nije htio biti uopce. Mozda s ovim bude vise srece.
    I jako si lijepa 😍😍😍, zaboravih komentirati!

    Mozemo dodem ja uberom 😊

    Dogovorimo se jos sutra tocno za vrijeme prek facea, da tu ne spamamo cure 😁.
    Curama samo sliku s kavr zakeljimo u petak 😂😂😂

    Moze 😁
    Sliku obavezno…ako se ne slikamo kao da se nije dogodilo 🤗

    Tako je 😁, ako foto dokaz nije na faceu i forumu, nije se dogodilo.
    Kako uopce napredujete sa selidbom? Ostajes u ovom dijelu grada ili ?

    Ma sve je gotovo spremno kuhinja i kupaonica su gotove samo cekamo namjestaj …vrata za ormare i stol za blagavaonicu su rasprodani bili i sad sutra ili u petak bi trebali stici a ima ti jos puno velikog namjestaja pa da ne placam 2 puta dostavu onda cekam da ovo stigne na stanje i uzmem sve odjednom 😦
    A meni se zuri ne znam kuda ..al ono zuri mi se da mogu bit na miru i krenut sw pripremat za bebu i da smo ja i dragi sami na svom ..ma sta ja znam ono cekamo to stalno neki problemi iskacu pa sad kad je nekako sve okej samo se sve vuce polako onda me nervoza hvata 😂 na kruge tamo mm ima grill bar 100 m od tam di se selimo pa ce nam bit lakse kad malac dode da bude blizu…


    Super,  ja na kruge idem ginicu,  pa stignemo jos i tamo kavu popit dok smo u komadu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    Mladamamica, sutra ce mi mali ostat doma pa ne mogu, al mozemo recimo u petak ujutro, negdje u Sesvetama ako imas kak doci?

    Bojana, moja je slicna, s tim da moj Maks u njoj nije htio biti uopce. Mozda s ovim bude vise srece.
    I jako si lijepa 😍😍😍, zaboravih komentirati!

    Mozemo dodem ja uberom 😊

    Dogovorimo se jos sutra tocno za vrijeme prek facea, da tu 

    Super, ja na kruge idem ginicu, pa stignemo jos i tamo kavu popit dok smo u komadu.


    Naravno 🙂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Franova i mene zna tak boliti! Odmaraj,  proci ce! 😉
    Macica ja imam od velicine 50 na dalje.
    Prvi put su mi svi govorili kako mi 50 ne treba,  sreca da nisam slusala nego sam ipak kupila i 50.
    Mali se rodio 3050g i 51cm,  u 56 je plivao. Ajmo rec da du 50,  56 i 62 velicine za prvih mj i pol do 2,  ovisi koliko beba brzo raste i dobija na tezini. Znam da mi je s Maksom prva velicina koju je malo duze nosio,  bila 74,  par mj se bio u njoj.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Kolko bodica recimo u velicini 50 ste nabavljale ? 
    Ja sam.oko tih brojeva i kolicine tako smotana😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja ti 50 nemam puno,  mozda nekih 5-6 komada bodica,  isto tak majica i hlacica. I jedno 2-3 kombinezona. Al meni je to Maks i nosio bome dobrih 2 tjedna,  nije u pocetku tak brzo dobivao na tezini.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    evo odmaram i da hocu nemogu drugacije…uh…
    za robicu potpisujem proud 50,56,62,….i ne volim vidjeti na bebi šlampavo kad obuku 3 broja vece,jer eto narast ce jel,  uzas 😂😂😂😂


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.