Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1091

    Prijavi adminu

    Manu najljepše vijesti! 🤗😍 Ne mogu vjerovati, već imamo prvu bebu 🤗
    Brz oporavak ti želim, uživaj sa svojim malim suncem, mazite se ❤️🥰

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1091

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    LauraUna327

    snowwhite1410

    LauraUna327

    @snowwhite1410

    Meni ti je trajalo jedan dan - sviježa krv i još dva dana kod brisanja bilo smeđkasto (to može i od pregleda).
    Nisam upratila, koliko tebi traje? Jel sviježe ili smeđkasto?

    Ugl, ono što sam ja saznala u tom periodu je da većina žena ima neku situaciju s krvarenjem ili iscjedkom (a slabo se o tome priča). Npr sestrična (ima troje djece) mi je kad sam ju pitala za krvarenje rekla da ona normalno imala tu i tamo krvarenje (ali i svakakve iscjedke) tijekom trudnoće posebno treće (+imala je tada curicu od 1g). Bila je na Dupastonu i nije previše mirovala.
    Druga mi je kolegica pak rekla da je ona normalno imala krvarenja slična mengi tijekom prva četiri mjeseca u vrijeme očekivane mjesečnice.

    Moj savjet ti je da miruješ koliko možeš, ne čučiš i ne dižeš teško. Nadam se da si dobila terapiju.
    Što se tiče posteljice, kod 90% žena se ona makne s ušča do 24. tjedna, a ako i ostane caka je u porodu jer se onda ide na carski. Vjerujem da će ti se povući kad se beba krene fajn kretati.

    Ako trebaš još neki info, samo pitaj prošla sam tu temu uzduž i poprijeko.

    Meni to traje sada već 7 dana i odmarala sam maksimalno još nije stalo danas sam morala ona onu pretragu ogtt i sada mi je opet svježa krv evo ne znam pijem duphaston 2 *1 i to je to mislila sam da🙄će mi se smiriti do sada 😭 meni sada kreče 21 tjedan ali mi nitko do prošlog tjedna nije rekao da mi je posteljica nisko 😞

    Mene ti je moja ginekologica odmah stavila na max dozu 3*2. Prije toga sam ti stavljala Utrogestan 3*2 vaginalno. Tek mi je prije dva tjedna smanjila na 3*1.
    Moguće da ti je sviježa krv od sjedenja dok si čekala, pritisak na ušće i onda su popucale žilice.
    Je li krvarenje obilno ili samo točkasto?
    Ja ti npr od prvog krvarenja ne sjedim više od 30 min u komadu i niti se vozim u autu. 🙈
    Nisam na komplikacijama, tri dana radim od kuće iz kreveta a dva dana sam u uredu. Kad sam u uredu sjedim više s trticom nego s donjim dijelom i noge dignute.

    Jučer navečer sam imala bolove ali sam zaspala i jutros kada sam išla na wc krvarenje je još veće ne znam evo zvala sam sad ujutro ginekologa ali se ne javljaju baš sam uplašena čekam da to stane zbog toga mi dođe da plačem jer mislim na bebu dali je dobro 😞😪 baš sam tužna zbog toga


    Idi odmah na hitnu ako ne možeš dobiti svog ginekologa, pogotovo ako imaš bolove uz krvarenje. Drži se, vjerujem da će to sve biti dobro ❤️ 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Monny

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Jaooo, prva beba nam je stigla 🥰 Manu čestitam, drago mi je što je sve dobro prošlo 🍀♥️

    12/23 UZV ♥️✔️

    [tickerfactory.com]

  • sparkle212

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Manu cestitam na bebici, a mami brz oporavak😊😊
    Snowwhite drzi se, nadam se da je sve okej, da je samo neka kapilara pukla kako i cure kazu

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2873

    Prijavi adminu

    Bome opasno smo blizu sve…
    Cestitan manu na lijepim vjestima🥰🥰🥰

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Manuuuuuu cestitkeee!!! 🥰🥰🥰🥰 aaaa ne vjerujem da su pocele stizati bebe 🤩🥰🤩🥰 Zelim ti brz oporavak i da uzivas sa svojim suncem. 💛
    Perpetua e sad kad vidim da je manuu rodila kuzim da bolje da sam spakirana hahaha.
    A to za mjere je bas stvarno neprecizno, dovoljni su milimetri da uzv to krivo izracuna. Ali 2500gr zvuci bas dobro, moj je bio 2400 prosli tjedan 😊😊😊 

    2x missed ab 😪
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    Nifty ✔️ ♂️baby boy💙☺️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Manu čestitam, super da je sve prošlo dobro, bravo! 💙💙💙

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar neverland

    neverland

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Manu, čestitam ti i želim ti brzi oporavak i povratak kući 😊😊😊

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Ellfa

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Manuu čestitam od srca na predivnim vijestima!! stigla nam bebicaa  brz oporavak mami a bebici svo zdravlje i ljubav svijeta što sam sigurna da bude imao 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 663

    Prijavi adminu

    Čestitam Manuu! ❤️
    Termini se opasno približavaju. 😱
    Cure s tegobama, nadam se da će proći što prije. 

    '21. 💙
    '24. ⏳💛

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.