Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Opet divlja mob
    Idemo sveki i ja s curama na 10 dana.Da nabacim malo.boje za posao😂
    Valjda cemo i neku Zd kavu stic popit tko bude tamo

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Vecer ekipica  😘
    Evo koja rijec od mene.  Neda mi se pisat kad sam lose raspoložena , a da kukam a cemu? Ima puno gorih stvari u životu pa me sram zalit se…
    Ugl dugih 8 dana prošlo i jos toliko ce proc dok mi skinu zavoje. U petak na kontroli (4h cekanja u cekaonici i dobijem zbog toga gadan hemoroid 😥) samo dr rekao da sljedeci put slikat i skinut zavoje jer nema smisla vise ih nosit, a onda ide razgibavanje ruke itd..uz onu maramu oko vrata kako li se vec zove. Prominili su mi zavoj i uopce nisam nadlakticu mogla pomaknit od tijela 😔 to je bio tek 6. dan loma pa se nadam da ce 16. dan biti ipak malo bolje inace i dalje necu bit sposobna za nista 🔫. Ugl, prva 3 dana je bas bolilo svaki dio lijeve stane tijela, spavala sam sjedeci sad je ok. Ruku vec lijepo koristim koliko mogu ovaj dobilo dio sto mi je slobodan, gigi je poceo sjedit na meni i tako 😊
    Najveći razlog moje lose volje je bio upravo on, to dijete samo place vec danima 😔 cak nije htio doc u mene 😔😔 ma koma osjecaj! Kao da je ljut na mene i pod stresom ako je to moguće…nadam se sa ce to ic na bolje jer mi je bas tesko. 
    A da ne govorim da je dobro izmorio s tim cmizdrenjem i tatu i baku….
    No nije svako zlo za zlo, mali je definitivno poceo spavati noc valjda je ovih 11.5mj mene zajebavao 😂
    Puno puno priča al ugl kineski 😊 i jako cisto i ozbiljno govori mama, tata i nana i mislim da su to smislene rijeci…
    Eto malo sam se iskukala, valjda sam morala da olaksam dusu malo 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Procitala sve, komentirati necu jer je bilo puno zaostataka 😊 al u toku sam 😁
    Samo da curici odg da se mi nismo uspavljivali u kolicima odavno, nego zaspe na meni dok sjedim na kaucu pa ga umjesto u kolica prebacim u krevetic, 2 dana mu nije bilo pravo i odma se probudia, treći je vec sve bilo ok sad smo opet ispali iz svega toga i spava svugdje i svagdje…. 
    I po 2 puta dnevno opet jer….a ne znam pod stresom je ja bi rekla 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ajme sanjarko,bas koma kako se osjecas..saljem ti veliki hug!!! 
    A gigi 😍😍😍 bravo sto spava i sto prica,pametna mala glavica 💕

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Procitala sve, komentirati necu jer je bilo puno zaostataka 😊 al u toku sam 😁
    Samo da curici odg da se mi nismo uspavljivali u kolicima odavno, nego zaspe na meni dok sjedim na kaucu pa ga umjesto u kolica prebacim u krevetic, 2 dana mu nije bilo pravo i odma se probudia, treći je vec sve bilo ok sad smo opet ispali iz svega toga i spava svugdje i svagdje….
    I po 2 puta dnevno opet jer….a ne znam pod stresom je ja bi rekla


    Aha,onda mi nema pomoci😂mi se bas uspavljujemo vozanjem u kolicima

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sa zakasnjenjem Lovri i Katji sretni minici 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Ajme sanjarko,bas koma kako se osjecas..saljem ti veliki hug!!!
    A gigi 😍😍😍 bravo sto spava i sto prica,pametna mala glavica 💕


    Ugo moja 🤗🤗🤗🤗🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    curicax3

    Sanjarka88

    Procitala sve, komentirati necu jer je bilo puno zaostataka 😊 al u toku sam 😁
    Samo da curici odg da se mi nismo uspavljivali u kolicima odavno, nego zaspe na meni dok sjedim na kaucu pa ga umjesto u kolica prebacim u krevetic, 2 dana mu nije bilo pravo i odma se probudia, treći je vec sve bilo ok sad smo opet ispali iz svega toga i spava svugdje i svagdje….
    I po 2 puta dnevno opet jer….a ne znam pod stresom je ja bi rekla

    Aha,onda mi nema pomoci😂mi se bas uspavljujemo vozanjem u kolicima


    Joj! Mi smo to odavno izbacili tj vise nije htio tako. Trebala bi uvest samouspavljivanje no to mi zvuci kao sf 😅 pa eto i dalje zaspe uz nasu intervenciju

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🍵
    Uspavljivanje. Joj bit će veselo tetama u vrtiću. 
    Mi jučer bili u zoo. Svi! Prije toga su pale “lijepe” riječi. 
    Lucy a da tako ti to. Odeš i svi te zaborave na poslu. Što ono predaješ? 
    Sunshine slika…bezobraznice moja 😀 
    Curice opa!!!! Pa stvarno te dugo nije bilo tu.
    Sanjarka plači ti nama. Šaljemo velike puse 😘😘😘😘😘😘
    Odoh sad pa čitam nanovo. Moram ja kao Ugolina citirat svaku ovako vidim da ništa ne popamtim

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame! 
    Abies hvala na kavi 😘a ja vas častim tortom 🎂🎂🎂🎂🎂 I 🍹🍹🍹🍹🍹 Rođendan mi je danas, nećemo spominjati koji je 😉
    Sinoć je sinu bila maturalna večer, baš mi je bio zgodan. Još se nije vratio, otišli su ujutro u školu zafrkavat ekipu. Mulci 😀
    Sanjarka neka si nam se požalila, nije ti lako. Sad će to ići na bolje, najgore je prošlo. A Gigi vjerujem da je pod stresom zbog svega. Sigurno je osjetio da nije sve kako treba a kako će mališan reagirati nego plačem i cendranjem. Držite se, veliku pusu vam šaljemo ja i Nikolina 😘😘😘. Nana? 😍jel to kao baka ili Lana? 
    Sunshine kako je vama lijepo 😍😍😍jel toplo more već? 
    Curica 😘😘😘

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.