Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    Cure, imam jedno pitanje, jel tko naručivao nešto preko stranice mali zakladi? Piše Rok dostave 4-6 tjedana, to mi je puno previše, pa me zanima jel dođe roba ipak ranije ili je stvarno toliki rok?


    Naručivali nedavno, rok isporuke bio 4 do 12 tjedana, ali došlo je ravno nakon 4 tjedna 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Hvala cure, onda ipak neću jer mi je to predugo čekati, radije ću do lesnine otići.

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    Martina1931

    snowwhite1410

    Martina1931

    snowwhite1410

    Haru

    snowwhite1410

    Cure dobro jutro ja sam iz jesenskih beba imam termin 18.09. uglavnom imam pitanje prekjučer mi se pojavio iscjedak smeđkaste boje drugi dan sam imala pregled kod ginekologa gdje mi je rečeno da postoji mogućnost spontanog gdje sam se jako uplašila jer je trudnoća bila do sada sve po ps a i prošla isto tako uputila me u bolnicu na pregled gdje mi je dr Elena Gattoni rekla da mi je posteljica 2 cm od ušća i za sam uloživa za vršak prsta i da je posteljica nisko sjelo posteljice čitala sam se se posteljica kako se maternica širi tako podiže u većini slučajeva dali netko ima takav slučaj da me malo smiri 🍀

    Meni je bila preko ušća, ali se podignula. Baš kao što si na kraju napisala, podiže se posteljica. Za ostalo što si pisala nemam iskustva.

    Hvala cure na odgovorima 🫶 dali si imala to blago krvarenje i ako jesi koliko je trajao i kada ti je rečeno da ti je posteljica nisko i s koliko tjedna ti se dignula molim te ako možeš napisati jer stvarno sam psihički koma jer imam bebu već od 17 mj pa baš mi to teško pada obzirom da mi je prošla trudnoća bila po ps 🥺😞

    Hej, ja sam imala posteljicu prek usca..prelazila je 10ak mm.
    Tako je bilo sve do cca 22.tjedna msm. Isto sam bas bila dramila oko tog i plasila se.
    Na iducoj kontroli se vec podigla 1cm od usca. A na jos jednoj kontroli je bila par cm iznad usca, tako da vjerujem da se bude i tebi podigla :)

    Hvala ti puno ☺️ 🥰 ❤️ a nisi imala krvarenja meni je 2 cm od ušća ja sam 20 tjedana i 3 dana tako da stvarno se nadam da će biti sve dobro 🥰 nismo puno ni razlika 🫶

    Nisam imala krvarenja, ali su me napomenuli da postoji mogucnost da se to dogodi..i da se javim u dr ako bude..🙈


    Koliko je tebi bilo od ušća cm ili udaljenost uglavnom hvala ti Još jednom na odgovorima 🫶 nadam se samo da do sljedećeg pregleda bude sve ok 🍀 i najvažnije da više ne krvarim to a posteljica će se valjda dignut kako beba bude rasla i maternice se bude širila 💙🤞

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Martina1931

    Martina1931

    Broj poruka: 1661

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Martina1931

    snowwhite1410

    Martina1931

    snowwhite1410

    Haru

    snowwhite1410

    Cure dobro jutro ja sam iz jesenskih beba imam termin 18.09. uglavnom imam pitanje prekjučer mi se pojavio iscjedak smeđkaste boje drugi dan sam imala pregled kod ginekologa gdje mi je rečeno da postoji mogućnost spontanog gdje sam se jako uplašila jer je trudnoća bila do sada sve po ps a i prošla isto tako uputila me u bolnicu na pregled gdje mi je dr Elena Gattoni rekla da mi je posteljica 2 cm od ušća i za sam uloživa za vršak prsta i da je posteljica nisko sjelo posteljice čitala sam se se posteljica kako se maternica širi tako podiže u većini slučajeva dali netko ima takav slučaj da me malo smiri 🍀

    Meni je bila preko ušća, ali se podignula. Baš kao što si na kraju napisala, podiže se posteljica. Za ostalo što si pisala nemam iskustva.

    Hvala cure na odgovorima 🫶 dali si imala to blago krvarenje i ako jesi koliko je trajao i kada ti je rečeno da ti je posteljica nisko i s koliko tjedna ti se dignula molim te ako možeš napisati jer stvarno sam psihički koma jer imam bebu već od 17 mj pa baš mi to teško pada obzirom da mi je prošla trudnoća bila po ps 🥺😞

    Hej, ja sam imala posteljicu prek usca..prelazila je 10ak mm.
    Tako je bilo sve do cca 22.tjedna msm. Isto sam bas bila dramila oko tog i plasila se.
    Na iducoj kontroli se vec podigla 1cm od usca. A na jos jednoj kontroli je bila par cm iznad usca, tako da vjerujem da se bude i tebi podigla :)

    Hvala ti puno ☺️ 🥰 ❤️ a nisi imala krvarenja meni je 2 cm od ušća ja sam 20 tjedana i 3 dana tako da stvarno se nadam da će biti sve dobro 🥰 nismo puno ni razlika 🫶

    Nisam imala krvarenja, ali su me napomenuli da postoji mogucnost da se to dogodi..i da se javim u dr ako bude..🙈

    Koliko je tebi bilo od ušća cm ili udaljenost uglavnom hvala ti Još jednom na odgovorima 🫶 nadam se samo da do sljedećeg pregleda bude sve ok 🍀 i najvažnije da više ne krvarim to a posteljica će se valjda dignut kako beba bude rasla i maternice se bude širila 💙🤞


    U tvojim tjednima mi je bila oko 1cm preko usca prelazila, sa tjednima se krenulo podizat lagano..sad je visoko u fundusu.
    Bude sve okej, samo smireno❤️

    27💃
    31🧔‍♂️
    Biokem 2/23
    Missed ab 9+5 , 6/23
    Fragmin💉
    + ❤️12.10.
    It'a girl🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    Martina1931

    snowwhite1410

    Martina1931

    snowwhite1410

    Martina1931

    snowwhite1410

    Haru

    snowwhite1410

    Cure dobro jutro ja sam iz jesenskih beba imam termin 18.09. uglavnom imam pitanje prekjučer mi se pojavio iscjedak smeđkaste boje drugi dan sam imala pregled kod ginekologa gdje mi je rečeno da postoji mogućnost spontanog gdje sam se jako uplašila jer je trudnoća bila do sada sve po ps a i prošla isto tako uputila me u bolnicu na pregled gdje mi je dr Elena Gattoni rekla da mi je posteljica 2 cm od ušća i za sam uloživa za vršak prsta i da je posteljica nisko sjelo posteljice čitala sam se se posteljica kako se maternica širi tako podiže u većini slučajeva dali netko ima takav slučaj da me malo smiri 🍀

    Meni je bila preko ušća, ali se podignula. Baš kao što si na kraju napisala, podiže se posteljica. Za ostalo što si pisala nemam iskustva.

    Hvala cure na odgovorima 🫶 dali si imala to blago krvarenje i ako jesi koliko je trajao i kada ti je rečeno da ti je posteljica nisko i s koliko tjedna ti se dignula molim te ako možeš napisati jer stvarno sam psihički koma jer imam bebu već od 17 mj pa baš mi to teško pada obzirom da mi je prošla trudnoća bila po ps 🥺😞

    Hej, ja sam imala posteljicu prek usca..prelazila je 10ak mm.
    Tako je bilo sve do cca 22.tjedna msm. Isto sam bas bila dramila oko tog i plasila se.
    Na iducoj kontroli se vec podigla 1cm od usca. A na jos jednoj kontroli je bila par cm iznad usca, tako da vjerujem da se bude i tebi podigla :)

    Hvala ti puno ☺️ 🥰 ❤️ a nisi imala krvarenja meni je 2 cm od ušća ja sam 20 tjedana i 3 dana tako da stvarno se nadam da će biti sve dobro 🥰 nismo puno ni razlika 🫶

    Nisam imala krvarenja, ali su me napomenuli da postoji mogucnost da se to dogodi..i da se javim u dr ako bude..🙈

    Koliko je tebi bilo od ušća cm ili udaljenost uglavnom hvala ti Još jednom na odgovorima 🫶 nadam se samo da do sljedećeg pregleda bude sve ok 🍀 i najvažnije da više ne krvarim to a posteljica će se valjda dignut kako beba bude rasla i maternice se bude širila 💙🤞

    U tvojim tjednima mi je bila oko 1cm preko usca prelazila, sa tjednima se krenulo podizat lagano..sad je visoko u fundusu.
    Bude sve okej, samo smireno❤️


    Mene nebi to toliko da nije krvarenje a hvala ti biti će sve dobro 💙🍀❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 756

    Prijavi adminu

    Jutro cure…mi načelno odabrali namještaj, sad ćemo još malo razmisliti o kolicima, stoke i cybex su u igri.. 

    Negdje sam vidla smeda kolica sa kožnim jajetom, ali mi u dućanu tvrde da to nema…

    Krevetić ćemo za prvih 6mj uzeti next to me…čini mi se najprakticnije… iskustva?

    E da i kaže mi frendica koja ima ljetnu bebu, da je samo par dana držala je u dugim rukavima… sad sam zbunjena. Umalo sam naručila sve dugo

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    Jutro cure…mi načelno odabrali namještaj, sad ćemo još malo razmisliti o kolicima, stoke i cybex su u igri..

    Negdje sam vidla smeda kolica sa kožnim jajetom, ali mi u dućanu tvrde da to nema…

    Krevetić ćemo za prvih 6mj uzeti next to me…čini mi se najprakticnije… iskustva?

    E da i kaže mi frendica koja ima ljetnu bebu, da je samo par dana držala je u dugim rukavima… sad sam zbunjena. Umalo sam naručila sve dugo


    Mi ćemo uzeti Cybex kolica definitivno. Priam verziju. I krevetić također next to me jer za pravi nemamo mjesta u svojoj sobi, a onda će poslije 6-7 mj u svoju sobu u pravi krevetić. 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1430

    Prijavi adminu

    Leeloo ne znam šta ti reći za robicu, jer je i meni to bila dvojba. Kupila sam miks kratkih i dugih pa ćemo vidjeti kako ce biti. svi su mi rekli da na samom početku idu dugi rukavi 🤷 meni je termin 24.6.,i nekako mi nepojmljivo da će beba cijeli 7.i 8.mj biti u dugome, ali prva mi je beba i nemam pojma o tome 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • Matka24

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Cure, koliko ste komada bodica/tajica kupovale u velicinama 50/56/62. Svi mi se deru nek ne pretjerujem, ali meni je sve preslatko i sce bih kupila. Pa molim preporuku vas iskusnijih mama koliko brzo to beba prerasta i koliko je odjece potrebno za pocetak?
    I s kojih stranica narucujete robicu?

  • Avatar Perpetua

    Perpetua

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Matka24

    Cure, koliko ste komada bodica/tajica kupovale u velicinama 50/56/62. Svi mi se deru nek ne pretjerujem, ali meni je sve preslatko i sce bih kupila. Pa molim preporuku vas iskusnijih mama koliko brzo to beba prerasta i koliko je odjece potrebno za pocetak?
    I s kojih stranica narucujete robicu?


    Ja ću se pridružiti ovima koji kažu “ne pretjeruj” 😄 Može se i u većim veličinama kupiti preslatkih stvari. 😊 
    Ja sam ovaj put za početak pripremila minimalno stvarno, imam ja mislim ovako:
    3 duge pidžamice 56
    4 bodića kratkih rukava 56
    4 dugih hlačica 56
    2 lagane vestice 56
    8 dugih pidžamica 62
    1 lagana vestica 62
    …i to je to zasad.
    Još mislim uzeti možda 2-3 komada bodija dugih rukava na preklop u veličini 56 ili 62, nisam sigurna što će nam točno trebati s obzirom na vrijeme ovdje.
    .
    Ovisi sve dosta o tome koliko se velika beba rodi, koliko brzo raste, koliko bljuca, koliko odjeće mijenjate tijekom dana, imate li sušilicu, koliko želite nekih outfita “za slikanje” ili ste više samo za praktičnost… 😂  Kći nije praktički uopće bljucala kao beba, i prve mjesece je praktički živjela u dugim pidžamicama, to mi je bilo daleko najpraktičnije, a bebe realno nema potrebe oblačiti u drugačiju odjeću za dan/spavanje (osim prilagoditi s obzirom na temperaturu). 😄 I bila je velika beba i brzo rasla, tako da mislim da je te prve veličine nosila samo po par tjedana, ne isplati se uzimati neke velike količine, stvarno. 
    .

    👱🏻‍♀️ 35 👱🏻‍♂️ 40 👧 4
    04/23 - vanmaternična trudnoća, odstranjen jajovod
    1.10. ➕ 😍🤞🤞🤞 / 21.10. srčeko kuca ❤️
    Panorama low risk, stiže dečko 💛
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.