Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mamika, guglat sto s budnom bebom!! 😂😂 
    Ma ok je mm i zna s njim, ali priprema jela mu je slabija strana. Mi imamo kucu i to je bas rupa bez dna, kako kazu. Ciscenje je najmanji problem. A tek vani posla oko nje…. 🤔 Sad smo u pripremi drva za zimu. 
    Mali zaspao i mm, a ja nikako. Meni ce se popodne spavati kad se mali probudi.😥
    Danas mali puza i vidim koljena mu zamazana, a cistila sam u cetvrtak!!!! 😞  A samo smo nas troje ovdje i bosi hodamo. Narucila sam si onaj mop sta samo spricas iz njega i brises pa cu vidjeti. Do sad, kad brisem iz kante, mali gura ruke u kantu dok ja brisem i ne mogu se maknut od kante onda. Brisanje traje vjecnost.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    I ja sam sad u kući, bila u stanu. A ima sve svoje pluseve i minuse. 
    Uopće se ne mogu koncentriratući na pročitano. 
    Mamika ček ti si negdje u nzg? 
    Mare joj poznat osjećaj. Hb našla si! 
    Kuća u neredu. Mm nije ništa u njoj radio. Ah. Sad s petrom spava, taticu doveo. Sad će me pitat za druženje. Je baš mi do toga nakon svega. I tak… 
    Zub me boli. Rekla bi mare rakija! E nemam je. Sutra ću se zaletiti do zubarice. Ako je na go, susjedni kvart je zamjena. Baš su glupo to uredili. Prije je susjedni dr bio zamjena 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Mamika, guglat sto s budnom bebom!! 😂😂
    Ma ok je mm i zna s njim, ali priprema jela mu je slabija strana. Mi imamo kucu i to je bas rupa bez dna, kako kazu. Ciscenje je najmanji problem. A tek vani posla oko nje…. 🤔 Sad smo u pripremi drva za zimu.
    Mali zaspao i mm, a ja nikako. Meni ce se popodne spavati kad se mali probudi.😥
    Danas mali puza i vidim koljena mu zamazana, a cistila sam u cetvrtak!!!! 😞 A samo smo nas troje ovdje i bosi hodamo. Narucila sam si onaj mop sta samo spricas iz njega i brises pa cu vidjeti. Do sad, kad brisem iz kante, mali gura ruke u kantu dok ja brisem i ne mogu se maknut od kante onda. Brisanje traje vjecnost.


    Podove brisem svakodnevno ,ili ujutro ili navecer!Cipele ostavljamo u hodniku,ali ipak su klincima stopala uvijek malo zmazana-ko da su pokupili prasinu!Ni meni nije jasno otkud to!Imam onaj mop sto se ocijedi u kanti,al kad vidim da tvoj gura ruke unutra za neko vrijeme morat cu trazit nekaj drugo!ha ha….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Moram spomenuti da se kod nas nesto opako pocelo mjenjati!Mala je danas jako puno budna!I Odspava svakih sat i pol po pola sata!Tako je bilo i po noci!I kad je budna uopce vise nema perioda drijemanja nego lijepo gleda,smije se,malo prica pa ju nosam ako treba…..Sad smo isle prosetat peseka,inace zaspi odmah u kolicima,ali bila je budna!Ne mogu vjerovat!!!!Nije nikad tako bila budna!U soku sam i nevjerici😀

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Abies

    I ja sam sad u kući, bila u stanu. A ima sve svoje pluseve i minuse.
    Uopće se ne mogu koncentriratući na pročitano.
    Mamika ček ti si negdje u nzg?
    Mare joj poznat osjećaj. Hb našla si!
    Kuća u neredu. Mm nije ništa u njoj radio. Ah. Sad s petrom spava, taticu doveo. Sad će me pitat za druženje. Je baš mi do toga nakon svega. I tak…
    Zub me boli. Rekla bi mare rakija! E nemam je. Sutra ću se zaletiti do zubarice. Ako je na go, susjedni kvart je zamjena. Baš su glupo to uredili. Prije je susjedni dr bio zamjena


    Yes,yes….A recimo da je Slobostina!Zgrada nam je tak smjestena da jedni kazu da je to jedan kvart,a postanski br je iz Slobostine!Tak da ti ja velim Slobostina

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    mamika3

    lan@luk@rit@ U prosjeku odspavam do 7 sati,nekad i manje!Imam caffetin i Nescaffe!😀Danas sam samo 3 jer nije bilo muza ,a trebalo bit s velikim!Na kraju smo kod mojih zavrsili!!Preko dana ne spavam,ako sam bas koma onda moram leci!Kad se probudim j ako tesko dodjem k sebi,a najgori mi je period od cca 4 ujutro pa dok ona ne zaspi!Sad vise ni neznam kad ce zaspat!Nocu odspavam kad i ona,ali kad je meni to premalo!!Inace ona i vecer prespava!Drzala sam ju budnom koliko sam mogla!Od nekih 9.15!Kupala sam ju jadnu u suzama i deranju!Zaspala na par min,probudila se!Sad cemo vidjet kak ce biti dalje!🔫🔫🔫🔫-ovako vjerojatno!


    Jeste probali s nekim slingom, nekom nosiljkom, maramom za nosenje?

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    -Miki-

    Upadan ko izbjeglica al nema veze stalno vas citan. Neman puno za oduzet i dodat jedino sta pocinjem radit u pon pa je malo frka inace sve ok.
    I vjerovatno se ne bi javila da nisan vidila sliku od sandrich koja me neodoljivo podsjeca na dragu curicu sa st-3,igrom slucaja se zove sandra. Davno san ja otisla iz kvarta al mi se uvik radovala ta curica kad bi me vidila i sad me neka milina uvatila.
    Eto ako to je moja sandra drago mi je vidit ovako sretnu sa malin zlatom u rukama. Pozz svim ostalim mamama. Necu pisat al cu redovito citat.


    😱 Jesam sa splita 3 sam… Sad me jako zanima tko si!

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Abies

    Sanjarka za apetit ima lincura. Al koliko pamtim jedeš normalno?
    Tek da se zna, bili na kupanju kod Crazy i Miška nas pričekala 💞
    Puse


    Imate li stagod slika? 😍

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Mamika ima nas sopot zapruđe botinec… 
    Sandrich miška slikala stavila na viber a to mi na drugom mobitelu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarko,i dalje smo na sest zubica, gornji jedinice i dvojke,dolje jedinice..ali idu joj gore ocnjaci..bas ju pate

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.