Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Evo da i ja tipnem 
    Bis ne stižem cupavica me dresira dobro spava sat sat i polu tu skuham ručak malo pocistim posle kad hoću na mobitel oce i ona , dam joj malo iPad al nemoze cijeli dan po tom mrcit … ccc
    Ugolina sta se trodnevna moze ponavljat ? Ma dobro da je dao otkaz TM bitnija je obitelj uvijek … 
    Mare ozdravite brzo 
    Lucy Uh ma znam kako ti je današnja djeca imaju previše energije
    Mimika kažeš tvoja spava 4h? Drago mi je za proslavu da je dobro prošla a da bas radno vrijeme si imala užas … 
    ovdje je zahladilo izgleda da će i snijeg 

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Ugolina to mi je grozno kad se obitelj jedva stigne vidit,.al stas, nema se izbora.. ja kad krenem radit gladovat cu dok ne nadjem nesto u jutarnjoj smjeni samo da smo popodne svi skupa 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Jutro mame! ☕☕☕☕☕☕🍫🍫🍫🍩🍩🍩🍵🍵🍵

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mi smo dobro spavali ako zanemarimo suhi nadrazeni kasalj u 3 ujutro. Vjerojatno od grijanja i suhog zraka. A ne mogu smanit grijanje po noci jer se otkriva pa se bojim da ce se prehladiti. Danas nemamo nista posebno u planu. Idemo malo do Arene. Moramo se dobro zabundati jer jako puse vani. Sta cete vi raditi?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ic na posao 🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Ic na posao 🔫


    😂😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dobro jutro,mame i bebe!Meni bilo uzbudljivo od jutra!Zaspala sam u skolu,nisam vec bome godinama!Hahaa…Muz je otisao u nocni fus,dosao u pol 7 doma!Buhtlici se skroz zmrdalo njeno spavanje!Spavala jucer od 21.30 do 23.30!I bila budna do 1ujutro!U 6 je jela,pa muz doso u pol 7,alarm u 7 ugasila i glupaca legla,u boravak na 5min!Otvorim oci ,kad ono 7.40!Budi jadno dijete,spremili se u roku 5 min!Bilo mi ga zao!I kazem mu da se isprica i da kaze da je mama zaspala!A veli on-sta je tebi ja cu to zaboravit!😂😂😂😂A bili  minutu od ulaza u skolu!A nije puno kasnio!Ni deset minuta!Al ja mrzim kasnit pa sam imala griznju savjesti!😂Rucak imam od jucer danas cu samo juhu!Hvala Bogu,danas nemaju nikakvih aktivnosti!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Tpol Spava moja 4 sata,ali ne odjedamput!Da ne pomoslis da je super beba!Hahahah…Na rate!Svakih ,a kako kad,nekad dva sata,nekad sat i pol….Taj ritam ima od kad je navrsila dva mjeseca!
    Ugolina Kazes da si isla sama na sve prigode…Ja sam bila na pricesti od necakinje,rucak u restoranu!Lijepo se najeli ,popili kavu i taman da narucis jos jednu ja morala ici radit,u popodnevnu!A dvije subote prije sam bila slobodna zbog pricesti od kume,a ne mozes dobit dvaput vikend fraj!Ne vikend,nego dan od vikenda!
    Ilani Bravo za puzanje!!!!!!I Super!!!!!Vidis da polako to dolazi na svoje!💪💪💪💪💪💪

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Ilani kad ćeš u arenu? Ja si mislim uskoro po gablec tamo. 
    Super za puzanje! Nek je shvatila. Još na noge. I da vas stjeraju doma s vježbi. 
    Sinoć grrr na mm. Jutros loži peć, stavio vodu za kavu. A gdje si sinoć bio, sad mi umiljavanje i nije milo.
    Mamika joj za kašnjenje. A dogodi se. 
    Sutra i do kraja godine samo teren plus subote radne. A kud ću s djecom? Fuuuuuj mozgovi na vlasti 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Abies a jbg sad citam post ,dosla malo prije otamo.Steta! E i wapp mi ne radi. Ostaje viber,sms i tako.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.