Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina

    mamika3

    Jutreko…..
    Ilani I moj ves pokisao…Sad ce se susit sljedeca tri dana!Ja imam grah od jucer,i ostalo nesto kolaca!Kuham sutra!Napravi carbonaru,brzo i jednostavno!A najedes se!
    Abies Super za druzenje!!!!!Kaako su ti klinci?
    Mare Kako ste vi?
    Brojcana gdje si?Ne valjda u radjaoni!?
    Ugolina E,a zakaj danas rano kuhas ak si do pol 13?Moram pitat jednostavno,nemoj zamjerit!

    😂😂😂😂😂 a kaj bi zamjerila..zato da mi dijete za rucak u 11 h (moja ti je nariktana po vrticki) pojede nes normalno jer bi ju tata hranio glupostima..

    Kad se budi preko vikenda?Kad su se moji rano budili,brzo su pokupili taj vrticki ritam!Sin pogotovo!


    Pa kao budim ju vikendom u 7,bas da nije sest ko kad sam jutarnja smjena,al zadnji vikend je pocela sama od sebe u pol sedam i tak mi se budi kad sam druga smjena..valjda joj se unutarnji satic tak nariktal 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Uh sutra vikend definitivno mi to vise nema nikakvo značenje jer uvijek neke obaveze …. bas neznamo Isplanirat život 
    Cupavica jedva zaspala pred 15 min jako zafrkava sa spavanjem nikako ju uspavat 
    Ne hoda jos Haha
    Mimika super za pregled pa isto bome neću skoro na pregled Haha 
    Lucy Mateo hoda ? Moja da kad ju držim za ruke a to nahodavanje nije dobro 
    Ilani da li ti jos moraš na vježbe s Nikolinom ? 
    Ja sređujem onu sobu mozda sta bude haha

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Dobro jutro
    ☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍰🍰🍰🍰🍰🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍩🍩🍩🍩🍩🍮🍮🍮🍮🍮🍺🍹🍸🍼🍼🍼🍼🍷
    Posluzite se pa vidite sta vam pade,😘😘
    Ja sam malo u frci jer mi puna kuca gostiju i ludilo pa se ne stignem javiti.
    Veliki su jos prehladeni i kaslju,i ja sam pocela,samo mi jos to treba jer od kad znam za sebe imam tako lud kasalj da se budim od muke

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mare, ozdravi brzo !!!!! 😘😘😘
    TPol, hoda, napokon. I on voli ruku, sigurniji je ali hoda i sam. Ni meni vikend ne znaci nista. Svi dani isti. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Daaan!
    Mare,hvala na kavici! I ozdravite svi brzo 😘
    Lucy,jos koji dan i nece trebat ruku da bi bio sigurniji,a onda ces ga lovit 😂😂😂
    Tpol,krenula cistit sobu 😂😂😂😂😂💪🎉
    Mamika i kile😂😂 loom, evo ti jos 🍫🍫🍫🍫😂😂
    Kaj delate? 
    Bas ko sto kaze tpol, vikendom jos vise obaveza nego inace.. E mi danas svi spavali skoro do 8 😲😂 ajme divote,to se nije dugo dogodilo hehe… Al cmrljimo doma po kaucu i tak..mislila van s malom izac ali vidim da puse vjetar,a opet jace zasmrkavila pa necu ju po vjetru vodit van.. Popodne kod muzevih staraca na rucak kad se mala probudi, a kao sutra cemo bit doma-drek, dogovorila se s kumom da cemo se nac kod mojih da nas sve skupa vidi jer ni ona nis ne stize, tak da sutra cmrljimo kod mojih 😂 
    Vesele me ti ruckovi koje ne kuham ja 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    😁
    Sjeca me se tko?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sanjarka, pa gdje si???? 😍😘

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    😁
    Sjeca me se tko?


    Sanjarkooooo 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😘😘😘😘😘😘😘😘🎉🎉🎉🎉🎉🎉

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Kako ste mi??? Zlica mi danas odspavala samo sat vremena,probudila sam ju inhalatorom jer sam mislila ju lijepo inh.dok spava,kao nekada,jel…a ono drek, url url  😵😱😵😱😵😵😵  i nebi vise zaspala…a sada je preuzbudena jer kupili smo joj mali plast.stolic i dve stolice, ajme covjece…i malo promijenili puzaliste, maknuli sator,malo prebacili stvari da stane taj stolic…boze uzbudenja, ne zna jel bi crtala,hranila plisance, sjela je na stolcic vec sto puta 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Vecer,curke!Mi bili u podne na Bundeku,pa jeli doma pa isli kod mojih i do maloprije vani!Muz otisao vozit!Ja volim vikende zato kaj sam zadnjih dedrtak godina u trgovini,a tamo ni petka ni svetka!Dok sam nedjeljom popodne isls raditi u pozadini je odzvanjao zvuk zlica i vilica !Muka mi je kad se sjetim!
    Ugolina Hvala na cokoladi!Super za Zlicinu igraonu!Dijete odusevljeno!Ja ne znam di da ja svojoj to priredim!Zasad je u planu onaj kavez
    Lucy Kazes napokon hoda!Zamisljam te kako trcic ubuduce za njim!ha ha
    Sanjarka Napokon!!!!!!
    Tpol Zaboravih kaj si pisala!Osim vikend obaveza!
    Abies,Brojcana……??????

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.