Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    E da… Da li je neka od vas išla na anomaly scan od 18.-22.tt u Vinogradsku? Jel zna netko kakva je procedura kod naručivanja i koliko se čeka? 
    Puse svima 😘

  • Avatar mandarina

    mandarina

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ja koristim Biobaza Mama kremu za njegu tijela u trudnoći i majčinstvu , meni je baš ugodna za kožu, dobro se razmazuje i brzo se upija , pakiranje je veliko (500 ml.)  pozdrav svima

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    U tablici na fejsu je čak više cura nego dečkiju 😁 ali tamo nismo sve
    Ja stigla s posla i glava me rastura..i gladna sam,a nemam volje sad nešto kuhati..sve mi se čini da ćemo naručivat pizzu

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu
    Evo mene doma!
    Obavila petrovu 3,  nalazi u utorak. Usput rijesila i perkovcevu,  za problematicni zub.
    Onda isla do muzeka na rucak i izvukla ga ranije s posla da me vozi doma. Stidna kost mi se raspada! Ostatak dana,  horizontala 😁
    Punih 30tt
    Ajme ajme

    Bebelaaaaa 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Evo mene doma!
    Obavila petrovu 3, nalazi u utorak. Usput rijesila i perkovcevu, za problematicni zub.
    Onda isla do muzeka na rucak i izvukla ga ranije s posla da me vozi doma. Stidna kost mi se raspada! Ostatak dana, horizontala 😁
    Punih 30tt
    Ajme ajme
    Bebelaaaaa 😁


    Pa ti si svašta nešta danas riješila, bravo😘. Nisi bebela nego prekrasna😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘, sve veća bušica i sve ljepša mamica😍😍😍, blistaš danas😘

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    evo me stigla maloprije ajme ajme proud i mene boli stidna ajme ali ok sirimo se pa je normalno…a lijepi ste mi i veliki 😍😙😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena31

    ProudMomy

    Evo mene doma!
    Obavila petrovu 3, nalazi u utorak. Usput rijesila i perkovcevu, za problematicni zub.
    Onda isla do muzeka na rucak i izvukla ga ranije s posla da me vozi doma. Stidna kost mi se raspada! Ostatak dana, horizontala 😁
    Punih 30tt
    Ajme ajme
    Bebelaaaaa 😁

    Pa ti si svašta nešta danas riješila, bravo😘. Nisi bebela nego prekrasna😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘, sve veća bušica i sve ljepša mamica😍😍😍, blistaš danas😘


    Danas sam se upristojila,  ipak sam isla medju ljude 😂😂😂
    Jos da nemam izrast do pol glave,  di bi mi bio kraj 😁
    Hvala ti draga 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu
    Da,  Franova i ja racunam da se siri sve pa nije ni cudo da boli!
    Znaci isla sam usporedit 20tt i 30tt,  bolje da nisam 😂😂😂,  kad se sjetim kako sam tad mislila da mi je veeeeliki trbuh,  pa raspuknula bum se za 10tjedana hahahahah

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ahahahahaahahah proud pa da tek kad pogledas slike svjesna si razlike 😊 a izrast ti se uopce nevidi bas ti dobra kosa i boja 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Franova hvala ti!  Kak je krenulo,  ja cu od frizera u radjaonu,  mozda i s folijama na glavi 😂😂😂😂
    Al da,  bas onak gledam i ne vjerujem. Pa sam 5 puta provjeravala jel to fakat bilo 20tjedana 😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.