Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ejic, haljina je 👍👌👌
    Sunshine, zlocesti su samo mamama, ha?? Pa vidim i po svom. Svima se smije, igrao bi se, trci odmah u ruke, a meni vristi, izbacuje bijes, vjesa se po meni, itd…. Nekad sam sumnjala da ne voli biti sa mnom jer meni samo vristi i plakala muzu na ramenu zbog toga. Ah, kad se sjetim…. 
    I da….. Frisko zaljubljena. 💏💏💏💞💞💞💞

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Vecer mamite !
    Borba je sa snom al da se javim prije nego me obori. 
    Danas bas neki težak dan, juzina. Bas se veselim najavljenom zahladenju 😎. 
    P zaspao tek oko 22h, zadnjih dana spava samo jednom, no svejedno navecer mu treba duze da zaspe i u principu se borimo dok se ne preda. 
    Ja mogu slobodno rec da je moje dijete prohodalo 😍😍😍😍😍 danas samo hoda , cijelu kucu, plazu i dvoriste je prošetao  ☺ 
    Joj zene, ja nista po kuci ne stižem, uzasna je…😣 u subotu sam i radila i totalno za vikend nisam uspila nista napravit, bas me to deprimira 😣😣😣 
    I ruckovi su sve neki bezvezni, danas bacila pileca prsa na tavu i uz to leso tikvice  i kumpire…sve nesto na brzinu i bezveze. Bas sam deprimirana 😏
    Ilani ne trebas me tražit, tu sam ja ❤
    Tpol 😔 brzo ozdravi 🤗🤗🤗 predivna kuhinja i plocice, bas mi se svidja ☺
    Mare najsretniji rockas ti zelim 🎉🎉🎉🎉😚😚😚
    Sandrich samo se ti pojadaj. Moj isto na dane brljavi s konkretnom hranom al u principu otkad jede sve lakse je u kranjem slučaju dam mu neko pecivo da ne ode spavat gladan 😅 ili bananu, ona uvik prolazi
    Ugo moja 🤗🤗🤗
    Lucy o lipo produženje porodiljnog bome 🎉🎉🎉 zaljubljena kazes? 😁
    Ejic cestitke na hodanjuuu 😍😍😍

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    ☕☕☕☕☕☕☕☕☕
    Meni umjesto muža, sestra stigla. Nema djece nit je udana, pa puno toga ne razumije, još joj sve treba crtati. Stara cura 😒
    Lucy super za produženje!!!!!!
    Ejic ma baš, opet vidim vjenčanicu i opet je predivna!😍
    Odoh pit kavu sa sekom 😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Lucy 😂😂😂  super za druzenje!!
    Ja sam odavno shvatila da je ona svima dobra samo meni ne. Onda ja ispada ždaja! 😤😤😤 sad na moru je mm skoro ubio babu😂😂😂 koza je komentirala kao pa jel ona uopce zna smirit dijete! Jer me nije vidjela 5 dana pa smo se mazile,igrale pa nije od uzbudenja htjela spavat. I onda kad je bila umorna je prosao san pa nije znala zaspat i plakala pola sata valjda!
    Ugolina ma znam da je sve normalno. Ti nam bas lijepo znas sve napisat😀😘🙏 i objasbnit. Al bolilo me srce kad sam vidjela onu reakciju. Mm je zakljucio da je bila ljuta jer sam je ostavila sa njime
    Sanjarka draga kuzim te,iako ne jos u potpunosti. Ja sam izribala kompletnu kucu sad dok ih nije bilo i jos je ok. Jer smo sada kod moje mame. A i ne moram jos kuhat. Al kad krenem sve sama….ne zelim niti pomisljat. A neki ruckovi koje napravis pola navecer pa zavrsis drugi dan?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    ejic

    Ugolina, nekako mi jos nema onog pravog uzbudenja, ne koncentriram se samo na to pa sve malo splasne uz ostale stvari st su za rijesiti. Mislim da ce me uzbudenje poceti loviti onaj zadnji tj kad cemo svaki dan imati nesto za obavljati 😉 Iako, kad je mm kupio odjelo i kad sam ga vidjela onako “zrihtanog” onda me je malo pocelo loviti to uzbudenje, ali na kratko 😉
    A nisam stavila haljinu? Evo je 😊
    Sad sam se sjetila da sam je stavila, a ti komentirala moj kozmodisk na ledima 😁😁😁 Ili je to bilo na viberu? 🤔 U svakom slucaju, evo je jos jednom 😊😍
    Sad vec neko vrijeme nisam gledala slike i sad me opet fascinirala 😍😍😍


    Aaaahahaga da da kozmodisk,jesi stavila si,al nisam znala da je to tvoja konacna odluka..predivna je haljina 😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Ejic, haljina je 👍👌👌
    Sunshine, zlocesti su samo mamama, ha?? Pa vidim i po svom. Svima se smije, igrao bi se, trci odmah u ruke, a meni vristi, izbacuje bijes, vjesa se po meni, itd…. Nekad sam sumnjala da ne voli biti sa mnom jer meni samo vristi i plakala muzu na ramenu zbog toga. Ah, kad se sjetim….
    I da….. Frisko zaljubljena. 💏💏💏💞💞💞💞


    Aaaahahaha,lucy se zaljubila… 😂 e pa da nismo dugo to pisali!!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Abies

    ☕☕☕☕☕☕☕☕☕
    Meni umjesto muža, sestra stigla. Nema djece nit je udana, pa puno toga ne razumije, još joj sve treba crtati. Stara cura 😒
    Lucy super za produženje!!!!!!
    Ejic ma baš, opet vidim vjenčanicu i opet je predivna!😍
    Odoh pit kavu sa sekom 😘


    Hahaha i sad ti je opet isto ko da ti je i muz tamo 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    Lucy 😂😂😂 super za druzenje!!
    Ja sam odavno shvatila da je ona svima dobra samo meni ne. Onda ja ispada ždaja! 😤😤😤 sad na moru je mm skoro ubio babu😂😂😂 koza je komentirala kao pa jel ona uopce zna smirit dijete! Jer me nije vidjela 5 dana pa smo se mazile,igrale pa nije od uzbudenja htjela spavat. I onda kad je bila umorna je prosao san pa nije znala zaspat i plakala pola sata valjda!
    Ugolinama znam da je sve normalno. Ti nam bas lijepo znas sve napisat😀😘🙏 i objasbnit. Al bolilo me srce kad sam vidjela onu reakciju. Mm je zakljucio da je bila ljuta jer sam je ostavila sa njime
    Sanjarka draga kuzim te,iako ne jos u potpunosti. Ja sam izribala kompletnu kucu sad dok ih nije bilo i jos je ok. Jer smo sada kod moje mame. A i ne moram jos kuhat. Al kad krenem sve sama….ne zelim niti pomisljat. A neki ruckovi koje napravis pola navecer pa zavrsis drugi dan?


    Baba 🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ilani,jesi spremne cure???? 😂😂😂😂 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Dan svima!! Kako ste??  Danas smo bile na kavi u parkicu ilani,nikolina,zlica i ja 😍 
    Male curke su se lijepo naigrale, velke curke su se lijepo izblebetale 😂😂😂 vrlo lijepo i ugodno provedeno jutro! Nikolina je tako preslatka,medena medena i dobra 💕 bas su se kuzile njih dvije i proucavale igracke,zlica nikolinine i obrnuto 😂 Zlicka mi se toliko izmorila da je zaspala nakon dve minute u autu i prespavala sve,vadenje iz sjedalice,nosenje na treci kat jer naravno opet ne radi lift 🔫 i spava jos uvijek na kaucu..povremeno se nes trzne pa cvili al dobro je to.. Uspjela sam u meduvremenu skuhat rucak..sveki poslala juhu ali bilo mi to pusto pa sam skuhala posebno jos meso mrkvu celer i krumpir pa cu za malu to pomijesat samo s tom juhom..nama samo jos meso na naglo i paradajz i dosta…kaj jos… Sjedim kraj male i blejim u natgeo wild,mozak na pasi negdje 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.