Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Jutro ☕☕☕☕☕
    A nis,lucy,nemoj bit u istoj prostoriji kad je njoj u rukama pa ono sto ne vidis ne boli..  Al kuzim osjecaj..
    Mi jucer isli muzevoj babi cestitat rockas koji joj je nio prije par dana i pozvonimo i otvori sveki..ono da nebi slucajno nas odlazak tamo prosao bez nje… A da ne pricam,kako mala nije isla cijeli tjedan u vrtic i bila s muzem doma,svaki dan je visila kod nas, svaki dan…a mjesecima nije dolazila… I cim sam.vidjela slape kao u hodniku,digla mi se kosa na glavi..ali sam si slozila-bar nije meni dolazila i nisam ju gledala..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Al svida mi se sto me se boji ko vrag tamjana..tj mojih reakcija… Dala maloj cucka dragat,sto ja ne volim, al ipak dam joj da podraga pesa naravno,ali pod nadzorom strogim… I ova odma skace,ajde, idemo rukice prat 😂😂😂😂 neka neka

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Al svida mi se sto me se boji ko vrag tamjana..tj mojih reakcija… Dala maloj cucka dragat,sto ja ne volim, al ipak dam joj da podraga pesa naravno,ali pod nadzorom strogim… I ova odma skace,ajde, idemo rukice prat 😂😂😂😂 neka neka


    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jutreko,cure!Slavim,nema kise zasad!Jucer moja mama dosla s necakinjom,ful nenajavljeno,njima bilo dosadno!Pa sam ju lijepo iskoristila!Nosala je malu dok sam peglala i kukala kak je teska,a onda sam ja preuzela malu ,a ona peglu!U nekuh 5-6 navrata je bilo-daj jos ovo,gle ima tu jos majcica jedna…..Ha ha…A ona se smije i veli-tak mi i treba kad se ponudim!Otapam skrinju!Ne znam kak ta vasa ledenica,ali ovo se jako brzo nakupi leda!Kasnije idem po sineka i u Kaufland!Pa rucak….Evo nabrajam da izgleda ko da imam ispunjen dan!Ha ha….Ejic se nije dugi javila…..Smrc….Jel ona medju viberusama?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Jutro ☕☕☕☕☕
    A nis,lucy,nemoj bit u istoj prostoriji kad je njoj u rukama pa ono sto ne vidis ne boli.. Al kuzim osjecaj..
    Mi jucer isli muzevoj babi cestitat rockas koji joj je nio prije par dana i pozvonimo i otvori sveki..ono da nebi slucajno nas odlazak tamo prosao bez nje… A da ne pricam,kako mala nije isla cijeli tjedan u vrtic i bila s muzem doma,svaki dan je visila kod nas, svaki dan…a mjesecima nije dolazila… I cim sam.vidjela slape kao u hodniku,digla mi se kosa na glavi..ali sam si slozila-bar nije meni dolazila i nisam ju gledala..


    Aha….Nije dolazila mjesecima nego bas onda kad tebe nije bilo!Zbilja si joj utjerala strah u kosti!!Ja ovoj svojoj nisam uspjela pa smo se odselili!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Mamika, ma rekla sam da imam feeling da mu nisam vazna i danas opet kod sveki samo k njoj. 😤 Ni ne pokusavam ga uzeti od nje jer se ne da i onda ostanem pred ljudima posrana kako moje dijete ne zeli k meni. Danas sam to prokomentirala kako zna da se mama nece glupirati s njim. Jer opet je samo k njoj htio i nikom drugom. Najradije bi da ju ni ne vida.


    Ha ha….Mama se ne glupira s njim….Nasmijala sam se na ovo!A bas mi zao sto se toliko zivciras oko toga!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Hej!!!
    Sanjarka nova profilna 😍
    Bubani?! Nek čim prije svim bubancima prođe. 
    Mamika iznendna pomoć. Neka! Ledenica, skužila kod mojih dok nema prostora (elementi kuhinje) ledilo se non stop. probili rupu u zidu za ventilaciju (kuhinja hodnik razdvaja zid) i super im sad. 
    Lucy to što ti ugolina kaže, a ja sam njoj, daj sveki malog i s mužem ili sama bježi. Nećeš vidjet. Tako sam ja sa svojom sveki. Dala malca i u superkonzum. Ona sretna ja sretna. 
    Ejic je na viberu. Ma svi smo tamo. 
    Mm opet ide prema grrr. Subota došli moji, suprise 🙂 sin bi s njima, ajde. Mm pozove u 22h tipa. Kao da vrata napravi. Jb te vrata kad nemam ormare ni police. Huh. A baš sam bila raspolložena za zaljubljivanje. Odljubih se brzo. Nedjelja po klinca, pa rođendan kod susjeda. Jedem, petra vani, ekipa pazi. Plač skačem. Mm se zavukao u kuću i uživa. Pa sin plače. Uglavnom 5 puta sam valjda u tih par zalogaja skočila. Ja s njima vani. Bračni par sa sinom par dana mlađim od petre, skladno uskaču oko tog djeteta. Na kraju petra otrči liku u zagrljaj. Mm sjedi u kući. Briga ga za nas. Odemo kući. Kupanje jedno drugo. Nju na cicu. E sad bi mali nešto tipa son makaron. Tjeram ga da se s tatom igra dok mala ne zaspi. Napola se igra. Sin opet, s tatom se igraj. “Pa jesam već”. Za minutu je tata hrkao. Zaspala ona, ja i klinci u krevet. Ne znam kako odvojiti vrijeme za sina. Vidim da vapi zamnom.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, boji te se ko vrag tamjana. 😂😂😂😂
    Abies, ah muski…. 
    A znam da bi joj ga trebala uvalit ali onda ona o tome prica cijelom selu danima kako ga je cuvala, sto je radila s njim, kako je on bio sretan s njom….. A meni se povraca. 😡 Nije mi ga problem voditi sa sobom, uvijek ide, ali bas u bolnicu, medu one starce mi ga se ne vodi. A vjerojatno cu ga ostavit sveki jer nema kome. 
    Ja sinoc nisam mogla zaspati!!! Ne znam jesam spavala par sati. A M bio dobar, hB, po 2 puta se sada budi. Ne znam koji mi je. A podocnjaci do poda.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina

    Jutro ☕☕☕☕☕
    A nis,lucy,nemoj bit u istoj prostoriji kad je njoj u rukama pa ono sto ne vidis ne boli.. Al kuzim osjecaj..
    Mi jucer isli muzevoj babi cestitat rockas koji joj je nio prije par dana i pozvonimo i otvori sveki..ono da nebi slucajno nas odlazak tamo prosao bez nje… A da ne pricam,kako mala nije isla cijeli tjedan u vrtic i bila s muzem doma,svaki dan je visila kod nas, svaki dan…a mjesecima nije dolazila… I cim sam.vidjela slape kao u hodniku,digla mi se kosa na glavi..ali sam si slozila-bar nije meni dolazila i nisam ju gledala..

    Aha….Nije dolazila mjesecima nego bas onda kad tebe nije bilo!Zbilja si joj utjerala strah u kosti!!Ja ovoj svojoj nisam uspjela pa smo se odselili!


    AaaahahHaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy,budis se zato kaj te m naviknuo na ta budenja 😂 i onda te zeznuo i spava…
    Ljudi moji,moji strahovi su se ostvarili, pocela adaptacija kod moje zlice…ajme nikad nije plakala kao danas 😭😭😭😭 a ja skup s njom.. Al bitno da drugim roditeljima serem da moraju bit cvrsti i sretni 🔫🔫🔫🔫🔫🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.