Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Lunaa divna si trudnica! 😍
    Ja sam ga pila 2x u ovoj trudnoci,  prvi put jer sam imala gadnu upalu grla i nikako nije prosla sama od sebe,  mucila sam se tjednima,  ali na kraju nije bilo druge. A drugi put zbog urinoinfekcije. 😉 on ide i uz trudnocu i uz dojenje 

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Ivy sretan rođendan 😘 i Luna lijepa buša 😊
    Pozdravljam vas iz auta, umorna ko pas jer sam šetala po šoping centru jer su me zvali iz salona kako je vjenčanica došla i da dođem na probu s cipelama, koje naravno još nisam kupila. Uopće nema cipela kakve bih htjela, na punu petu i zatvorene pošto su svatovi u 4.mj. Na kraju sam uzela neke čisto da mi bude što udobnije s malom debelom petom a visoka sam 158 cm 😖 baš me to rastužilo i uz to imam kontrakcije od sinoć. Jedva čekam leći s pudingom od čokolade u rukama. 

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    I da, što se tiće antibiotika, i ja sam ga pila zbog grla i sinusa. Ginekologinja se smijala kad me pitala jel me pecka ili svrbi dolje pa se sjetila antibiotika i rekla, i da si imala šta, antibiotik je sve bakt. pobio 😂

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Bracka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Moram se pohvaliti ovak sa rastavljenim kolicima (sve u pranju 😂). Jučer smo kupili Mothercare Orb kolica i ja oduevljena. Još sam svašta nešto dobila uz njih. Happy happy happy

    Molim vas, di ima za kupit Mothercare kolica? Hvala

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Jelena Mamić

    ivymicek

    Moram se pohvaliti ovak sa rastavljenim kolicima (sve u pranju 😂). Jučer smo kupili Mothercare Orb kolica i ja oduevljena. Još sam svašta nešto dobila uz njih. Happy happy happy
    Molim vas, di ima za kupit Mothercare kolica? Hvala


    Ja sam našla jedna jedina u Zagrebu ali mislim da kod nas nisu dostupna. Možda da pišeš na njihovoj stranici za dostavu.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Luna zgodna fit mamica 💕 a još ljepša buša.
    Hvala još jednom svima na lijepim željama za ročkas 😘😘😘.
    Kakve su to provokacije sa suhomesnatim proizvodima i sladoledima… Njam… A ja očito zaboravila da mi je danas ročkas jer sam si jučer skuhala kelj 😂. Ali ga ovaj mali voli jer skače u buši od sreće.
    Došla sam vam poželjeti laku noć. Franovoj poslati koji zagrljaj više samo zato što zaslužuje 💕💕💕.
    Ustajte što manje i probudite se vesele i odmorne bez tegoba.. 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Luna zgodna fit mamica 💕 a još ljepša buša.
    Hvala još jednom svima na lijepim željama za ročkas 😘😘😘.
    Kakve su to provokacije sa suhomesnatim proizvodima i sladoledima… Njam… A ja očito zaboravila da mi je danas ročkas jer sam si jučer skuhala kelj 😂. Ali ga ovaj mali voli jer skače u buši od sreće.
    Došla sam vam poželjeti laku noć. Franovoj poslati koji zagrljaj više samo zato što zaslužuje 💕💕💕.
    Ustajte što manje i probudite se vesele i odmorne bez tegoba..


    Ma kelj je zakon😋😋…lijepo spavajte i slatko sanjajte😘…i sutra se počasti nekom mesinom😂😂(pa makar i pikant pilećim krilcima iz Konzuma, nisi ih već dugo spominjala😀😋)

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    ivymicek

    Luna zgodna fit mamica 💕 a još ljepša buša.
    Hvala još jednom svima na lijepim željama za ročkas 😘😘😘.
    Kakve su to provokacije sa suhomesnatim proizvodima i sladoledima… Njam… A ja očito zaboravila da mi je danas ročkas jer sam si jučer skuhala kelj 😂. Ali ga ovaj mali voli jer skače u buši od sreće.
    Došla sam vam poželjeti laku noć. Franovoj poslati koji zagrljaj više samo zato što zaslužuje 💕💕💕.
    Ustajte što manje i probudite se vesele i odmorne bez tegoba..

    Ma kelj je zakon😋😋…lijepo spavajte i slatko sanjajte😘…i sutra se počasti nekom mesinom😂😂(pa makar i pikant pilećim krilcima iz Konzuma, nisi ih već dugo spominjala😀😋)


    😂😂😂 Neki dan sam ih tražila i nije ih bilo… Sutra idem opet.. Vidim da veliki umovi misle isto 😂😂😂
    Laku noć i tebi i tvom hahariću, nadam se da muž neće jako hrkati 😴.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Sretan rockaaas 😍😍 rezime jucerasnjeg dana , secer super ..zadnji cak 2.9 iza vecere , imam polip na uscu :/ , sta se tice secera i dalje bit na dijeti , mirovanje na najjace , i narucila me opet za mj dana jer me radi svega sta se desilo prije zeli drzat na oku i da sam cesce u bolnici da me prate nalaze i sve ostalo uz mog ginica :) bebica ima 790 g , 25 tj , kolko su vasi imali/imaju ? I iskreno koma se osijecam , dosta mi i kreveta i svega , ja sam uzasno pedantna osoba mene izludi sta ne mogu ribat , prat i sve ostalo 🤨 jedino stavim ves u masinu i na susilo 😂 i to guram od kupaone do susila , muza cu za vikend natjerat da usisa coskove po kuci 🤣 i da , teta mi zivi u Beogradu i donjela mi je pravu pavlovicevu , mirisi bas onako fino , curka jedva cekala da ju namazuckam 😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro ljepotice😘…evo moja beba i ja nismo pajkili baš a ful smo budni od 4 i nešto, mučile kontrakcije pa smo pili mg kad je m otišao radit, sad sam već ko sova, bebo skače…
    Ivymicek pocoprala si mi m, uopće ga noćas nisam čula da bi hrkao😂😂😘😘, hvala😀.
    Bojana super za šećer(ovaj čak preniski poslje večere, meni je slabo kad mi tolko padne😰), bolje da te češće prate, baš sam razmišljala sa bi i ja bila mirnija da me češće naručuje dr na pregled(a mislim da bi trebala s obzirom na cerviks, kontrakcije, položaj bebača i odredbu strogo mirovanje…), al valjda ona zna…to me tak primi nekad razmišljat…
    Al inače…samo pozitivo😀😀😍😍😘😘😘🤣🤣 drage moje, lijep dan vam želim, bez boljki i crnjaka, s puno fine papice, lijepih misli i trenutaka😊🤗😘😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.