Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    Bila sogorica sa necakom na kupanju…e i da je znala da ce je glava tolko bolit nebi dolazila. A trudna ono ‘dan i pol’!!! A reko odi doma pa cemo ga mi navecer dopeljat. Dosli mi navecer tam i kak su klali kokoske,posto je jedna danas krepala a najavljuju toplotni udar iduci tjedan treba rijesit zivotonje…dvoriste bilo puno svega pa sam s njom u kucu. 😫😫😫 ono u kuci bomba,osim kaj je razbacano sve je prljavo uzas uzas uzas. Jel moram napomenut da je na bolovanju otkad je pola dana trudna. Mali nis je jede,nis ga ne uci,samo mu tutne plejku i amen. Bas sam sokirana….po ne znam koji put


    Ajme princeze i patnice u pm 🔫🔫🔫🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    2410

    Sunshine1

    Bila sogorica sa necakom na kupanju…e i da je znala da ce je glava tolko bolit nebi dolazila. A trudna ono ‘dan i pol’!!! A reko odi doma pa cemo ga mi navecer dopeljat. Dosli mi navecer tam i kak su klali kokoske,posto je jedna danas krepala a najavljuju toplotni udar iduci tjedan treba rijesit zivotonje…dvoriste bilo puno svega pa sam s njom u kucu. 😫😫😫 ono u kuci bomba,osim kaj je razbacano sve je prljavo uzas uzas uzas. Jel moram napomenut da je na bolovanju otkad je pola dana trudna. Mali nis je jede,nis ga ne uci,samo mu tutne plejku i amen. Bas sam sokirana….po ne znam koji put

    Trudna dan i pol😂😂😂😂😂😂
    Kokoske😂😂🙈
    Al ovo ostalo katastrofa i uzas


    A da😂😂😂 za kokoske. Jadne se nemaju gdje osvjezit,mozda ne piju,vani 200 stuonjeva. Nejdu na kore ili rijeke….i ja bi na njihovom mjestu krepala😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Sunshine1

    Bila sogorica sa necakom na kupanju…e i da je znala da ce je glava tolko bolit nebi dolazila. A trudna ono ‘dan i pol’!!! A reko odi doma pa cemo ga mi navecer dopeljat. Dosli mi navecer tam i kak su klali kokoske,posto je jedna danas krepala a najavljuju toplotni udar iduci tjedan treba rijesit zivotonje…dvoriste bilo puno svega pa sam s njom u kucu. 😫😫😫 ono u kuci bomba,osim kaj je razbacano sve je prljavo uzas uzas uzas. Jel moram napomenut da je na bolovanju otkad je pola dana trudna. Mali nis je jede,nis ga ne uci,samo mu tutne plejku i amen. Bas sam sokirana….po ne znam koji put

    Ajme princeze i patnice u pm 🔫🔫🔫🔫

    Bas tako,mislim meni zao malog. Ima 5 godina i zeljan je svega a njihovo (od sogorice i brata) ponasanje ostavlja traga na njemu. Nije zainteresiran za nista i nikoga,totalno neozbiljan…za svoju dob. A nije mu bas niti motorika kad ga usporedim sa vrsnjacima. I nekulturan je i tak. Onda kad se i druzimo me nazivcira😂😂😂🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Hvala cure. Do sad 1 budenje da pije vodu i nastavio. 👍

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    Ugolina

    Sunshine1

    Bila sogorica sa necakom na kupanju…e i da je znala da ce je glava tolko bolit nebi dolazila. A trudna ono ‘dan i pol’!!! A reko odi doma pa cemo ga mi navecer dopeljat. Dosli mi navecer tam i kak su klali kokoske,posto je jedna danas krepala a najavljuju toplotni udar iduci tjedan treba rijesit zivotonje…dvoriste bilo puno svega pa sam s njom u kucu. 😫😫😫 ono u kuci bomba,osim kaj je razbacano sve je prljavo uzas uzas uzas. Jel moram napomenut da je na bolovanju otkad je pola dana trudna. Mali nis je jede,nis ga ne uci,samo mu tutne plejku i amen. Bas sam sokirana….po ne znam koji put

    Ajme princeze i patnice u pm 🔫🔫🔫🔫
    Bas tako,mislim meni zao malog. Ima 5 godina i zeljan je svega a njihovo (od sogorice i brata) ponasanje ostavlja traga na njemu. Nije zainteresiran za nista i nikoga,totalno neozbiljan…za svoju dob. A nije mu bas niti motorika kad ga usporedim sa vrsnjacima. I nekulturan je i tak. Onda kad se i druzimo me nazivcira😂😂😂🔫


    Kod mog brata nesto slicno!On i zena,moja sogorica,u katastrofalnim odnosima!On nije bas razvio neko ocinsko ponasanje,a njoj to dijete ko da smeta!Ne radi,doma je,on radi i u fusu,a ona ne cisti apsolutno nista!Moja mama se odselila na kat,fala Bogu ima kupaonu pa malu saljem gore jer je dole sve zmazano!Ne pokupi govno kad se pas posere,non stop na mobitelu,mala prepustena sama sebi!Jedino se moja mama bavi s njom!Uskoro krece u skolu,brata su zvali da zasto nije dosla na sistematski!Sogorica ju nije uopce odvela!Napravili su od nje razmazeno deriste,svaki vodi svoju politiku!Moja mama ju tetosi i previse,moj tata sve dopusta,moja sogorica stalno vice na nju,kad nema buraza onda ju i mlatne ili makar pocupa!A buraz se isto ruzno razg s njom!Rekla sam da se malo primiri,da makar on nekakav odnos uspoatavi s njom!Mala ga nece poslusat,inatljiva je,a on na nju saspe takav rjecnik da mene jeza hvata!“kaj sam ja tebi reko,bus pobrala samarcinu,zlemat cu te ,pizda ti materina….”Nije to cesto,ali i jednom dnevno je previse!Jos i vice,ima dubok glas i dva metra pa fakat to ruzno izgleda!Na kraju ce mala ispastat,ko zna kaj ce bit od nje!Dijete raste u disfunkcionalnoj obitelji!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ajmeee koje familije divne imate 😲

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    lan@luk@rit@  U prosjeku odspavam do 7 sati,nekad i manje!Imam caffetin i Nescaffe!😀Danas sam samo 3 jer nije bilo muza ,a trebalo bit s velikim!Na kraju smo kod mojih zavrsili!!Preko dana ne spavam,ako sam bas koma onda moram leci!Kad se probudim j ako tesko dodjem k sebi,a najgori mi je period od cca 4 ujutro pa dok ona ne zaspi!Sad vise ni neznam kad ce zaspat!Nocu odspavam kad i ona,ali kad je meni to premalo!!Inace ona i vecer prespava!Drzala sam ju budnom koliko sam mogla!Od nekih 9.15!Kupala sam ju jadnu u suzama i deranju!Zaspala na par min,probudila se!Sad cemo vidjet kak ce biti dalje!🔫🔫🔫🔫-ovako vjerojatno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Ajmeee koje familije divne imate 😲


    Ugolina

    Ajmeee koje familije divne imate 😲


    Cekaj,polako..Jos se nisam muzeve dotakla!😂😂Ali necu sad,preumorna sam pa cu jos nesto dobro o njima napisati!😆

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Hej, ženski klan moje obitelji stigao doma. 
    Fine familije se opisuju :( al ponekad i prepoznajem takav dan kod sebe. Priznajem
    Put super bio. P ga prespavala. Fali mi sin. Još me zub nešto boljucka. 
    Ponavljam gradivo sutra, zijev, ln

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    lan@luk@rit@

    Ejic super ti je Ugolina napisala,Marcelu po onome sto pises lijepo ide adaptacija.Teta cuvalica mora biti strpljiva,ocito joj fali iskustva ..nadam se da vas nece zeznuti…
    Mamika3 I Miki dobrodosle u kokosinjac
    Mamika3 kako ti izdrzis to nespavanje ,spavas li ti malo po danu?
    Ugolina moja nije umorna nego je neumorna
    Rita je skuzila da joj penjanje bas lezi,pa se finp penje di stigne ali doslovno.Izvodi prave egzibicije,zna da nesmi to radit savrseno je gospodica svjesna.Fino me zovne mamaaa da je pogledam sto radi ,ja je ozbiljno pogledam I kazem da se odmah side a ona me fino gleda u oci smije se I po svom.Kad je spustim plac!I tako pa bar 50 puta dnevno bez pretjerivanja
    Pocela je fino papati hoce sve sto I mi jedemo.Cica je i dalje aktualna,pocela je I vani traziti kokoska jedna.

    Ajme rita 😍😍😍😍😍 prava zenska..volim te male koji se ljute svadaju i bore za sebe 💕 imam i ja takvu hihi


    Dam ti ja onda svoju stariju kcer,ak volis takve!😀Ionak je izjavila da ce biti teta u vrticu!Ha ha…Vec ju vidim…Ta bi postrojila njih 20,a ipak bi ju voljeli!S jedne strane je i njezna i brizna i osjecajna i empaticna,a onda se jednostavno pretvori u ……moju svekrvu!😭😭To nikad necu prezalit!🔫

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.