Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Abies dodi sutra na gablec kod mene😁 isto ti je ko i do Arene. Ozbiljno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Noc ajd ok, al je zaspao u 22.30. 
    Sad zvala mirovinsko da pitam sta s djecjim na koji kap imam pravo za veijeme produzetka, zena kaze 20.istjece 60 dana od zahtjeva nazovite onda ako nista ne dobijete do tad. 20. Je za 6 dana, ono????

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Oni u 2 mj ne mogu obraditi zahtjev!??? Pa nemaju ih milijun. Uzas. A zvala sam 3 dana na 3 broja dok se netko nije udostojio javiti.
    M jos nece spavati. Rucak od jucer. Najgore je sto smo zatvoreni u kuci. Vani je hladno i puse kao na Sibiru.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Na kraju sam u kauflan otišla. Sutra pak moram se smrzavati na terenu. 
    Sin hoće onaj mamikin nado zvrk…pm i crtić debilni i još debilniji zvrk… 100kn to sranje. U čem je tako poseban zvrk. Prosvijetlite me 😤

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Moja ima manevre sa spavanjem opet. Zaspala u 13,stavila je u kinderbet, otvorila oci. Sad ne znam kako ce bit do kraja dana.
    Nado zvrk.Nemam pojima..Kad su moji bili mali bio je beyblade zvrk. Koliko se sjecam isto je bio oko 100 kn,dok nisu kinezi pootvarali ducane pa je kod njih bio nekih 20 kn.Na istu foru igracka kao i nado,mozda imam jos koju doma cak. P Pokemon karte pa Yu gi oh karte,uvijek su neka cuda
    Lucy,mi ipak bili malo vani. Nije bas ugodno ali dok si u zavjetrini sasvim je ok.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Abies pa nek F pise pismo Djedu Mrazu za zvrk!

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Zlici bilo cak ok u vrticu, vidla sam ju vani kako se igrala,tu i tam malo cendrala i ful cendrala za rucak,al veli kolegica,nije ni dotakla krevet,spavala je ko top! Pile moje…al ajde nema temp valjda..ja imam jos sat i pol za radit,a djeca spavajuuu  ko topovi,jedna je budna samo 😲 sad ce mi se svi u isto vrijeme probudit pa veselje haha
    Vani hladno,da nije tog vjetra glupog 🔫🔫🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Trenutno sjedim!Odmaram!Isla po malog!Mala u skafanderu ko medo!Juha se kuha,napravila sam i kolac!Imam toliko robe za spremit i speglat!Samo sam micala s strika i stavljala,pardon,bacala na sinov krevet!
    Abies Moja hoce lutku,kosta 200 kn!Bolje si prosla!Haha….
    Lucy Moj zahtjev za doplatkom su obradili u roku mjesec dana,jos su bili i godisnji!Ko zna di im je zapelo!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Zlici bilo cak ok u vrticu, vidla sam ju vani kako se igrala,tu i tam malo cendrala i ful cendrala za rucak,al veli kolegica,nije ni dotakla krevet,spavala je ko top! Pile moje…al ajde nema temp valjda..ja imam jos sat i pol za radit,a djeca spavajuuu ko topovi,jedna je budna samo 😲 sad ce mi se svi u isto vrijeme probudit pa veselje haha
    Vani hladno,da nije tog vjetra glupog 🔫🔫🔫


    Valjda je bila preumorna pa cendrala za ruckom!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mamika, ja popeglala hrpu dok je on spavao. Reko sad il nikad. U ned idemo na krstenje pa sam nam pripremila odmah robu. Krsni kum poslao Mateu hlace s tregerima  i kosuljicu s masnom. Bas ce biti sladak.😍😍😍
    Ma ne znam sta s tim dd kenjaju. Mislim da ti administratori samo gube vrijeme po tim sluzbama. Ono, gdje god dodes cekaj, oni se samo presetavaju i nose salice kave. U mojon opcini su znali pod radnim vremenom ic na plac u speceraj i tko zna sta sve ne. Sad su dobili kartice da skeniraju kad ulaze i izlaze ali vidjela sam da to ne rade svi.
    A negdje imaju placu vecu nego ja, a ja se na poslu ne stignem ni popisati izmedu satova.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.