Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Ugolina

    Sto se tice uzv, sve ok, hvala bogu nemam zucne kamence 🎉 sto znaci da su ove moje boljke ipovezane s ovom gastro stranom 🔫
    Eh,koja sreca…
    Inace sam ok, na poslu mi je fkt super..sad sam malo bolje upoznala i kolegicu i stvarno smo super tim!!! Prezadovoljna sam!! A super mi je i sto je iskusnija od mene dosta,mislim da ima tak oko 25 godina staza,pa svasta jos i naucim uz nju sto mozes nauciti samo stazem,kak da velim..neke sitne fore koje te knjige ne nauce..
    Danas smo bile iznenadene obje..znaci sredina je drugog tjedna adaptacije na jaslice,a nama djecica u jednom trenu i to dosta dugo,oko sat i nes,nitko nije zaplakao,na niti kme..igrali su se..plesali smo..ono wow 💪💪💪💪 ude spremacica i kaze- cure, pa oni ne placu 😂😂😂😂 mi u smijeh..dode kolegica iz susjedne grupe i kaze- ajme kak su dobri, svaka cast cure hahaha…a eto sto je dobra suradnja i povjerenje roditelja u nas,odma su i djeca drugacija..

    Bas je lipo vidit da si zadovoljna na poslu, nek tako i ostane 😘
    Zlici prosao nosic? 🤗


    Sanjarkoooo 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😄😄😄😄😄😄 petar 💕 falite!!!
    Nosic puno bolje,jos treba dva tri put usisat al ok,ne curi,vise gusto izleti kad kihne 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sanjarka, i vi bolesni. 😥😘😘
    Ugolina, mamika, a malo vremena sami, setnja, zivotinje, rucak, kisa, al dobro….. 
    M je skuzio da smo ga ostavili, kad sam dosla doma nije me ispustao iz vida. Svuda za mnom i ruke k meni. 
    Sveki ga stavila spavati tek u 15h 🙄😫😴 jer kao prije nije htio. Pa spavao do 18. 
    Nocas, hB isto dobro, 2 budenja, ali od prvog budenja je bio s nama u krevetu.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Sanjarka88

    Ugolina

    Sto se tice uzv, sve ok, hvala bogu nemam zucne kamence 🎉 sto znaci da su ove moje boljke ipovezane s ovom gastro stranom 🔫
    Eh,koja sreca…
    Inace sam ok, na poslu mi je fkt super..sad sam malo bolje upoznala i kolegicu i stvarno smo super tim!!! Prezadovoljna sam!! A super mi je i sto je iskusnija od mene dosta,mislim da ima tak oko 25 godina staza,pa svasta jos i naucim uz nju sto mozes nauciti samo stazem,kak da velim..neke sitne fore koje te knjige ne nauce..
    Danas smo bile iznenadene obje..znaci sredina je drugog tjedna adaptacije na jaslice,a nama djecica u jednom trenu i to dosta dugo,oko sat i nes,nitko nije zaplakao,na niti kme..igrali su se..plesali smo..ono wow 💪💪💪💪 ude spremacica i kaze- cure, pa oni ne placu 😂😂😂😂 mi u smijeh..dode kolegica iz susjedne grupe i kaze- ajme kak su dobri, svaka cast cure hahaha…a eto sto je dobra suradnja i povjerenje roditelja u nas,odma su i djeca drugacija..

    Bas je lipo vidit da si zadovoljna na poslu, nek tako i ostane 😘
    Zlici prosao nosic? 🤗

    Sanjarkoooo 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😄😄😄😄😄😄 petar 💕 falite!!!
    Nosic puno bolje,jos treba dva tri put usisat al ok,ne curi,vise gusto izleti kad kihne 😂


    I vi meni 😍😍🤗🤗🤗🤗🤗
    Ide zlica natrag u jaslice sutra? 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hej cure,mi smo same,ostatak familije otisao kod svekica!Buhtlica upravo zaspala!Kasnije planiram u nabavku,ako me kisa ne zezne!Imam i peglanja naravno!Ha ha….Od sutra sam na promjeni prehrane,Boze pomozi!Moram skombinirat tjedni jelovnik da mi bude lakse,al samo za rucak!Nisam to nikad radila,bojim se da cu postat organizirana osoba!Ha ha…Jucer sam si gledala koliki mi je trbuh!Nesto PRESTRASNO!Imam jos par dana pms-a pa cu onda bit normalna opet!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sanjarka. Je ,muz je jos uvijek normalan!Bilo je par otrovnih komentara,nisu bili upuceni meni,pa sam sr prisjetila njegove nenormalne strane!Ovak mi je drazi!Super sto malicki hoce ostati u vrticu bez plakanja
    Lucy Lijepo da ste bili na izletu!M priljepak?Pa kad si mu falila!Amislim da si neki dan rekla da ponekad mislis da mu nisi vazna!Eto dokaza da nisi u pravu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Ugolina

    Sanjarka88

    Ugolina

    Sto se tice uzv, sve ok, hvala bogu nemam zucne kamence 🎉 sto znaci da su ove moje boljke ipovezane s ovom gastro stranom 🔫
    Eh,koja sreca…
    Inace sam ok, na poslu mi je fkt super..sad sam malo bolje upoznala i kolegicu i stvarno smo super tim!!! Prezadovoljna sam!! A super mi je i sto je iskusnija od mene dosta,mislim da ima tak oko 25 godina staza,pa svasta jos i naucim uz nju sto mozes nauciti samo stazem,kak da velim..neke sitne fore koje te knjige ne nauce..
    Danas smo bile iznenadene obje..znaci sredina je drugog tjedna adaptacije na jaslice,a nama djecica u jednom trenu i to dosta dugo,oko sat i nes,nitko nije zaplakao,na niti kme..igrali su se..plesali smo..ono wow 💪💪💪💪 ude spremacica i kaze- cure, pa oni ne placu 😂😂😂😂 mi u smijeh..dode kolegica iz susjedne grupe i kaze- ajme kak su dobri, svaka cast cure hahaha…a eto sto je dobra suradnja i povjerenje roditelja u nas,odma su i djeca drugacija..

    Bas je lipo vidit da si zadovoljna na poslu, nek tako i ostane 😘
    Zlici prosao nosic? 🤗

    Sanjarkoooo 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😄😄😄😄😄😄 petar 💕 falite!!!
    Nosic puno bolje,jos treba dva tri put usisat al ok,ne curi,vise gusto izleti kad kihne 😂

    I vi meni 😍😍🤗🤗🤗🤗🤗
    Ide zlica natrag u jaslice sutra? 😊


    Ide..ostat ce na rucku a od preksutra planiram da spava tamo..vidjet cemo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Hej cure,mi smo same,ostatak familije otisao kod svekica!Buhtlica upravo zaspala!Kasnije planiram u nabavku,ako me kisa ne zezne!Imam i peglanja naravno!Ha ha….Od sutra sam na promjeni prehrane,Boze pomozi!Moram skombinirat tjedni jelovnik da mi bude lakse,al samo za rucak!Nisam to nikad radila,bojim se da cu postat organizirana osoba!Ha ha…Jucer sam si gledala koliki mi je trbuh!Nesto PRESTRASNO!Imam jos par dana pms-a pa cu onda bit normalna opet!


    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 tvoj prestrasan? Alo! Ja sam ta koja ima 95 kg aahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Hej cure,mi smo same,ostatak familije otisao kod svekica!Buhtlica upravo zaspala!Kasnije planiram u nabavku,ako me kisa ne zezne!Imam i peglanja naravno!Ha ha….Od sutra sam na promjeni prehrane,Boze pomozi!Moram skombinirat tjedni jelovnik da mi bude lakse,al samo za rucak!Nisam to nikad radila,bojim se da cu postat organizirana osoba!Ha ha…Jucer sam si gledala koliki mi je trbuh!Nesto PRESTRASNO!Imam jos par dana pms-a pa cu onda bit normalna opet!

    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 tvoj prestrasan? Alo! Ja sam ta koja ima 95 kg aahaha


    Ma ozbiljni,odvratan je!Stavila bih sliku,al cijeli forum ce razbjezat!Abies mrsavi,Mare…Pa rekoh idem i ja!Hahahahaha

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mamika, ma rekla sam da imam feeling da mu nisam vazna i danas opet kod sveki samo k njoj. 😤 Ni ne pokusavam ga uzeti od nje jer se ne da i onda ostanem pred ljudima posrana kako moje dijete ne zeli k meni. Danas sam to prokomentirala kako zna da se mama nece glupirati s njim. Jer opet je samo k njoj htio i nikom drugom. Najradije bi da ju ni ne vida.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    A vec u utorak cu ga izgleda opet morati njoj ( sveki) ostaviti jer vozim mamu u bolnicu na kontrolu, a nema ga tko paziti. Moram ici s mamom do dr.jer ona je onaj tip “ sve je dobro, nista nije rekao” mada nije dobro i dr.svasta kaze. A ne zelim ga nositi tamo. I eto, moram izabrati manje zlo. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.