Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Hej mame. Dan počeo veselo. Sin zeza. Otupio ga tablet. Petra za u top. Drži mi nogu i plače. Čim ju dignem  sretna. I spremam ja sve za auto i trebam upoznati jednu našu klokanicu. Veselim se tome. Sagnem se po proklete igračke i bol. Presjeklo me u kičmi. Jedino sam pokretna u sitnim koracima hodajući. Užas. Mora popustiti
    Kad počnem raditi, sin možda ostane sa sekom i didom na moru, mm čuva prvi dan petru i onda s njom ide na privikavanje u jaslice. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    ilani

    Dobar dan mame!
    Ugolina svaka čast, tebi i ručak već gotov! Moj je u izradi 😀 Nikolina evo na prvom buđenju, odspavala sat vremena, mislim da će i nastaviti ☺ Slažem se, i nama je bilo baš lijepo i ugodno jutro danas. I vidiš kako su nam djeca dobra, čak smo mogle i popričati 😁 a baš su slatke njih dvije bile 😍
    Komentirale smo ja i Ugolina kako je jučer super živinuo forum, da se bar tako i nastavi!
    Ejic prelijepa je vjenčanica, bit ćeš prekrasna!
    Lucy, super za produljenje, puno to znači i tebi i Mateu.
    Sunshine, ajme baš dirljivo za vas susret. Podsjetila si me, kad sam išla roditi drugog sina, nisam se vidjela sa malim (prvim sinim) četiri dana pa kad sam došla kući, on me onako u šoku pogledao i nije htio mi ići, zalijepio se za muža. Meni naravno odmah suze u potocima, kažem mu sine vidi donijela sam ti nešto, malog bracu. On ga pogleda ispod oka i kaže “Ima nos!” i pružio mi rukice onda, valjda mu se svidio braco 😁 Taj dan i još poslije koji nije se više mi se od mene, sve mi svoje igračke pokazivao i slikovnice kao da nisam bila tu sto godina i ne znam ništa u kući. Tko zna što si misle te male glavice.


    Ajme preslatkooo 😁

  • Avatar CrazyPuppet

    CrazyPuppet

    Broj poruka: 1614

    Prijavi adminu

    Drage moje, pozdrav pozdrav 😁😁😁

    Slabo vas pratila u zadnje vrijeme, evo pročitala zadnje 4 str. 😎
    Kod mene tempo ubitačan, jedva se uspjela nekako sastavit nakon selidbe i priprema za sezonu. Sad, naravno, imamo goste pa mi čišćenja ne fali, bude mi i preko svake mjere, pogotovo jer sam sama s klincima… Mrzim ljeto i jedva čekam da prođe 😂 
    Inače dečki su dobro, upali obojica u jaslice/vrtić, tako da još mjesec dana i krećemo. Proslavili smo Jakovljev 3. rođendan, a do Josipovog odbrojavamo još sitno. Imamo 2 zubića, 10450g i 76cm, spava ok s 1-2 buđenja, a još i dojimo. Počeo je pomalo koračat uz vođenje i uz namještaj, al ne žuri se njemu… Puzi ko raketa, a kad odem u kupaonu imam cijelih 18 sekundi (mjerila sam) dok ne dođu obojica u nadzor, i počnu plazit po meni. Ugl, nije mi dosadno. 
    Čestitam vašim malim hodačima, odrasle su nam bebice, kako vrijeme leti 😯
    Sanjarka ako ti se neda navečer, skuhaj veću količinu hrane za vikend pa stavi u led, kad nemaš ideje samo ujutro prije posla izvadiš da se odledi… Iako ja nemam ništa protiv ovih “bezveze” ručkova, pogotovo sad po ljeti kad bih mogla na lubenici i dinji živjet. Što laganije to bolje.  
    Ilani jel ti ono dolaziš tu k meni u susjedstvo? 🤗🤗🤗
    Abies puse ozdravilice 😘😘😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    CrazyPuppet

    Drage moje, pozdrav pozdrav 😁😁😁

    Slabo vas pratila u zadnje vrijeme, evo pročitala zadnje 4 str. 😎
    Kod mene tempo ubitačan, jedva se uspjela nekako sastavit nakon selidbe i priprema za sezonu. Sad, naravno, imamo goste pa mi čišćenja ne fali, bude mi i preko svake mjere, pogotovo jer sam sama s klincima… Mrzim ljeto i jedva čekam da prođe 😂
    Inače dečki su dobro, upali obojica u jaslice/vrtić, tako da još mjesec dana i krećemo. Proslavili smo Jakovljev 3. rođendan, a do Josipovog odbrojavamo još sitno. Imamo 2 zubića, 10450g i 76cm, spava ok s 1-2 buđenja, a još i dojimo. Počeo je pomalo koračat uz vođenje i uz namještaj, al ne žuri se njemu… Puzi ko raketa, a kad odem u kupaonu imam cijelih 18 sekundi (mjerila sam) dok ne dođu obojica u nadzor, i počnu plazit po meni. Ugl, nije mi dosadno.
    Čestitam vašim malim hodačima, odrasle su nam bebice, kako vrijeme leti 😯
    Sanjarka ako ti se neda navečer, skuhaj veću količinu hrane za vikend pa stavi u led, kad nemaš ideje samo ujutro prije posla izvadiš da se odledi… Iako ja nemam ništa protiv ovih “bezveze” ručkova, pogotovo sad po ljeti kad bih mogla na lubenici i dinji živjet. Što laganije to bolje.
    Ilani jel ti ono dolaziš tu k meni u susjedstvo? 🤗🤗🤗
    Abies puse ozdravilice 😘😘😘


    Ooo crazy uskrsnila! 😂
    Da vrijeme vec leti, jos malo i svi hodaju 😬

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Vrijeme bas leti*
    Mi se bucnuli u more jutros, odmah dan laksi. Lovre je ponovo na dva spavanja.. eh 😬

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Marcel zdero😂😂😂😘
    Svi nakuhavaju,ja jos ne moram. Ajme kako je to lijepo. Bez brige i pameti. 
    Jos sat vremena i doma😂😂😂
    Sanjarka zeznuto da kad ti ide kasno spavat. Tenče zaspi izmedu 8,30/9. Jucer nesto cendrava aaaa pa kaj ti je,sita si cista,nije vruce…poglesam na sat 8,15😂😂😄😄😄🙈 pa spavala bi,brzo oprat noge,ruke,zube i zaspala. Al ja isto ko Ilani sam unala pustit do jutra da se hladi. Btw jesi ti vodila Petea na cijepljenje? Ja moram narucit krajem mj. I kod fizijatrice da je vidi kako hoda.
    Abies uf bas ti sad trebalo da te zakoci!!
    Vidi mi zeta i mjere njegove! Masala

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    TPol, tocno i moje guljenje krumpira tako izgleda. 😂😂
    Ili perem sude, a on se drzi za moju haljinu i cmizdri.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sanjarka, ni p od peglanja. 😥
    Ajme, kod svih se nesto dogada. Cure ubacile u 5.brzinu. Klinci vise manje svi isti. 
    Crazy se javila!!!!! 😀
    Zivnut ce i forum opet. Samo da prode ljeto. 
    Moj spava, s guzom u zraku. To mi je tako slatko. Poceo to raditi nedavno. Nije kao beba tako spavao.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Evo da ne ispadne da samo kukam 😁 lovre je danas dobar, cijeli dan se sam igra 😱 i ne cvili bezveze kao inace… Da mu izmjerim temperaturu? 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Cure,ako koja zna prije nego muza posaljem na hzzo!😆Porodiljna naknada za NEZAPOSLENE majke,za trece dijete-da li se dobiva isto do trece godine?Neki mi kazu ne,neki da…Razmisljam o statusu majke odgajateljice,zato pitam!A radim vec godinama tako da ne znam kak stvari stoje ako si nezaposlen!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.