Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarko, aleluja, mi se zabrinule sve po redu 😂😂 ajme milina citati sto ave petar moze,zna i sto sve radi..tocno kako kazes,nije beba vise 😍😍😍😍 tata mu je pojam 😂😂😂😂 predivan!!! Ljubi ga

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Abies

    Hej ppl!!!
    Niki kasnim i ja sa čestitkom rođendana!
    Mamika zanimljiva info!
    Brojčana smijem li ti opaliti muža olovnom polugom?
    Moj se donekle upristojio, samo još ne shvaća da imamo dvoje male djece. Najgore mi što sin baš i ne pati kad ga nema. Pomaze se oni i sve to stoji. Al muž mi umjesto mozga ima tenk. Nedavno sam podivljala na njega. Gura mu neko meso navečer jer on to mora jesti. Pa ne mora. I s tim zalogajem je zaspao. E?!!! Ne moram dalje.
    Lucy meni taj osip baš na hranu smrdi. Rekoh ti sa sinom tako bilo. Jel još nešto novo dobio. Neke kekse, smoki, kroasan, možda sapun, krema, novi omekšivač? Nama je 3 dana trebalo da shvatimo da smo umjesto nekih (konzumove lidlove, ne pamtim više) čokoladnih kuglica kupili lino (čokolino).
    Al dr odi. Nek i nema ništa bar imaš slike. Mi ih nismo imali.
    A ovo za rat 😢😢😢
    Ilani ptica 😂😂😂😂😂😂😂😂 predivno da se djeca druže, nadam se da nema puno, a mama ja bi van s dečkima, a vodio seke amo tamo.
    Pokušavam se uloviti foruma, no sin se ulovi mob pa ga isprazni. Scaka čast ekipi koja nas škicne. Ja sam samo tu.
    Kava dogovori. Opet apel adminima i jel siniša, vratite privatne poruke. Sad da idem do lucy moram tu javno pisati broj i reći ajmo na kavu 😬😬😬😬😬😬


    Hahaha jos ne kuzi da imate djecu 😂😂😂 a ovo za privatne poruke su bas bezveze napravili,slazem se! A kao htjeli su poboljsati forum 😒

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Tpol,super da ste konacno sredili tu kuhinju do kraja! Sad je to-to valjda!? I da,bacila sam oko na viber taman kad si stavila sliku plocica haha,lijepe su mi!! Brzo ozdravi i nadam se nece prec na cupavicu 😘
    Oooho mare,pa sretan ti rockas 🎉🎉🎉🎉😘😘😘😘😘😘😘😘😘 28,kako ti zvuci?
    Lucy usao je u ormaric 😲😂😂😂😂😂😂😂 dobro da se nije porezao!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sandric,ajme bas zajebava s tom hranom.prasac… Fascinantno mi je da tako mali pa odspava sat vremena samo i dura..moja ako ne otkrmi dva,dva i pol,ispucala bi ju na mars…evo sad spava skoro dva i pol 😲
    Danas nis ne kuham,kad se ona probudi idemo kod svekrica na rucak! 
    Ilani,kosticama gadas ptice 😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Zalila sam se da vas nema i sad zaboravila sto sam htjela komentirati sve koliko komentara.
    Sandrich, da, nemam ni jednu svoju sliku do 7. god. Kao ni moj brat i sestra, roditelji slike od svojih svatova….. Nista. Kao da prije '91. nismo postojali. To su sve ustvari uspomene. Zato sad Mateu radim albume, foto knjige, onaj djecji spomenar ( ne mogu se sjetiti kako se tocno zove) da on bude imao uspomena. Ako ne daj Boze opet ne dode do rata.
    I moj nekad tako s hranom. Jos mu ne dajem bas sve, drzim se one tablice kad na svasta reagira. I onda kad mu napravim nesto, nece jesti. 
    TPol, mislila sam kad bi imali sve svoje komentare na jednom mjestu pa samo kliknuti print. Ovako dok trazim sve svoje komentare, pa kopiraj u word…. Nemam toliko vremena uz njega. Ide sa mnom i na wc iako sam rekla da to necu raditi. 
    Sad je tek zaspao 1. Puta danas???!!!!! Valjda se prebacuje na jedan spavanac. Al je zaspao odmah a ne ovih zadnjih par dana kad lezim s njim sat- dva dok zaspi.
    Zvali me iz HZZOa. ODOBRILO PRODUZETAK DO 31.7.2018.!!!!!!!!
    Ali ako koristim GO od prosle god produzetak se ne produzuje. Nema veze. I ovo je super. A na GO cu dobiti punu placu. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Lucy super za produžetak pa to je jos godinu dana odlično !!!! Da to za komentare imaš pravo na nekim forumima ima ta opcija kliknit i samo vidiš svoje komentare a ovo za privatne poruke neću ni komentirat mislim HALO???
    I za slike bas žalosno 😢
    Ugolina da to je to ,sad bi nam valjda trebala poslužit ta kuhinja , saljedeci projekt je Cupavcina soba ! ( koji je tamo kaos hahha ) 
    Moja je u fazi isto Non stop zamnom i plakanje za sve 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    TPol moj je isto u toj fazi. Najbolje je kad se zeli nositi pa se drzi za mene i nece ni sjesti ni nista osim da ga dignem. A tad ja najcesce imam nekog posla, oko rucka i sl.
    A Mateova soba nam je trenutno radna soba, peglaona i ostava. Ne znam kako bi reagirao da ga stavimo tamo. Ali kako se budi 10 puta po noci bilo bi teze samo meni.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Vecer cure
    Hvala na čestitkama 😘😘
    Brojčana bilo nam je dobro,ali stresno donekle. Djeca ispala iz svog ritma,pa ne slušaju,nece da spavaju ali bar su dobro jeli,Issa je samo burek htjela,pojela ga je za citavu godinu,a mm je samo cevape jeo
    Tpol kuhinja super izgleda,bas lijepe pločice
    Sandrich zeza frajer slatki
    Sanjarka dobro ti sve stizes
    Lucy super za produžetak porodiljnog

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Stala na str “”57 ne namjeravam citat😂😂🤗😘

    Dugujem Ugolini prepricat susret Tenin i moj.
    Snimala sam mobom ali mi nije spremilo. A i sad imam vremena kad je mm na wc-u😂😂😂😂
    Uglavnomdosla sam doma…polako ulazim u dnevnu,ona se okrene i skamenila se. Gleda me gleda i gleda. Niti trepnula nije. Tako neku milu facu,imala sam osjecaj da je na rubu suza. Pa gleda mm pa mene,nista nije niti rekla….ja sam naravno pocela plakat😅🔫 i o da mi je pruzila naocale pa mi prisla i onda sve normalno.
    Ja ne znam kaj si je ona mogla mislit. Da sam umrla? Da sam je ostavila? Ili je to normalna reakcija…drugi vikend sam ti napisala,…sve 5 bilo.
    Ilani ne znam kaj si me pitala vise😂😱 na poslu ok,guzva pa vrijeme leti. Tnx na pohvali mm. Istina da bi ih malo tako,al meni to nekako normalno. I zbog toga su decki muskarci,a ne zbog bahatosti i tetovaza. Sto se tice nje sam sa njim bez brige,on je smireniji nego ja. 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Eee Ilani i ptice hahahahah😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.