Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, drzite se!! Obje. Proci ce. Najgore je kad ono sto tupis drugima treba primijeniti na sebi. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Lucy,budis se zato kaj te m naviknuo na ta budenja 😂 i onda te zeznuo i spava…
    Ljudi moji,moji strahovi su se ostvarili, pocela adaptacija kod moje zlice…ajme nikad nije plakala kao danas 😭😭😭😭 a ja skup s njom.. Al bitno da drugim roditeljima serem da moraju bit cvrsti i sretni 🔫🔫🔫🔫🔫🔫


    Zar je bilo tako grozno?Bas mi je zao!A jel danas trebala spavati ili ostati sama cijeli vrijeme?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Ugolina, drzite se!! Obje. Proci ce. Najgore je kad ono sto tupis drugima treba primijeniti na sebi.


    Ovo si tak dobro rekla da odmah potpisujem!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Evo o mene da se javim i ja sam
    Vise viber gave al ne tolko nista jer nemogu doc do
    Mobitela … kad je budna moram oko nje inače skače po meni … kad vozim u kolicima s jednom rukom tipkam Haha … sjećam se kad se nacicavala onih prvih 3mj bas sam visila
    Na netu 
    Sanjarka šaljemo pusu vama je tempo bas od jutra do mraka 😘😘
    Lucy da nemoj gledat najbolje ostavit pa NEK se zabavljaju ja tako isto prakticiram ili ode moj muž s malom sam do njih a ja kao imam posla 😁. I bome im ne falim Haha … i svi sretni i zadovoljni .moja sveki komentirala
    Kao ona ju ke naučila da kaže cvijeće … a kod
    Mene u stanu sve u cvjetnom dezenu i na balkonu …. tako da ima komentara …. 
    Ugolina drži se ❤️❤️❤️❤️

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    I da bas mi je divna faza grljenja , već jedno mjesec dana grli mene i muza heheh 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    TPol, moj jos ne grli. 😔 Grebe, stipa, grize…..
    Dovezem sveki jutros k sebi da je mali doma i ona njemu “ ode mama, masi mami papa”, stavi ga na prozor da me gleda kako idem. 😣😒😫 Poslije zove kako nece jesti, ni nista, trga joj tel., Mene slusa u slusalicu i smije se. Sad kad dodem doma opet ce se hvatati samo mene. 
    Kod dr.guzva za popi….. Bit cemo do 14 ovdje izgleda.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Sretno lucy mami (i tebi)!
    Sveki ti blesava. Umjesto da mu odvuče pažnju ona ga još bolje raztuži. 
    Ilani kako nikolina? 
    Idem šljakat dalje. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Dan tete…moja i danas place..mislim na momente im se smiri pa onda opet i tako, nit je htjela jesti niti piti, pokupio ju moj tata nakon rucka..u komi je..al opet,nije niti tak strasno, dobro osim tog jela  al bit ce ona ok..mora svoje otplakati ko i svi drugi..ja sam zasamarala samu sebe i rekla mora tak i bok…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, samo jako. Mozete vi to. 💪💪💪 Ti bar znas kakva su ta privikavanja.
    Dosla doma u 14. Mali nije spavao od 7-14!!!!!! Kaze da je bio uzasan.  Mislim si, pa vidi ti kako je to. Mislis da je onih pola sata sto se igras s njim isto kao 24 sata s njim. Idem i ja odmorit s njim. Glava me rastura. 
    Kod dr.nista posebno. Nema mojoj mami puno pomoci, samo da se ne pogorsava. Rekao joj da ne smije hodati a ona hoda. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Lucy a da odeš po drugo mišljenje. U zg ili pakrac? upala potkožnog tkiva jel?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.