Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Jutro svima 😘 kod mene sunčano jutro,dobro sam se naspavala i odmah sam bolje volje 😁
    Počela sam mazati trbuh,grudi i bokove odmah nakon plusa na testu 😊 inače isto nikad nisam imala naviku mazanja tijela pa sam se prisilila odmah od početka da steknem naviku..najčešće koristim bademovo ulje na vlažnu kožu

    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Ja se u početku nisam mazala, zato sad imam one crvene strije po grudima s kojima se ne mogu pomiriti 😟 morat ću kupit neku kremu baš za rješavanje strija. A trenutno se mažem s Babylove suncokretovim uljem iz dm-a. 

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja se mazem od pocetka,  kao i u prvoj trudnoci,  mama babylove uljem,  sise,  trbub i noge. Prvi put bez strija,  ovaj put cemo vidjet,  za sad bez.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Drage moje, da vam pošaljem poljubac.. evo nas taman s pregleda..
    Mamino sunce je pravo školsko i super smo… i izgleda da je pišonja, ali nije bila 100% sigurna..😍😘❤❤

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro cure :) prije nego odem na posao, moram vas pozdraviti.
    čije bademovo ulje koristite? to ne može ništ utjecati na plod preko kože? bojim se kremica (nebum zaboravila polar ice gel, prepala sam se).
    Ena, približavaš se samoj završnici pa je počelo veselje…. da bar te ranije kontrakcije znače brži porod!
    losah, ja sam jučer sjedila 4 sata u komadu, morala sam, mislila sam da će mi trbuh otpasti.. danas sam super! inače sam primjetila da mi smeta sjedenje!

    sutra pregled, jedva čekam! nadam se da bude sve u redu!

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Bok svima, mene neka viroza ulovila, danas i sutra cu doma odmarati, ne idem na posao. Ja se mazem otpocetka s Babylove losionom obicnim, nisam srecom imala problema s kozom ni u prvoj, a nadam se ni sad u drugoj trudnoci.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Eto mene, uspjela sam zaspati nešto😀. Proudy preglede sam imala do sad svakih 4 tjedna, a sad svakih 3 al mislim da je to tak redovno.
    Ivymicek😘.
    Bojana kolači 😍😍😋😋njami.
    Ostalim curkama 😘 jer sam pročitala ali ne i zapamtila..aha..mažem se s hipp maslacem, nisam baš redovita jer sam lijena, zasad nema strija, malo oko pupka popucale kapilarice ljubicaste al nije strašno(mislim da to mazanjem nebi spriječila, razvalilo mi pupak🤣)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    BabyBlue

    Drage moje, da vam pošaljem poljubac.. evo nas taman s pregleda..
    Mamino sunce je pravo školsko i super smo… i izgleda da je pišonja, ali nije bila 100% sigurna..😍😘❤❤


    Super za pregled, neka je sve ok😍😘, 😀😀tu na ljetnicama ti je 95% pišulinaca ak se ne varam, i tu i tamo koja princezica😀😍😘

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    To je i meni palo na pamet 😀

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ima i popis ali ga nismo već dugo ažurirali, ima puno novih trudnica.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.