Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Ja imam malo vise al nemam bas hlacica broja 50 ..svi mi kazu rodit ces u vrucini al sta ja znam mozda zatreba 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    Ja imam malo vise al nemam bas hlacica broja 50 ..svi mi kazu rodit ces u vrucini al sta ja znam mozda zatreba 😏

    bez obzira ma vrucine tek rodenoj bebi u prvim danima trebaju hlacice i carapice ☺ 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    franovamamita

    Mladamamica1911

    Ja imam malo vise al nemam bas hlacica broja 50 ..svi mi kazu rodit ces u vrucini al sta ja znam mozda zatreba 😏
    bez obzira ma vrucine tek rodenoj bebi u prvim danima trebaju hlacice i carapice ☺


    Ma znam kazem imam ih par al ne znam dali vi dokupila jos 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Hvala cure, tak sam si i mislila, negdje oko 50 :D 
    jedva čekam :)

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Zna li neko kakva su Kunert kolica… iskustva… nama se svidjela ova Rotax 3u1 i nisu skupa.. lako se sklapaju, samo su za 2kg teza od Bebetto

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Meni je u planu početi sve pripremati za mjesec dana kad mi krene godišnji..dio ormara za bebine stvari sam ispraznila,preostaje mi shopping robice,odabrati kolica i autosjedalicu,a kindač i sve ostalo samo uzmemo kod seke i složimo..kozmetiku,dudice,bočice-to ću riješiti dok sam još u ljekarni da ne gnjavim kasnije svoje cure kaj da mi sve naruče 😁 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    I onda je Bog došao do mog sela i rekao LAKU NOĆ 😂😂,…jbm ti selo i zaselak, nema strujeee😯😯😯😯😯

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Rubia

    Zna li neko kakva su Kunert kolica… iskustva… nama se svidjela ova Rotax 3u1 i nisu skupa.. lako se sklapaju, samo su za 2kg teza od Bebetto


    Ako ti je kilaza vazna,  onda su ova definitivno preteska,  jer i Bebeto su bome vec fino teska.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Moram u dnevnu radit guk profil 🤮

  • Avatar Teic

    Teic

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Drage mamice, javljam se sa pregleda.. Danas nam je 18+4, imam +3kg, nadam se da to nije previse 😁
    Ja sam u sebi prizeljkivala curicu, a tata decka, a danas smo vidjeli testise, barem je tako rekao dr., to jest da je najvjerojatnije decko! Tati nemozes do nosa, a ja sam isto sretna jer je sve u redu sa deckicem 😍
    I da, poceo je ritati mamu prekjucer, i tata ga je osjetio odmah jucer, a i danas nam se javio mali nogometas😎

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.